poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Veneda

Co tak malo ludzi teraz jest w Venedzie,dlaczego handel ustal,tylko KFC jeszcze troszke sie kreci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

ludzie maja zapasy nie zjedzonej zywnosci ze swiąt,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

wpm a czego się spodziewałaś? Jest tak jak u ciebie w butiku w stokrotce czyli pusto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Tesco dobry sklep ale ta galeria to porażka, w całej galerii znalazłem dla siebie tylko jedne spodnie godne uwagi, ale po zmierzeniu nie pasowały mi. Główny fason spodni to rureczki dla gimbazji :). Policja też by miała co robić, bo jest dużo wagarowiczów z gimnazjum :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

wpm ma butik na mazowieckiej, widzę,wpm,że z głową dalej słabiutko

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

wpm chcesz poznać pedofila zezowatego vel egzorcystę nie ma problemu proszę o namiar córkę i żonę musiałby wysłać do burdelu żeby wypłacić za wyżarzone szkody moralne:)))) Policja i adwokaci takimi cwelami jak maruda i zezowaty chętnie się się zajmą bo muszą!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

wpm żebyś my takim cwelom jak maruda zezowaty, wolny niewlolnki i paru innym ***.. składać sprawę.. a po co przecież można to zrobić kur..wom 50 legalnie bez wkładu własnego . Tylko musisz obliczyć koszt w kasie za krzywdę jako Ci wyrządzili w życiu realny te dziwki męskie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g: sałata słowna?

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Czarna_Inez no sorry a znasz tych ludzi co przesiadują na forum?? no nie to się odczep !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g

już sobie siorbnał fioletowego napitku, który gdzieś tam w śmietniku wygrzebał :):)


Krzywdy to ja ci menelu wynagrodze jak do Kolna się wybiore :):)

Zapamiętasz ty je do końca swojego śmietnikowego żywota :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

I się zaraz znowu zacznie... Ale w sumie wolę to niż znowu tą Venedę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Łomżyniaki biedali, cebulaki - sklepów mało, marki słabe - jak galeria stanęła to sie okazało że Tesco drogie a koszula z Reserved za 119 pln miażdży budżet domowy na kwartał hehehehehehehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Autor: Egzorcysta (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 02-04-13 10:34


Autor: s.w.a.g wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree

To stary 43 letni prawiczek-kawaler , RADEK S. gminny lowelas-lawstorant, znak zodiaku : PANNA , urodziny 15 wrzesień ! bezrobotny kmiot , menda z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji . Stres spowodowany starokawalerstwem i beznadziejnością sytuacji w jaką się sam wpędził , zainicjował wystąpienie psychozy .

Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. Wyimaginowane poczucie krzywdy, pretensje do losu, który to sobie sam zgotował, zazdrość i obłuda powoduje , że wszędzie wokoło widzi tylko winnych swojego parszywego i jałowego żywota. W rezultacie wszechobecne pragnienie pogrążenia i zniszczenia innych osób , które to bezpodstawnie pomawia i podświadomie oskarża o wszelakie bezeceństwa , przeszkadza temu półgłupkowi pragmatycznie myśleć .

Mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI , rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu.


:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Czarna_Inez to ty się boisz ja nie jak naraźisz się starym pedofilom z Konarzyc typu zezowaty cwel egzorcysta czy maruda oni stare 50 latki nie mają z tym problemu ale zapytaj się o adres o dane to udają mieknąkie kurwy że tematu nie było:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

heheheheheheheheheheheeh s.w.a.g - idzie szeroko - dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda


s.w.a.g vel andzia C , "pozdrawiam" cię eunuchu i nie zapominam o tobie,
z racji że mam mało teraz czasu, rzadko tu zaglądam ale widzę że ciebie dalej ryj swędzi, podaj swój adres to sobie pożartujemy i cię podrapię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Czarna_Inez nie wierze żeby w obecności twojej będąc przy facecie żeby taki maruda cwel zezowaty inni ii Cię obraził no może by nie dała rady starym cwelom ale zawsze by walczył o Twe dobre imię!!!!! Dla mnie to są stare pojebane gnoje mendy dowalili się do neta stare dziady i potrafią tylko obrażać innych. Sam się dziwie że Kobiety szanujące siebie pocierają meską kurwę ja maruda.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

pryszczata wpm znów się udziela na temat venedy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Egzorcysta ***** męska Pederasto KURWI SYNU OD 4 lat męska ścigasz pederasto ty pilnuj cnoty Karoliny skurwiły pederasto z Konarzyc uwziąć cwelu żebyś nie miał najazdu kozi jabco z greci:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g :)


To mówisz ciołku, że brakuję ci kobiety i szukasz na forum 4lomza??

