sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

tak jak w temacie. W którym według was najlepiej wykonywane są zabiegi? Zabiegi na twarz, brwi, paznokcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Polecam rękoma i nogami gabinet kosmetyczny Odnova, na ul. Bema, obok apteki.

aniolek47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

KobieciePiekno

skup aut za gotówkę wrocław umowa sprzedaży od ręki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Witam!ja zamiast polecić to stanowczo mogę odradzić wizytę w gab cosmeo na ul sybiraków. Niestety po zabiegu zostały mi blizny i nie tylko ... jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem i ładnym wyglądem to omijaj cosmeo z daleka!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Ciekawe ile jeszcze nowych kont będzie w tym temacie.... lubię czytać jak kogoś boli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

hania29 po jakim zabiegu w cosmeo zostały Ci blizny? Ja właśnie odkryłam ten gabinet, była 2 razy i wykupiłam już kolejne zabiegi. Przestraszyłas mnie troszkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

polecam Dermavisage, pełen profesjonalizm :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Ja regularnie korzystam z zabiegów oferowanych przez gabinet Cosmeo i nigdy nie powiem złego słowa na ten gabinet,ani na panie tam pracujace.Zawsze czysto,miło,delikatnie i dyskretnie.Konkurencje zawsze cos zaboli.A tak przy okazji pozdrawiam wszystkie Panie tam pracujace i p.Ewe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Zgadzam się z Pati w 100 % Cosmeo to profesjonalny, czysty , miły gabinet. Fachowa kadra, nowoczesne zabiegi z pełną odpowiedzialnością polecam. Moją uwage przykuł wysterylizowany sprzęt , ciekawa jestem w ilu gabinetach tak jest? Korzystając z okazji pozdrawiam panią Agatkę.
Zadowolona klientka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Zakładając ten temat w sumie mogłam domyślić się, że cosmeo pojawi się. Często w postach występuje. Były negatywne jak i pozytywne opinie. Nigdy nie korzystałam z usług tego gabinetu więc o jakości wykonywanych usług nie mogę się wypowiedzieć. Dla mnie ważne jest nie tylko piękne wnętrze, ale również jakość wykonanego zabiegu. Przede wszystkim zwracam uwagę na jakich kosmetykach dany gabinet pracuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

na dlugiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Smutne jest to ,że pozytywy na temat cosmeo napisał np chłopak jednej pracownicy i koleżanki pracownic więc trudno o obiektywizm skoro sami siebie zachwalają i jeszcze te żałosne pozdrowienia nawzajem dla siebie! To żenada! Może ktoś znowu powie że jestem z konkurencji i dlatego tak piszę ale wypływa po !prostu ze mnie żal za spartaczony zabieg .Odpowiadam na pytanie po czym zostały mi blizny. Mianowicie po zamykaniu naczynek! Gabinet daleko odbiega od unijnych norm, małe, duszne i przepocone pomieszczenia bez okien i wentylacji, personel mało profesjonalny w wiecznie nieświeżych fartuchach , wątpliwa jakość urządzeń,brudne prześcieradła itp ale to już problem sanepidu a nie mój i tych klientek które chcą powierzyć swoje twarze niby profesjonalistom z cosmeo. Dobranoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Ciesze się, że wiemy o kim i o czym piszesz, tym bardziej uświadamia mnie to w tym, że konto stworzyłaś do pisania tych bredni.

Lubisz kogoś oczerniać, wyśmiewać, szydzić to miej także odwagę się pod tym podpisać tak jak zrobiłem to ja. W internecie nie jesteś anonimowa. Konsekwencje mogą przyjść w najmniej oczekiwanym momencie.

Wiem że jest to forum o niskim poziomie szkodliwości społecznej, ale wypadło by przynajmniej pisać z zachowaniem minimalnych zasad polskiej pisowni.

