niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
licówki

Czy ktoś z Was zakładał sobie w Łomży licówki? Który gabinet polecacie i ile kosztowały? Z góry dziękuje za odpowiedzi :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

tu sami młodzi piszą to nie wiele wiedzą na temat jakichś tam licówek, ale poczekaj aż maruda wstanie - on napewno coś wie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

licówki zakłada się w celach przeważnie estetycznych, to "nakładki" na zęby poprawiające ich wygląd, nie są przeznaczone tylko dla osób które widziały kilkadziesiąt razy wiosnę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Doktor Głuszkowski.Ale 10 lat wstecz,teraz nie wiem.Koszt w zaleznosci od punktów tj. czterysta za jeden plus inne przygotowania.Inne ceny,jesli jest potrzebny most itp.Najlepiej zadzwonic i zapytac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Ten starszy dok.Głuszkowski.Jesli sie zdecydujesz to popros zeby nawiazał wspołprace z protektykiem z Zambrowa jest genialny i ma naprawde talent.Malo sie wie na poczatku ze to wazne i na dentyste nie trzeba w tej kwesti sie zdawac.Ksztalt zeba ma znaczenie.Mam naprawde porownanie.Podwojnie mnie ta nieswiadomosc kosztowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Sonia12 - dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

W kwesti ceny,mysle ze mozna z dr.negocjowac.Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Witam zależy o jakie ci chodzi porcelanowe czy kompozytowe?
Porcelanowe to koszt jednej gdzieś 1000zł
Ja mam kompozytowe płaciłam za jedno 150zł

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Laura a gdzie je robiłaś i czy długo je nosisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Robiłam w Modent to jest na ks.janusza jak się nie mylę za stokrotką musiała byś wpisać w gogle i zobaczyć adres.
Noszę już je około 2 lat, powiem szczerzę, że bardzo dobre rozwiązanie i nie narzekam.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

z tego, co wiem kompozytowe nie są najlepszym rozwiązaniem - porcelanowe są bez porównania lepsze. jak już się decydujesz - zrób porcelanowe. czy ktoś z Was robił je BODENcie na Sybiraków, bo ktoś mi tam polecał, ale nie wiem, jak drogo :) SONIA 12 - A ten Zambrów - to jak się nazywa ten protetyk? Możesz się dowiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Ten protetyk z Zambrowa nazywa sie Emil Sapinski.Ja rowniez polecam go z czystym sumieniem.Jego robota to naprawde mistrzostwo,zeby wygladaja jak naturalne.Musisz tylko dowiedziec sie z jakim stomatologiem wspolpracuje w Lomzy,bo ja robilam w Mroczkach u dr.Justyny Janczarskiej,ktora z teszta tez polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Wiadomo, że lepsze porcelanowe to chyba logiczne ale jaka jest ich cena duża za jedno około 1000zł jak się dowiadywałam. Bardzo dużo dlatego zrobiłam kompozytowe nie są złe ja jestem zadowolona tylko co jakiś czas trzeba je wymieniać.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Zgadza się licówki porcelanowe są bardzo drogie, choć widziałam ceny w okolicach 600,00 zł / za jedną (grrrrr), dlatego kompozytowe też są dobrą alternatywą jak chce się mieć ładne ząbki, niestety ja muszę zrezygnować z tego pomysłu ze względu na założenie aparatu ortodontycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Rozumiem kiedy zdejmiesz aparat będziesz mogła wtedy zrobić.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

eh, ale to dopiero pewnie za jakieś 2-3 lata ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Coś koło tego ja też nosiłam 3 lata.Potem wyjmowany aparat dla podtrzymania efektu.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Może nie ten temat forum, ale czy Ty Laura byłaś/jesteś zadowolona z usług ortodontki? I jeśli mogę się zapytać to jaki aparat nosiłaś metalowy z gumeczkami czy ten bez?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Tak jestem zadowolona zęby mam prościutkie i równe a nosiłam metalowy aparat z gumeczkami. Też z aparatu jestem zadowolona.Powiem ci szczerze, że tak się przyzwyczaiłam, że potem dziwnie się czułam bez aparatu.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

laur1111xxx - dziękuje Ci bardzo za informację i pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Nie ma za co polecam się na przyszłość :)

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Licówki są fenomenalnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na zębach jak u gwiazd z pierwszych stron gazet. Jeśli natomiast zęby mamy zniszczone i możliwości ich wyleczenia są niewielkie, warto zainwestować w implanty zębowe, które oferują równie estetyczne efekty, jak licówki porcelanowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: licówki

Ja w Łomży się nie odważyłam. Jeszcze nie trafiłam tutaj na dobrego dentystę, który by mi to porządnie zrobił, a ma to na przednich zębach więc musi być dobrze! Ja bardzo polecam kontakt z Miserante Dental we Wrocławiu. Wiem, że blisko nie jest, ale to inwestycja na lata więc myślę, że warto się rozejrzeć za najlepszym specjalistą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org