Czarna_Inez nie dla Ciebie szarpiskóro:):)



Trzeba było delikatniej swoja kozę obrabiąc a nie rogi łamać :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda stara cioto ty pilnuj stary cwelu cnót swych żon twoich kolegów stary cwelu żebyś nie był nim:)))))dawno byś ***** męska podała swój adres dziadygo ale nie trza go zdobywać stary pederasto wystarczy się zapytać stary cwelu!!!!! STARY HU>>JU TOĆ STARY FAGASIE MASZ MÓJ ADRES CZEMU GO NIE WYKORZYSTAŁEŚ BO CI ***** MĘSKA Z CZEREPU MOZG Z CZACHO SPADŁ STARY CWELU :))))))) JA NIE MUSZĘ CIE SZUKAĆ PEDERASTO WYSTARCZY ŻE ZAPYTAM SIĘ O STARO KURWĘ SIWIEJĄCĄ:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g

co to za bełkot ?
dynks już ci całkowicie resztki zwojów mózgowych wyprostował ?

koniobijco co psychotropy nie działają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Co za dno, ludzie czy Wy nie macie zajęcia? weźcie się ogarnijcie, dziewczyna pisze o Venedzie, przenieście się na inne forum z tymi swoimi porachunkami słownymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda przecież cie ***** męska znają nie jednym lokalu a ty stary konfidencję myślisz ormowcu że wszyscy będą ukrywali prawdę o Tobie :))))))))) STARY BOHATERZE DZIWKO MĘSKA BYŚ NIBY BYŁ TAKI TWARDY TO BYŚ ***** MĘSKA PODAŁ IMIĘ I NAZWISKO:)))) STARY DZIADU BOISZ SIĘ ŻE CIE RYJ OBIJĄ KOBIETY CHCĄ CI KOPA ZAJEBAĆ Ć A TY WCIĄŻ SIĘ BOISZ:))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g w akcji :):)





:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Egzorcystau twa córa nie dostała dotacji może musisz pedale rowka nadstawić tylko powiem ci cwelu który gej macie przelecieć żeby córa prace dostała z Konarzyc nie jesteś watr 500 zł pedofilu.. ALE JESTEŚ DAWNO PEDO NAMIERZONY DZIĘKI PNC AWCELI TAKICH JAK TY NIE LUBIĄ:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda bujaj wory a niech koleżanki patrzą a koledzy niech uważają że nie nic nie widzą :)))) STARY CWEL UDAJE ŻE NIKT GO NIE ZNA CIOTA MESKA:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

wpm nie trza kurw marudy czy cwel zezowatego do ni czego zmuszać kurwy albo Policja ich doprowadzi o sądu albo wyrok zostanie wdanie zaocznie >))))) nie ma problemu z takim kurwiszonami nie raz dąłem radę cwel cwelem pogania:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g :)

Ja już od 2 lat czekam na wezwanie do sądu z twojego powództwa:)

Zrealizuj swoje marzenie w końcu menelu , ile mam ciebie na duchu jeszcze podtrzymywać ? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda dwa a nie trzy stary rycerzyku HAHAHHAHAHAHAAH a może 4 Hujku:)))))) dziwko masz mój adres no chyba nie będziesz błl 42 stary fagasie:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

o matko, tego się nie da czytać...oczopląsu można dostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g :)

Twój adres to przyda mi się na inna okolicznośc :)

Gówna nie tykam bo potem rąk nie można odmyć ze smrodu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

SylwkaX z 50 letnimi łomżyniakami w ten sposób się dyskutuje można w inny ale 50 60 latki mendy boją się odpowiedzieć z swe czyny .. STARE PARCHY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

o, usuneli temat "Podryw s.w.a.g.a" :D Wcale się nie dziwię.... A swoją drogą s.w.a.g oni ( maruda i egzorcysta )chyba nieco cię postarzyli bo przecież nie masz 43 lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

s.w.a.g 42 letni prawiczku:):)

Ubłagałeś admina żeby usunął temat jak podrywasz dziewczyny??


