wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
parking dla urzedu miasta

chyba juz temat byl poruszany ale napisze bo wkur..a mnie to, czy parking za urzedem miasta jest tylko dla choloty pracujacej tam a nie dla mieszkancow, no nie ma w morde jeza gdzie zaparkowac a na tych urzedasow juz patrzec nie moge- choc musze, co za rzad, ach

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

zacznij zbierać podpisy za petycją że parking tylko dla petentów... a urzędnicy na rowery a nie hołota blokuje wszystkie parkingi i miasto o 7.30 i 15.30 i tak codziennie od poniedziałku do piątku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

ciezko mi to pojac nie maja wstydu, utrzymuja sie dzieki nam- to powinni byc dla nas a nie my dla nich, tylko korupcja, cwaniactwo, znajomosci itd, ci sami ludzie od lat wiec jak moze byc tu dobrze

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

bo tu się liczy tylko zdana matura... a potem tatuś z mamusią pracę załatwią... za biurkiem... byle by lalunia umiała kawę parzyć... największy zakład pracy to szpital... a największa armia to armia urzędasów i nierobów dla których petent to intruz i nie ważne dla niego że pracuje za nasze podatki... dla urzędasa liczy się tylko to żeby o 15.30 musi być pierwszym na parkingu bo potem ciężko z niego wyjechać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

macie racje, oni gdyby nie mieli gdzie parkowac postawili by znak parking tylko dla pracownikow, a moze niech wladza zmieni chodz odrobine podejscie i postawi znak parking wylacznie dla petentow i straz miejska bedzie mogla sie wykazac nie bedzie musiala duzo paliwa wypalac na wyprawy w miasto

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

Parking dla urzedu miasta obok chińskiego baru?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

każdy parking przy urzędzie i nie tylko to 99% samochodów zaparkowanych przez urzędasów.... bo teraz nawet najgorszy cieciu musi mieć brykę w urzędzie... inaczej wstyd przed kolegami że z buda popierdziela... a 15.30 sruuuu do domku cebule wpierdala....ć... z kartoszkami....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

co racja to racja, na parkingach przed urzędami tylko ich, urzędników samochody, trzeba zrobić z tym porządek!!! kto jest za??

klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

a ja mam taki pomysl moze troche glupi, ale omówmy sie kto moze na jakis dzien na 7:00 i zastawiamy im ten parking, niech poczuja na wlasnej skorze jak to jest nie miec zaparkowac a spieszyc sie bo ich pisemka zasrane przychodza zeby ich odwiedzic

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

dokładnie trzeba się zebrać w kilkanaście samochodów i im ten parking za urzędem miasta zablokować, kto się dopisuje??

klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

moi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

ja też...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

A ja polecam wam wziasc rozbieg i pierdo**** z barana w sciane ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

o oderwany od pługa się pojawił... co do koryta w mieście się załapał... :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

Nie, tylko jak bym dorwal sie "do koryta" to jasne ze dogadzalbym sam sobie,a nie patrzyl na innych. I nie wiem dlaczego,ale wydaje mi sie ze zebys pracowala w urzedzie to chyba tez chcialabys miec 5 krokow do samochodu :) Czy wydalabys zakaz parkowania i zadupcala na parking pod chinczyka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

a moim zdaniem to oni powinni zabiegac o dobro obywateli zalatwiajacych tam sprawe bo po to jest powolana ta instytucja i z naszych podatkow utrzymywana, ze oni zeruja to inna sprawa, ale kazdy szef dba o dobro swoich klijentow a w tym przypadku powinien dbac o nas interesantow, nieraz szefowie sklepow i innych instytucji prosza albo maja jakies pomysly na odciazenie swoich parkingow dla dobra dzialalnosci, wiec niech wykaze troche gospodarnosci i cos wymysli przeciez ma wszystkie narzedzia w reku, a jesli nie wykazuje inicjatywy to pora wziasc sprawy w swoje rece -OBYWATELE DO DZIELA:)))

