czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRZERAZAJĄCE!!!

koniecznie obejrzyj !!!


http://vod.gazetapolska.pl/4021-najbardziej-przerazajacy-film-w-necie

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

dzieci Neostrady, sieczka w glowie,tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Gimbazjalisci ;) co za wiek, co za ludzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

"Takie będą Rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie" ...
Te imbecyle na załączonym obrazku to świadectwo obecnych czasów - im większy tuman i cwaniak, tym większy prestiż u koleżków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Raczej pokłosie reformy edukacji ostatniego 20 lecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Biedactwa tak obciążone obowiązkami że nie są w stanie przyswoić podstawowej wiedzy. Ale wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Masakra,upadek kraju, chyba o to chodzi rządzącym,
tabuny niewyuczonych ciemniaków, chamskich cwaniaczków ,którzy pojęcia nie mają o niczym,
liczy się tylko kasa i dobra materialne. Jaki to system nauczania jak takie debilstwo uczy się 9 lat i ma takie braki , a nauczyciele strajkują i walczą o kasę ,
produkują bezmyślnych tumanów ,bo "za grosze nie dają z siebie więcej niż trzeba" i w dodatku egoistów, płakać się tylko chce z bezradności , coś niesamowitego im łatwiejszy dostęp do wiedzy tym gorsze wyniki w nauczaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Pomsta, szkoda czasu nauczycieli...zawstydził ich Pan na ławeczce :) Facebook nasza klasa,jeb z dzidy, wiocha, neostrada .Taka sytuacja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Już dawno mówiłem, że obecny system nauczania jest beznadziejny, w szczególności wprowadzenie gimnazjów, ale posłowie i minister edukacji się tym nie przejmują, ponieważ głupszym narodem łatwiej się rządzi, co ciekawe minister edukacji ostatnio zawiadomiła że poziom edukacji najsłabszych uczniów się poprawił, nic dziwnego gdy jak grzyby po deszczu powstają prywatne uczelnie, na których studentów przepuszcza się za obecność, widać że pani mister nie wie, iż postęp w państwie budują najzdolniejsi i najbardziej wykształceni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

podziękujta buzkowi za gimbazy wybitnemu politykowi:))))))))))))))unijnemu

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

tak na marginesie ci gimnazjalisci kojarza mi sie z blondloczkiem i innymi peomaniami

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

adamosxx według najnowszych badań żeby zrozumieć wypowiedzi Kaczyńskiego wystarczy mięć zaliczone gimnazjum a żeby zrozumieć tuska trza zaliczyć 2 lata studiów ale nie pisali jakich czy dziennych czy zaocznych:))))

Ps. adamosxx nie chciałbyś mieć w swych szeregach takich patriotów:) wiec raczej ci młodzi będą głosować na palikota przykład marsz wolnych konopi.itp:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

szoook , szook , szook . Katosolidaruchy po 1989 roku zrobiły wszystko aby wyprać mózgi młodym ludziom za to nauczyć trzymania różańca i plucia na wszystko co było przed 1989 rokiem. Pamiętam jak pluto na system nauczania funkcjonujący za PRL ale wierzcie mnie takich nieuków i wręcz debili nie było. Mury szkół opuszczali młodzi ludzie naprawdę dobrze wykształceni. No ale katosolidaruchy za wszelką cenę miały do realizacji tylko jeden cel ogłupienie narodu i rozpoczęła sie nagonka na polski system kształcenia ze wskazaniem na najlepszy jako zachodni. Ten zachodni miał w pełni rozwijać młodego człowieka czynić go tytanem intelektu a tu prosze czas zweryfikował w prosty sposób te oszukańcze obietnice i mamy nieuków wręcz debili. Powiem więcej tacy młodzi ludzie o takim upośledzeniu w PRL byliby z mety zakwafalikowani ze względu na poważne opoźnienie rozwojowe do szkoły nr 8.

Serdeczne dziękie autorowi tej reformy Panu Buzkowi i minister edukacji Pani Czartoryskiej za pokolenie nieuków. I tak mamy takie intelektualne kwiatki w świecie polityki.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

dobitny przykład starszy człowiek ktoś powiedziałby menel ale lepiej wykształcony niż dzisiejsza młodziez która wychodząc z egzaminy z usmeichem na ustach mówi jak to jej doskonale poszło ,tak jak zresztą zawsze a po zadaniu prostych pytan okazuje się ,ze pustaki.
I oto chodziło elitom politycznym po roku 1989 o takie pustaki.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

masakra

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

wstyd,niestety taką mamy młodzież.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

właśnie

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

Masakra jakaś, nic już z naszej Polski nie zostanie jak ludzie nie zmądrzeją :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

masakra

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERAZAJĄCE!!!

ja pier.... szkoda gadac!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org