Zaraz tutaj pokaże twoje zdolności :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

To mówisz SylwkaX że niema tyle lat?
hahahaha

I co jeszcze ci naściemniał ? ten Casanowa z kolna:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

SylwkaX no wiesz ze starymi dziadkami ciężko konkurować oni myślą babara bara rki tiki tak i dziewczyna położy się na wznak stare głąby ;)Xd

Ps . dziady smierdzo piwskiem a po wychlaniu myślą że wszystkie moje:)))) no jak by używali chociażby Kenzo to może bym udał e stare dziady są mymi konkurentami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Kenzo, to tobie może jedynie śnić się po nocach, oblatywaczu kolneńskich śmietników :):)


a takie ściemy, to tylko małolatom możesz pociskac, platoniczny kochasiu :):):)


Wiem o tobie więcej niz ci się wydaje idioto :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda on nie ściemniał. mieliśmy okazję się poznać jakiś czas temu. Z tego co pamiętam to ma nie więcej niż 36 lat. Wysoki szatyn, Radek, Andy C?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

SylwkaX temu staremu nic nie tłumacz bo to jest zawistny stary mlon który będzie chronił cnót kolegów żon:)))))))

Ps całe szczęści że znalazła się dobra istota co tworzyłam i oczy na te hmmmm . maruda i te inni to obesrań cy sam się dziwie że kobiety traktują przedmiotową i oni przy nich tkwią;)))) Taka jest prawda ale ten idiot malkontent fałszywy nie bierze tego pod uwagę TFU TFU TFU>>>>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

http://www.wiocha.pl/904383,Porzadek-w-sklepie-CCC

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Autor: Egzorcysta (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 02-04-13 10:34


Autor: s.w.a.g wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree

To stary 43 letni prawiczek-kawaler , RADEK S. gminny lowelas-lawstorant, znak zodiaku : PANNA , urodziny 15 wrzesień ! bezrobotny kmiot , menda z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji . Stres spowodowany starokawalerstwem i beznadziejnością sytuacji w jaką się sam wpędził , zainicjował wystąpienie psychozy .

Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. Wyimaginowane poczucie krzywdy, pretensje do losu, który to sobie sam zgotował, zazdrość i obłuda powoduje , że wszędzie wokoło widzi tylko winnych swojego parszywego i jałowego żywota. W rezultacie wszechobecne pragnienie pogrążenia i zniszczenia innych osób , które to bezpodstawnie pomawia i podświadomie oskarża o wszelakie bezeceństwa , przeszkadza temu półgłupkowi pragmatycznie myśleć .

Mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI , rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu.


:):):)


Radziu , nie zmuszaj mnie do pisania o twoich prywatnych sprawach :):):)

Bo Kolno znam bardzo dobrze i znam bardzo dużo ludzi z Kolna :)
Starczyło tylko popytac i ciekawych rzeczy się dowiedziałem o tobie :):):)

SylwkaX ale ty jesteś naiwna jak widzę :):)

No ale to nie moja sprawa :)

Narazie uciekam ale jeszcze zajrzę do was:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

dvw no akurat stary dziad koło Ciebie nie mieszka no niestety inne kobiety obserwują marudę zboka 50 letniego:)))) to co pisze to mało a co odpieprza w realu to należy mu się kara.. pozbawienie męskości czyli przymusowa sterylizacja chemiczna:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda niech panowie twoich żon kupią pas cnoty na kłódkę i oddadzą klucz od pasa cnoty ełnuchu nie jestem konfidentem jak ty mother fukersie żeby wymieniać komu z imienia czy nazwiska konfidencie ormowcu:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda zgłoś się na komendę to za darmo dostaniesz komorę i parę groszy za podpierdalanie a skąd o tym wiem bo żebyś romo to byś dawno był na emeryturze dziadygo Łomżyński:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

belfer naucz dzieci głąbie z niedoszłymi synowymi się umawiać:)))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

Bardzo energetyczna i pouczająca dysputa. Brawo Panowie. Podstawówka i gimnazjum na forum uczy się od Was wysławiać poprawnie i po polsku.


Polecam na dzisiaj:
http://www.youtube.com/watch?v=8_tn-dBdI9s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

maruda lewe jąderko zezowatego liznąłeś a prawę miałeś w ustach niebawem nadstawisz mu rowa :)))


Zezowaty widzisz córka musi po raz kolejny starać eis o dofinansowanie od pani Hanki a pani Hania powiedziała ojciec cwel mama ***** córka ladaczni ca więc nie dostano dofinansowania na tą działalność:)))

http://4lomza.pl/szukaj.php?q=%20Zezowaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

zezowaty stara założyła sprawę i masz cwelu kuratora za znęcanie się fizyczne i psychiczne do Grecji tak szybko nie wyjedziesz bo masz zakaz opuszczania kraju a da się załatwić miedzy narodowy list gończy :)))))



http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501302&t=501302

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Veneda

tikitaka maruda jest twym sąsiadem na bank dziwne że starego dziada jeszcze nie znasz najwidoczniej nie chadzasz po spelunach po jakich chadza maruda:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org