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

Hehe powodzenia Don Kichot'ie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

urzędasy nigdy nie będą zabiegać o petenta.... dla nich petent to intruz który im dupę zawraca i przerywa wolne spędzanie czasu na piciu kawy i czytaniu gazetki... albo siedzeniu na czacie... ewentualnie facebooku... nic nie pomogą, nic nie ułatwią w załatwieniu tego czy tego.... a jak się zapytasz o coś to wielkie oczy robią.... a parking przed urzędem dla petentów?? petent to może a nawet musi z buta przypierdzielać... bo samochód może najbliżej na muszli zostawić.... urzędas to Pan i Ty petencie musisz mu dupcie całować i bez wazelinki do niej wchodzić jak chcesz coś załatwić bo jak nie to będziesz się godzinami od drzwi do drzwi obijać.... a i tak nic nie załatwisz... tak było 30 lat temu 20... 10... i tak jest teraz i będzie już zawsze... do puki nie przyjdzie naprawdę poważny kryzys i tak jak w Grecji połowę wywalą na bruk... połowie o połowę pensje obetną.... wtedy się przebudzą... i do roboty wezmą....!!!! docenią że siedzą na tych śmierdzących stołkach za nasze podatki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

co racja to racja :) też jestem za tym żeby ich pogonić z tych parkingów

klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

Najpierw to trzeba się nauczyć parkować w linach, a jak linii brak to "z wyobraźnią".

Tak! Potrafię parkować i to bardzo dobrze.

Stają na dwóch stanowiskach, linie nie obowiązują. Równoległe stają z 2 metrowymi odstępami..bo nie czują samochodu. Zamiast w linach, to stają prostopadle, a co on/ona może.

Wszyscy narzekają na brak miejsc...a proszę przejść się po przykładowych parkingach. Powyżej 50% samochodów jest źle zaparkowanych tzw. "nieekonomicznie".

Jak tego się nauczymy, możemy obrzucać urzędników o brak miejsc.

Tekst
"a moim zdaniem to oni powinni zabiegac o dobro obywateli zalatwiajacych tam sprawe bo po to jest powolana ta instytucja i z naszych podatkow utrzymywana". Dobre, dawno się tak nie uśmiałem...chyba żyjemy na dwóch różnych planetach.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

parkowac w liniach to co sugerujesz ze urzedasy zle parkuja- wobec tego niech straz miejska zacznie i od nich wymagac i wypisywac kwity,

madano pieknie to ujoles :)))

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

cacper__

Parkowanie w liniach odnosi do całego społeczeństwa, którym są także urzędnicy.

Ja ich nie bronię, ale naprawde najpierw niech wszyscy nauczą się parkować prawidłowo, a dopiero potem domagać się o miejsca parkingowe...tylko pytanie jest takie, czy wtedy będzie miało to sens, jak liczba miejsc sie zwiększy??


Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

proponuje rozciagnac te akcje na cala lomze.
zakaz parkowania pracownikow pod wlasnymi zakladami pracy!!!!!!!!!!!!!!!!! w koncu do kazdej firmy moze przyjsc jakis petent.
a dla mieszkancow osiedli zakaz parkowania pod wlasnymi blokami! miejsca tylko dla gosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

goostav ty się weź do roboty za tym biurkiem... pamiętaj dla kogo pracujesz i za czyje pieniądze!!! a parking przed urzędem jest głównie dla nas petentów... chyba że pracujesz w tym urzędzie sam dla siebie... i przewracasz... w tempie... jeden papierek na miesiąc....

klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

parkowac w liniach to co sugerujesz ze urzedasy zle parkuja- wobec tego niech straz miejska zacznie i od nich wymagac i wypisywac kwity,

zafunduj sobie masaż leczniczy szczecin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

nigdy nie ma gdzie ustac

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

za zaparkowanie auta w miejscu wyznaczonym tylko dla mieszkańców ,podkreślam 'tylko i wyłącznie dla mieszkańców' nie będąc mieszkańcem danego rejonu nasza władza uprzejmie ukaże nas już grzywną w wysokości 200pln oraz utratą minimum 5 pkt karnych. Cała europa się z nas śmieje ,że mamy coraz wyższe mandaty a pensje jakie były takie są (albo wcale ich nie ma).

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

nie ma gdzie parkować i nic z tym nie zrobią

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

proponuje zastawic kilka razy i zobaczycie sprawa sie naglosni oni sie wkurwia i zaczna myslec, jak sie nie reaguje to zapewne nic nie zrobia, oni maja nas ludzi pracujacych placacych podatki i utrzymujacych ich gleboko gdzies, wola krecic swoje lody, lomza i ich mieszkancy nie obchodza ich ja mam tego dosc jak znajdzie sie jeszcze kilkanascie osob ktorym nie jest obojetne zycie w naszym pieknym miescie to zapraszam do wpolnej akcji

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking dla urzedu miasta

mieli coś budować z tyłu ale kasy nie mają

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org