sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Witam,jak w temacie , POTRZEBUJĘ POMYSŁU na wyjątkowy prezent ślubny dla siostry... Chciałabym żeby miała pamiątkę .Pomożecie ?
Za zbędne komentarze dziękuję ;D :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

hmmm pomyśl nad wywołaniem zdjęcia na płótnie(ok 70x50cm), super wygląda i cenowo tragedii nie ma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Popatrz na przykład tu:
http://www.mozaikowo.com.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

wycieczka, wspomnienia pozostają do końca zycia. Mogę polecic Ci sprawdzone biuro

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Popieram wycieczka zagranicę będziesz miała opowieści że aż sama powiesz dość . Sprawdzone nawet przez uczonych gości że nic tak nie uszczęśliwia o kasie się szybko zapomina natomiast w z wycieczką są jakieś fajne wspomnienia zdjęcia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Tez moge polecic sprawdzone biuro podróży, wszytsko mozesz zalatwic przez internet...obejzec zdjecia, poczytac opinie, kupic bilet...jeśli masz wiekszą sumę przeznaczoną na prezent to wycieczki do ciepłych krajów z opcją All inclusive są juz od 3700zł za pare. Ja z takiego prezentu byłam bardzo zadowolona! Dostałam również od siostry. Dobry odpoczynek po wyczerpujących przygotowaniach do ślubu i wesela:)

Nie boję się jutra...bo było dobrze wczoraj i podoba mi się dziś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Dobry pomysł . Zrobić im miesiąc miodowy który bedą wpominać całe życie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

a po co przez internet, jak można zlecić dla biura podróży, cena jest taka sama jak na necie, z tą różnicą, że dużo o kierunku, hotelu dowiesz sie z pierwszej ręki, no i dokumenty rezerwacji dostajesz od razu.

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Wycieczki to wiadomo drogi prezent. Ja swojej siostrze dałam w prezencie ślubnym ich karykaturę, jak młody wiezie młodą na rowerze w strojach ślubnych.
Jest to prezent który od 6 lat wisi w ich mieszkaniu w honorowym miejscu. Zrobili nim furorę wśród gości :)
Na allegro są aukcje dotyczące karykatur ślubnych, ludzie mają bardzo ciekawe pomysły, wystarczy tylko zanieść do szklarza i ramkę ładną wybrać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Sama wiesz najlepiej co lubi... My postawiliśmy na coś wyjątkowego, zobaczcie - http://prezentmarzen.com/jazda-gokartem-dla-dwojga-cala-polska-2/ Nie było drogie, a przynajmniej mieli zabawę. No i uważam, że żadne lepsze prezenty nie są tutaj do szczęścia nikomu potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

JESLI MA BYC WYJATKOWY TO POWIEDZ ZE SPAŁAS Z JEJ PRZYSZŁYM MEZEM HEHE-SORY ALE NIE MOGŁEM SIE POWSTRYMAC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

czajnik kup i sztuce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Jak chcesz, żeby mieli pamiątkę, to wyślij ich w podróż poślubną. :D Mówię poważnie. :D Znajdź tanie loty https://www.fru.pl/tanie-loty/Klm-KL i kupuj bilet. Gwarantuję, że oszaleją z radości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

kubek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

podróż w kosmos!!raczej nikt Cię nie przebije. Niech sobie polecą, zwiedzą, zapamiętają Cię z najlepszej strony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Tak jak po....ne są niektóre pomysły prezentowe więc nie pozostaje
mi nic innego jak zaproponować swój pomysł.
Zaproś im na wesele pluton żołnierzy z dowódcą.Zrobią furorę,zobaczsz.
Gdy dowódca krzyknie:W DWUSZEREGU ZBIÓRKA!PREZENTUJ BROŃ!
A oni sobie wybiorą z tej prezentowanej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Pomysł rewelacja:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

chyba najbezpieczniejsza jest kasa młodzi sami sobie coś kupią i na pewno trafi się w gust .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Prezent marzeń, np. jakiś weekend w spa. Nie sądzę, abyście znaleźli lepszy prezent w takim budżecie, ale oczywiście szukać jak najbardziej możecie. Niech zrobi wrażenie ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Pieniądze są najlepszym prezentem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

jest coś co Ty i Siostra pamiętacie z \"przeszłości\", podwoi może potroi i wtedy coś Ci wyjdzie.
Karykatury to nie młodych tylko rodziców (Waszych rodziców - razem), żadnych wycieczek i gotówkowych prezentów.
Bodaj kamień o który potykałyście się codziennie w drodze do szkoły, według mnie to jest niezapomniana pamiątka. Wiesz co siostra chciała, a to Ty miałaś - daj Jej to w ramce ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

