niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLAYERGAMES ŁOMŻA

Drogi sklep z grami,kupując u nich na miejscu lepiej zamówić na necie(gra+przesyłka i jeszcze zostanie w kieszeni:)za wymianę gry trzeba płacić,śmieszne,po co jak można się z kimś wymienić bez ponoszenia kosztów

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Drogi ??? Ja kupowałem u nich gry i były taniej niż w innych sklepach w łomży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Też uważam, że to przesadzona opinia. Ceny są w porządku

start-up i wszystko jasne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Moim zdaniem ceny są niskie. Porównaj sobie jakie są obok w tesco albo agd rtv i wtedy napisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Witam,

pandemonium czyżbyś był jakąś naszą konkurencją i nie podoba Ci się, że po prostu taki sklep jak nasz w Łomży istnieje? Przykre!

Wielu Klientów chwali nas za najniższe ceny i zarazem największy wybór gier w Łomży i to nas cieszy, bo pokazuje ze nasze starania są doceniane. Każdego dnia staramy się wprowadzać różne promocje dla Was, np bestsellerowy tytuł jakim jest Battlefield 3 na PC oferujemy za 55zł. To najniższa cena w Łomży i jedna z najniższych w Polsce. W tym internecie, który tak chwalisz, tę grę najtaniej w wersji pudełkowej kupisz za 57-59zł + koszty wysyłki. Takich pozycji, które mamy naprawdę b.tanio i bardziej się opłaca je kupić u nas niż w Internecie, jest bardzo dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Moim zdaniem dobry sklep, dobre ceny oby był jak najdłużej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Jak dla mnie 5+.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Sprzedajecie gry nowe i używane?Posiadacie w sprzedaży Battlefield 3 na PS3, jeżeli tak to w jakiej cenie?

_______________________________________
The good times of today are the sad thoughts of tomorrow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Tak, mamy w sprzedaży nowe i używane.

Battlefield 3 na PS3 mamy również w promocji za 99zł (gra oczywiście w jęz. polskim, nowa, w folii)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

i ja polecam ceny są ok i miła obsługa

MałaMII

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

A GTA IV na PC można u Was kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Wszystko jej źle widać że to taki społeczniak , rynek jest bardzo szeroki i bogaty jeśli nie odpowiadają dane ceny można kupić sobie w internecie lub w innym sklepie to nie komuna że dwa sklepy na miasto .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Witamy serdecznie! Z GTA na PC mamy obecnie w ofercie San Andreas w wartościowym, premierowym wydaniu. Co do GTA 4 to obecnie pracujemy nad tym, aby pojawił się w naszej ofercie w jakiejś interesującej cenie.

Przy okazji chcielibyśmy wspomnieć o tanich grach używanych na konsole z naszej oferty, które cieszą się b.dużym zainteresowaniem Klientów i dlatego wychodząc Wam naprzeciw poszerzyliśmy jeszcze ofertę.

Teraz znajdziecie u nas również takie tytuły na Xboxa 360 jak UFC 2009, Your Shape Fitness Evolved, Dance Central, Gears of War 2, Table Tennis, Aliens vs Predator, PGR 3, Medal of Honor, Call of Duty Modern Warfare 2 i wiele innych.
Na PS3 z kolei doszedł Battlefield 3 i najnowszy God of War Wstąpienie w b.dobrych cenach.

Wciąż można też u nas kupić "stare, ale jare" gry sportowe takie jak NHL 09, czy Fifa 09 za symboliczne 9,90zł czy Fifę 12 na PS3 po polsku za 25zł. To świetna możliwość kupienia niedrogiego tytułu pod sportowe imprezy np. z kolegami ;-)

Zapraszamy do PLAYERGAMES w Galerii Veneda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Ostatnio w Venedzie miejsce gdzie był sklep było puste, gdzie został przeniesiony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Został zlikwidowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Dlaczego..? :(
Gdzie w Łomży jest duży wybór gier na ps3? Oprócz empiku, tam byłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Dużego raczej nigdzie nie ma. Możesz jeszcze sprawdzić w MediaExpert, AGD Euro RTV, Neonet, ew. Tesco ale tam drogo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Dobry wybór i ceny są w Nowogrodzie na rynku w soboty ja tam często kupuję i nie mogę narzekać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

jasne,tylko że ceny tam są dobre dla handlarza,gra która kosztuje 30 u niego drugie tyle a wymiana gry 25zł,przesada!!!za tyle to ja już kupie grę,może playergames się przeniósł w inne miejsce w Łomży albo na wiosnę się otworzą,nie polecam nowogrodu-porównajcie cenę u nich albo innym sklepie,tak się opłaci kupywać w nowogrodzie że zamawiam przez neta,płacę za wysyłkę 15 i dycha w kieszeni zostaje za tę samą gre kupioną na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Ja też tak chcę jak mówisz cena 25 płacisz za wysyłkę 15 i dycha zostaje w kieszeni. To kto rozdaje za darmo? Na rynku mają już od 1. 2 zł. ostatnio kupowałam po 5 i 10 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

ta promocja nie jest dla ciebie bo ty handlujerz na rynku w nowogrodzie i robisz sobie reklamę,każdy kto tam pojedzie spali tylko darmo paliwo a gry za tyle nie kupi,co masz siedzieć i pisać na forum to lepiej zajmij się myciem garów,nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Kurde, ja myślałam że o tych grach na rynku w Nowogrodzie to żart, ale widzę że serio piszecie :D Na pewno na rynasie żadnym gry nie kupię - już kupiłam w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAYERGAMES ŁOMŻA

Poważnie w ogóle zamknęli? Widziałem że zasłonięte folią, ale miałem nadzieję że to remont jakiś.
Nie żebym gier żałował, ale w kącie mieli stojak z farbami do malowania figurek - jak mi się coś skończyło to miałem gdzie dostać, teraz tylko sieć :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org