niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bieganie w łomży

Czy ktoś może się orientuje, jak można dostać się popołudniu na bieżnię przy PG8? bo wejście głowne zawsze jest zamknięte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Ja zawsze przeskakuję przez ogrodzenie:)
Dla mnie zawsze jest otwarte:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Chciałabym bez przekakiwania ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Od wtorku do piątku od 16.00 do ok 18.00 na pewno bd otwarte, gwarantuję, jeśli są jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Czyli około 19 nie ma opcji? :( w weekendy również?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Jak coś to przy 10 zawsze wejdziesz oraz na strzelnicy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Po 19 jest ciężko, ewentualnie w czwartek bo są zajęcia AWFu i możliwe że będzie otwarte troszkę dłużej, w wekendy niestety nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

W płocie od strony Księcia Janusza jest dziura, ja tamtędy zawsze wchodziłam ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Gdzie dokładnie? bo nie znalazłam... może już jej nie ma W sumie szkoda, ze nie można wejśc na tę bieżnię :(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Jak nie mozna wejsc jak mozna. Wystarczy tylko troszeczke sily i juz jestes na terenie. Nie zartuj ze przez plotek nie przejdziesz bo i tak Ci nie uwierze.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Przez płot też przełaziłam, dziura była słabo widoczna, więc dalej może być. Od strony Księcia Janusza i bliżej Rycerskiej. Jeśli idziesz wzdłuż płota od Skate Parku, to pod koniec ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Nie ma już tej dziury, niestety... albo ja jestem ślepa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

a jak bieżnia przy szkole nr 10?? czy jest ogólnie dostępna bez ograniczeń czasowych? czy też zamykają bramę? Bieżnia na 10 jest żwirowa czy tak jak przy szkole nr 8 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

A ja mam takie pytanie jesli chodzi o bieganie. Zawsze po bieganiu mam silne bóle stawów. Nie wiem czy może powinienem stosować jakieś suplementy? Np. coś tego typu: http://niezniszczalnestawy.pl/arthron-complex-cena-opinie-zamienniki-sklad/ ? Czy to dobre jest? czy moze lepiej iść do lekarza? co sądzicie?

Pozdrawiam, K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

przestań biegać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bieganie w łomży

Jeśli chodzi o sponsoring sportowy, to ostatnio zainteresowały mnie działania ONICO S.A. Spółka bardzo aktywnie wspiera sportowców. Podpisali niedawno umowę na 3 lata z AZS, przez co klub zmienił nazwę na ONICO Warszawa . Myślę, że jest to ciekawa inicjatywa, bo obie strony sporo zyskują. Tutaj http://onico.pl/csr/ można śledzić ich aktywność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org