My postanowiliśmy, że wysyłamy młodych w góry. Dobrze, że oboje je lubią.
Będzie to Nowy Sącz , niech sobie pospacerują po szlakach, pozwiedzają i odpoczną po szaleństwie przedślubnym. Dam im też namiary na restaurację Mekong, którą bardzo sobie cenię. Powinni wrócić zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Prezent Marzeń, w zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl. Jakieś spa, wypoczynek, masaże, a może rejs, albo jakiś wyjazd we dwoje? W tym kierunku celujcie. Sądzę, że niczego lepszego nie znajdziecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Moi znajomi dostali od świadków piękny komplet kryształowych kieliszków do szampana, na których był grawer pierwszych liter ich imion. Piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Wycieczka w wymarzone miejsce na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem i młodzi bedą zachwyceni. Ale do tego fajnie by było też im dać coś na pamiątkę, na przykład fajnie zrobiony album ze zdjęciami czy kolaż ich wspólnych zdjeć, czy razem z ich pupilami, generalnie z tym co kochają najbardziej, żeby mogli to sobie powiesić na ścianie. Do tego jakaś oryginalna ramka, najlepiej zamówiona z neta bo tam jest większy wybór i zostanie bardzo fajna pamiątka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

dla tych co nie mają pomysłu, cena przyzwoita a i pamiątka będzie wzory posiadają różne, ewentualnie tort z ręczników. Kwiaty będą tylko kilka dni

http://allegro.pl/prezent-slub-zyczenia-slubne-wesele-pamiatka-etui-i5004345000.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Ja również czegoś takiego szukam ale dla koleżanki na cywilny. Co podarować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Ja osobiscie jestem zdania,ze nia ma sensu koniecznie silić się na oryginalność. Najbardziej cieszą zazwyczaj praktyczne prezenty, które się w przyszłości przydadzą a nie te koniecznie oryginalne... Sama dostałam z okazji swojego ślubu głównie pieniędze ale równiez i kilka prezentów. Na szczęście wszystkie udane i żadne się nie powtórzyl ( podejrzewam,ze goście się zmówili).
Najbezpieczniejszym prezentem moim zdaniem są sztućce. Są praktyczne, w kuchni nigdy ich za wiele oraz w sieci w sklepach można je zamówić w dobrej cenie. Na przykład w Black Red White: http://www.brw.com.pl/serwowanie/sztucce .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Dobry przykład - https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ Po prostu stawiajcie na prezenty, którymi innych pozytywnie zaskoczycie. Nie ma co robić prezentu, który będzie słaby, nudny. Niech on po prostu zrobi różnicę i wtedy będzie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Dobrym pomysłem jest jakaś biżuteria dla panny młodej, oraz pudełko na biżuterię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Ewentualnie jeszcze taki kierunek - http://www.dekoprint.pl
A ogólnie aby tylko prezent nie był nudny i byle jaki. Stawiajcie na takie rozwiązania, które robią naprawdę dużą różnicę. Bez byle czego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

My z mężem jesteśmy zaproszeni na ślub mojej siostry. I też zastanawialiśmy się czy dać pieniądze czy też kupić jakiś prezent. Początkowo myśleliśmy o naczyniach które z pewnością by się im przydały w nowym domu. Widziałam fajne coś w takim stylu http://exitopolska.com/index.php/naczynia/ . Jak Wam się podobają ? Myślicie że spodoba im się ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Na PrezentMarzeń mają genialne pomysły - może idźcie w takim kierunku? Tam można naprawdę dopasować coś ciekawego - w zależności od budżetu. Może np. jakieś wypad do SPA? Ewentualnie jakiś inny pomysł w takich klimatach? Bo moim zdaniem taki właśnie kierunek jest zdecydowanie najlepszy. Po prostu spróbujcie mocno zaskoczyć ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjątkowy prezent ślubny-pomóżcie ;)

Moim zdaniem, to fajne są prezenty, które można jeszcze po latach oglądać z uśmiechem. Podróże, oczywiście są ok, ale bilet dla pary w egzotyczne miejsce, to już raczej prezent od najbliższych. A bardzo urocze i niestandardowe są np coraz modniejsze ostatnio live action video - czyli animacja \"na żywo\", która pozwala wstawić np zdjęcie zakochanych, albo nawet kilka zdjęć, w naturalną scenerię.
Można to zobaczyć i zamówić na tej stronie https://short-films.eu/kategoria-produktu/live-action/#
Fajnie pokazać np serię fotografii przyjaciół w galerii, czy na wernisażu, albo na bilbordzie ;) Tam wprawdzie pokazuje się napis \"Your logo\", bo oczywiście logo też można wstawić, ale generalnie w wielu miejscach można wstawiać po prostu fotki. Lepiej to widać tutaj albo właśnie w tej krótkiej animacji \"na żywo\"

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org