Pozdrawiam JaSTRZaB




==================================================
Na forum gnojki Cię oplują za wszystko, choć często czują trudność pisząc własne nazwisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

A co myślicie o nowo powstałym gabinecie "Cosmetica"na Kazańskiej? Skusiłam się na dwa zabiegi, i chyba raczej podziękuję tym Paniom. Zerwany naskórek po depilacji brwi, oraz lekkie poparzenie po Focusie daje dużo do myślenia. Słaba kadra i chiński, nieoryginalny sprzęt. Szkoda, bo mają fajną lokalizację i ceny. Wystrój też mi się bardzo podoba, no ale jak napisała poprzedniczka wygląd to nie wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

W internecie natknęłam się na Centrum zdrowia i estetyki ciała Estina. Chyba to nowo powstały gabinet, bo wcześnie o nim nic nie słyszałam. Ale nie ma strony internetowej tylko facebook i nie wiem jaka jest oferta salonu. Może ktoś korzystał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Chodziłam do Cosmeo,jak jeszcze gabinet był na Kazanskej.Jedno co kojarzy mi sie z tych gabinetem to wiecznie zakurzone meble i ogólny brak czystości,najtańsze kosmetyki.Do zabiegów na twarz był wykorzystywany zel do USG.Zmienil sie lokal, który wyglada profesjonalnie.Niestety wg mojej opini ten profesjonalizm na tym sie kończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Teraz w miejscu Cosmeo jest Cosmetica, którą mogę polecić :) Panie bardzo miłe i sympatyczne, mnie jakoś źle żadna nie potraktowała :) Miałam zabiegi na twarz i o dziwo nic mi się nie stało.

Cóż Asia333 nie dość, że to Twój pierwszy post to jeszcze i krytyka. Nie wiem czy wiesz, ale wszelakie problemy typu poparzenia, zerwany naskórek, itp. złgasza się odrazu osobie wykonującej daną czynność, a jak coś nie tak z personelem to do szefostwa można to zgłosić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Również mogę polecić Panią Edytę z Mazowieckiej i Salon p. Kasi Serafińskiej i jej pracownicę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Zel do USG? o co chodzi? ekskluzywny salon i takie rzeczy?? Z waszych opinii wynika, że jednak nie warto wydawać pieniędzy tam na zabieg, który nie przyniesie żadnego efektu, a nie daj boże pogorszy stan naszej cery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

monia-kropka84 napisał(a):

> Zel do USG? o co chodzi? ekskluzywny salon i takie rzeczy?? Z
> waszych opinii wynika, że jednak nie warto wydawać pieniędzy
> tam na zabieg, który nie przyniesie żadnego efektu, a nie daj
> boże pogorszy stan naszej cery.
Szybko pani ocenia szczegolnie na podstawie tego naprawde zalosnych i krzywdzacych opini nie bronie tu co prawda ani Cosmeo ani Cosmetiki ani zadnego innego gabinetu ale zastanawiam sie kim trzeba byc aby wystawiac oceny ludziom ktorzy staraja sie pracowac cos tworza swoja ciezka praca. Nie zycze aby kiedys ktos was tak ocenil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

także polecam Pania Edytę z Beauty Studio(kiedyś na Hipokratesa teraz na Mazowieckiej, jakby ktoś nie wiedział), od kilku lat korzystam w usług tej Pani i jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

popieram Asia333 :) ostatnio byłam świadkiem takiego zdarzenia, a od siebie mogę polecić Anamed, chodzę tam już drugi rok, wykonywałam tam różne zabiegi i zawsze wychodziłam zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

kobiecepiekno.pl bardzo kameralnie i bardzo intymnie. goraco polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Z własnego doświadczenia moge polecić ten salon kosmetyczny http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ Zamykanie naczynek tutaj miałam i od razu po zabiegu było widać róznicę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Mieszkam w Krakowie i wie, że wiele osób, które odwiedzają to forum są z Krakowa, dlatego może opowiem o salonie kosmetycznym http://www.ateliermagnitica.pl/ Wiele osób bardzo poleca to miejsce. Sama muszę sprawdzić, bo chcę umówić się na paznokcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Piu Bella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet kosmetyczny godny polecenia?

Hurtownia kosmetyczna https://paradise4you.pl dba o profesjonalne wyposażenie gabinetów kosmetycznych w całej Polsce, tak więc gwarantują obsługę na wysokim poziomie. W sklepie znajdziesz znacznie więcej niż akcesoria do paznokci, rzęs czy regulacji brwi. Zapoznaj się z pełnym asortymentem, który obejmuje między innymi profesjonalne urządzenia podgrzewające wosk do depilacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org