niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukamy perkusisty i wokalisty

Witam,mam 16 lat i jestem basistą,razem z dwoma przyjaciółmi którzy grają na gitarach(narazie jeden na elektrycznej drugi na akustycznej ale niedługo też przejdzie na elektryczną ). Jak w temacie,szukamy perkusisty i wokalisty którzy miałby ochotę narazie wspólnie pograć ale planujemy stworzyć pełnoprawny zespoł. Klimaty: rock,metal nie ustalone która konkretnie odmiana.
Wiek-mniej więcej w granicach naszego wieku czyli w okolicach 16 lat.
Doświadczenie: Roczek myśle wystarczający,jednak jak wiadomo każdy uczy się w innym tempie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

Gdzie chcecie grać?, macie sale do prób?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

Sala prób to dom jednego z nas,mamy zamiar wyremontować pokój,na ściany wyciszyć itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

od lat juz nie gralam, ale propozycja jest interesujaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

granie w domu na perce to zly pomysl. Wybitnie glosnox, domownicy wkurwieni, wibracje niszcza tynki. wiem z doswiadczenia, poza tym garow nie sciszysz, bas i gitary musza rownie glosno nakurwiac. ja mam rolanda ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

Zawsze można wynająć magazyn w łomży,mój były nauczyciel płaci 50zł miesięcznie i robia próby kiedy i jak chcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

latem to i w garazu dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

Jestem w Waszym wieku, ale wole grac np. na weselu Disco Polo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

bos' glupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

kto jest zainteresowany niech pisze na maila undeadpro@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukamy perkusisty i wokalisty

Jeśli planujecie wyremontować pokój na salę prób to ten namiar z pewnością Wam się przyda - http://www.mega-acoustic.pl/wyciszenie-drzwi-scian-sufitu-pokoju-pomieszczen-poprawic-akustyke/. Macie tam bardzo ciekawy artykuł dotyczący poprawiania akustyki pomieszczeń. To bardzo ważny element przy tworzeniu wnętrza, które ma być salą prób. Rzućcie okiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org