poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żłobek

Witam serdecznie,
Poszukuję informacji nt. żłobka/grup żłobkowych w Łomży:
- gdzie się znajdują?
- od kiedy trwają zapisy?
- w jakim wieku przyjmują dzieciaczki?
- być może ktoś posiada własną opinię o danej placówce?

Z góry dziękuję za wypowiedzi na temat ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=138625&t=138625



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

Wiem. Widziałam.. i wypowiedzi z 2008 roku mnie nie interesują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

a wez pusta palko przewin troche w dol do wypowiedzi z roku 2012,
od siebie moge ci zagwarantowac,ze w ostatnim roku nic nowego nie powstalo wiec wszystkiego sie dowiesz z tego tematu,a tak wogole to rekrutacja juz trwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

Równie pusta pałko przewinęłam już dawno i widocznie mam to gdzieś skoro założyłam nowy wątek.
A Twoje gwarancje z uwagi na Twoją wypowiedź "na poziomie" są zupełnie nieistotne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

a o kebabach i pizzach możecie nawijać bez końca?

puste ...

Co do żłobka to w naszym przedszkolu nr1(ul. wyzwolenia) była kiedyś grupa żłobkowa (dziecko musiało chodzić) mój syn chodził do tej grupy i byłam bardzo zadowolona. Wiem, że jest też taka grupa w przedszkolu na bawełnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

Grupy żłobkowe sa w 2 prywatnych przedszkolach Mały Artysta i Wesołe Słoneczko. Moje dziecko chodzi do Wesołego Słoneczka. Jestem zadowolona. Opieka jest dobra, dziecko chętnie chodzi do przedszkola, co prawda jest dzieckiem starszym i od początku uczęszczania do przedszkola dość samodzielna ( jak na swój wiek). Nauczyła się wiele piosenek, wierszyków , zabaw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

Czy w którejś z tych placówek próg wiekowy nie jest ściśle określony? Ani nie ma wymogu, aby dziecko już chodziło?
Poszukuję żłobka dla półrocznego dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

O ile mi wiadomo do Artysty przyjmuja od 6 miesiecy, jest jeszce grupa zlobkowa w przedszkolu integracyjnym na Spoldzielczej. A tak z ciekawosci, co sklonilo Cie zeby oddac takiego malucha do zlobka? Nie lepiej zostawic go pod opieka niani?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żłobek

Na razie tylko rozważam taką opcję..
Obcej niani nie zaufam - prędzej właśnie żłobkom, o które dobrze wypytam jak już znajdę odpowiednie ;).
Poza tym opieki będę potrzebować na dość krótki okres w ciągu dnia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org