sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowa domu

Jaki jest dzisiaj rynek usług budowlanych? Jakie są ceny usług w Łomży? Poszukuje ekipy budowlanej za rozsądne pieniądze. Proszę o opinie osób które orientują się w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Bodajże 2 lata wstecz w Łomży i okolicach ceny wahały się od około 35 tyś za dom o powierzchni około 150 mkw. Myślę, że w tych czasach gdzie firmy budowlane padają jak muchy, wynegocjujesz świetną cenę za postawienie domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

W Lomzy dom budowac hehehehe chyba jakies jaja,i tak jest duzo do kupienia za bezcen juz od 1000 zl za m2 mozesz kupic gdzie chcesz a bedzie jeszcze taniej za rok dwa lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Wpm otóż się mylisz, ofert nowych domów w Łomży jest dosłownie kilka. Na obrzeżach Łomży i owszem ale ceny są bardzo wysokie. Mieszkasz w domu jednorodzinnym i twierdzisz, że nie warto budować domu? Moim zdaniem zawsze warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

wpm, żal dupę ściska, co? hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

wpm ja bardzo proszę o jakiś namiar domu w Łomży w cenie 1000 złotych za metr kwadratowy chętnie kupie - oczywiście ,że nie bedzie to garaz, wychodek , lub jakas stodoła.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Polecam ekipę z Korzenistego k/Kolna - Pan Mańko. Szybko, dokładnie i w rozsądnej cenie. Jak trzeba potrafi dobrze doradzić. - 32 dni i duży dom stanął łącznie z więżbo dachową. Na koniec porządek i wszystkie gwożdzie wyciągnięte. Pozdrawiam i zawsze będę polecał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

a nr telefonu masz do Pana Mańko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org