niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mam pytanie

dzisiaj dostrzegłem dwóch uroczych dżentelmenów w fufajkach i gumiakach na nogach jadących potęznymi drogimi wielkimi furami na czterech wielkich kołach ciągnących , potęzne bo aż na dwóch osiach cysterny. Myślę ,że były to bardzo drogie fury z napisem John Dear . One żwawo zjechały z drogi do Miastkowa i na wyskokości Janowa żwawo pomknęły do lasu w kierunku Kupisk Starych. Ładne były ale strasznie od nich cuchnęło pospolitym gnojem co nijak mnie nie pasowało do tak lanserskiego obrazu. Po chwili fury te z cysternami wróciły z lasu jakoby szybciej tak jakby były lżejsze. Nie wiecie kochani co to za miejscowi kowboje szaleją na tych wspaniałych maszynach i co oni wożą do tego lasu Kupiskowego. Ostatnio strasznie od niego śmierdzi.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

Nie widzę tu żadnego pytania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

Nie wiecie kochani co to za miejscowi kowboje szaleją na tych wspaniałych maszynach i co oni wożą do tego lasu Kupiskowego?

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

zazdrość .... takie drogie fury, czy w ogóle kiedykolwiek coś w tej cenie kupisz?


... bieda chłopie bieda ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

Musisz ich wyśledzić bo tu pewnie nikt nic nie wie....ale jak już się dowiesz to podziel się z nami tą informacją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

nie chciał byś tej fury i tego kredytu co oni mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

podejrzewam że owi gentelmeni wywożą sobie szambo do lasu...Tak mi się wydaje...aby "od się"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

ja myślę że ten "John Dear" to jakaś okrutna podróbka John Deere, ale może ja się nie znam...

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

"Rimpiku" - ty nie zadawaj pytań, tylko w poczuciu społecznej troski, donieś gdzie trzeba, by się cwaniaczkom tym szambem odbijało jeszcze długo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

proponuje zorganizować zasadzkę na tego typu cwaniaczków

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

Miastowi potrafią rzucać śmieci do lasu ale odwiedźcie lasy przy wsiach, co tam się dzieje.......robią w nich wysypiska swoich śmieci wywożąc np zużyte folie po belach, worki po paszach, niewykorzystane/stare trujące nawozy i przeróżne degradujące glebę odpady....no i szambiary opróżniają...Te szambo zwierzęce co nadaje się do nawożenia pól oczywiście wykorzystują jak się należy ale swoje szamba , ze swoimi odchodami to najprawdopodobniej wylewają....hmm...możliwe m.in. że tam gdzie zauwazyłeś Rimpik... ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

może śnieg roztopiony z podwórka wywożą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

i tak zamierzam zrobić bo juz sobie odkurzyłem moją piękną kamery Sony co filmuje w rozdzielczości full hd . Urzyję tej techniki wysokiej rozdzielczości aby żadnego detalu nie pominąć w szczególności numerów rejestracyjnych i cudownie przystojnych buziaczków tych przystojniaków na ciągnikach. Moja kamera ma 30 krotny zoom więc spokojnie z daleka będe wszystko filmowął tak aby pani prokurator miała potem swobodna możliwośc przedstawienia im zarzutów. Polece tez do apteki po pojmniczki na mocz tak aby zabezpieczyć trochę tej wylewanej do lasu substancji. Już się nie moge doczekać . przebirajac z niecierpliwości nózkami ciągle teraz ślecze przed oknem z utęsknieniem czekjąc na te piękne zielone maszyny na czterech wielkich kołach.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie

czyli ci kowboje z łatwością Cie odnajdą,bo jak sam Piszesz,śledzisz to z okna,a wiele chaup to tam nie stoi.ale Trwaj przy tym postanowieniu...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org