piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mały Artysta

Witam,mam pytanie tzn jeżeli dziecko jest chore np.2 tygodnie w miesiącu to musze zaplacic 250 zł a nie połowe całej kwoty czyli 150? jak oni to licza? 5 zł mozna tylko odliczyc od każdego dnia.... to nie jest uczciwe,córka w tym przedszkolu ciągle jest chora... jak nie szkarlatyna którą załapała w przedszkolu to teraz inne jakies swiństwo... rozumiem jak dziecko jest w przedszkolu prawie codziennie ale nie tydzien w miesiącu i placic przwie jak za cały. Moze ktoś mi poradzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

tylko odliczają stawkę wyżywieniową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

własnie wiem,inaczej sie nie da?? dziecko tydzien moze z kawałkiem jest w przedszkolu i musze płacic prawie 300 zł. Inaczej sie nie da? moze ktos ma podobnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

Niestety,stala oplata nie podlega zmiejszeniu w wypadku
niechodzenia do przedszkola,jedynie nie placi sie za kazdy
nieobecny dzien za wyzywienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

I to jest właśnie różnica miedzy przedszkolem prywatnym a samorzadowym. W panstwowych jest inaczej - odliczaja za cala nieobecnosc dziecka. POki mozesz postaraj sie dostac do panstwowego, papiery mozna skladac chyba do konca marca. Za podobna sytuacje jak twoja zaplacilam w przedszkolu ok. 30zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

Aha...dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

W "państwowym" przedszkolu koszty utrzymania (kadra, lokal, itp.) płacą podatnicy, czyli my, ja nie mam dzieci... Takie przedszkole jak Mały Artysta musi się utrzymać same.
Jak zapisywane było dziecko, każdy rodzic wiedział ile za co ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

Dlaczego pytasz na forum zamiast zapytać kadrę w przedszkolu?
Napisz pismo, że dziecko było chore i prosisz o zniesienie opłaty za ten czas. Zanieś do Pani intendentki lub zas. dyrektora. Powołają komisję ale raczej pismo zostanie rozpatrzone pozytywnie. U mnie było wszystko ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

Mały Artysta i Wesołe Słoneczko nie są przedszkolami prywatnymi, a SPOŁECZNYMI!!
Mają tak samo jak inne przedszkola subwencje od miasta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

Dziękuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

no mój jak zachorował na szkarlatynę to też było ciężko praktycznie na samym początku jak poszedł do przedszkola. Czytałam tutaj https://chorobydzieci.pl/szkarlatyna-czyli-jak-to-jest-z-plonica/
trochę na temat tej choroby. niestety z płaceniem tak jest że nawet jak dziecko ne chodzi to i tak trzeba płacić - co poradzić :/

Kocham swoje dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Artysta

Jeśli to nie jest przedszkole państwowe, niewiele da się zrobić niestety... Może to niesprawiedliwe z perspektywy rodziców, no ale placówka mu się jakoś utrzymać. A subwencje od miasta podejrzewam mają marne :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org