czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opętanie

Zastanawia mnie ten temat. Jak dużo ludzi wierzy w to i kto miał już z tym doświadczenie nawet jako obserwator? Jakie są wasze refleksję na ten temat?
Moja przyjaciółka była,ale na szczęście szybko udało nam się tego pozbyć. Te wydarzenia zmieniły życie wielu ludzi.
Podejrzewam że ks Radek ma ręce pełne roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

na temat opętania nic mi nie wiadomo...

ale co do ks. Radka to się zgadzam... na pewno ma ręce pełne roboty!
i tylko tak trzymaj, a na pewno daleko zajdziesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ks Zbigniew opowiadał to i tamto odnośnie opętań w Łomży w ostatnim czasie... lecz do czynienia twarzą w twarz z tym nie miałem i niech tak pozostanie. Refleksje?
Sprawa ogólnie przerypana jak Cię takie coś dopadnie, lecz nic nie atakuje bez powodu. Pozostaje nam nic innego jak modlić się (choć wielce pobożny nie jestem) i NIE powoływać się na demony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

EEE...toraczej rodzaj jakiejś choroby psychcznej:P ściema KK:P ne wierz w takei rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ale mamy XXI wiek wiele tego typu "Chorób sychicznych" nie znajduje wytlumaczenia wsrod lekarzy...temat bardzo ciekawy ale nie na takie forum,a szczegolniwe nie dla przyglupow jacy w wiekszosci sie tu wypowiadaja...
Ks. Radek kiedys w szkole u nas o tym opowiadal-nie powiem bylo to bardzo intrygujace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

To wszystko jest prawda, świeta prawda.
Posłuchajcie sobie tego:
http://www.youtube.com/watch?v=IeTkJQQgYag&list=WLA011A0F04BD53BD0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Jeśli moderator usunie link na You Tube, to wpiszcie sobie tam Piotr Glas.. polecam posłuchać o czym mówi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

To tez jest niesamowite, świadectwo Leszka Dokowicza...miał cały świat u swych stóp, ale za jaka cenę.....



http://www.youtube.com/watch?v=0RwKWhIdV10&list=WLA011A0F04BD53BD0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Do szkoły matoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opętanie to będziecie mieli jak nie zdacie do następnej klasy:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Pana Leszka miałam okazję poznać osobiście i być na jego konferencjach, aż na samo wspomnienie o jego opowiadaniach jak satanizm rozwija się na świece mam ciarki na plecach. Polecam także jego dokument "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Nie zapomnicie tego do końca życia!!!

A co do "chorób psychicznych" jak to większość ludzi określa zamiast otworzyć oczy i przyznać do tego co się dzieje.... miałam okazję rozmawiać też z jednym z naszych lekarzy z oddziału psychiatrycznego i on jako lekarz bardzo chciałby wykluczać opętania u wielu swoich pacjentów, jednak nie da się niektórych rzeczy wytłumaczyć.

Nieesia ja się krytyki nie boję, tym bardziej online, która jest kierowana od jakiś małolatów, ale jeśli chociaż jedna osoba dzięki temu zastanowi się nad tym tematem głębiej, to warto :) bo Boga się nikt nie boi, tylko jak szatan stanie na zawładnie życiem to wtedy się pomocy w kościele szuka.... a to gniewu Boga należy się bać bardziej. Ale takie wstrząsy są ludziom potrzebne, jest to straszne i niesamowicie niebezpieczne, ale bardzo skuteczne do nawrócenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie




:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wikary-zostal-opetany-przez-szatana_310586.html - ostatnio w Wąsewie 5 osobom ujawił sie Szatan, dostały drgawek były karetki....
Osobiście wierzę w takie sprawy, raz widziałem kobiete juz z 10 lat wstecz, latała wczesnym rankiem z siekierą po domu. Kobietka z 45kg a potrzeba było 8 osób by ją utrzymać, darła sie głosem jak Ci z zespołów death metalowych, masakra... Trafiła na psycho... Z tego co wiem to czesto przy oknie przy syficie na kracie wisiała heh. Napisałem tak ogólnie, ale mówię Wam jazda nie z tej ziemi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Najczęściej szatan opęta osoby które nie grzeszą

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Maruda, aż mnie przestraszyłeś tym zdjeciem jak mi nagle wyskoczyło ;p

Ziom oka, to i tak się dobrze skończyło że tą siekierą nikomu krzywdy nie zrobiła.

A pamiętam taką sytuację jak kilka lat temu w parafii Krzyża Świętego podczas mszy dla chorych szatan ujawnił się w jednej osobie, ludzie byli przerażeni. Ale najlepsze w tej historii było to że później kolejki do konfesjonałów były jak za komuny do sklepów :) może jest na forum ktoś, kto pamięta tę sytuację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Pakero i tu się mylisz.... po pierwsze nie ma osób które nie grzeszą, po drugie jak ktoś żyje z Bogiem nie ma szans żeby szatan wkradł się do naszego życia.
Jak powiedział nasz nowy papież..."jak ktoś się nie modli do Boga, modli się do szatana!" jest bardzo bezpośredni, to mi się w nim podoba.
Polecam książkę Maurice Caillet - Byłem masonem. Z mroku loży do_światła Chrystusa. Autor zrzekł się praw autorskich więc można ją ściągnąć z internetu. Tam są opisane sytuacje jak można pobłądzić i otworzyć drzwi do naszego życia dla ciemności. Jest krótka i bardzo szybko się czyta ją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Właśnie nie jestem pewien czy komuś krzywdy nie zrobiła. Napewno nie zabiła wtedy nikogo, ale szyby, drzwi wszystko było zniszczone. A jej oczy wyglądały masakrycznie. Mówię Wam, nie mam pewnosci czy to było opetanie, ale rzeczy nie z tego świata...
A co do Pakero, też mi sie wydaje, że Szatan raczej kusi osoby wierzące, chociazby mamy przykad kuszenia Jezusa na pustyni. Na logikę, po co kusić niewiernego? Żeby sie nawrócił? ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

On niewierzących nie musi kusić tylko po prostu bierze co jego i nie pyta.
A wierzących kusi, fakt, nawet się mści i straszy za to że się chce kogoś do Boga przeciągnąć. Takich sytuacji było wiele w mojej rodzinie, że bardzo dawał znać o sobie jak staraliśmy się komuś pomóc nawet nie koniecznie wiedząc że ta osoba jest daleko od Kościoła. To były straszne chwile, ale bardzo krótkie, bo są sposoby na jego uciszenie :)

Ja myślę że było to opętanie, moja przyjaciółka jak miała "atak" jej oczy były całe czarne, ale to była taka czerń jakiej nigdy przed i po nie widziałam. Palce zrobiły się bardzo długie i wyglądały jak szpony. Również musieliśmy ją trzymać w kilka osób mimo że jest bardzo drobna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Anneliese Michel (ur. 21 września 1952 w Leiblfing w Bawarii, zm. 1 lipca 1976 w Klingenbergu nad Menem) – Niemka i katoliczka poddana wielu egzorcyzmom przed śmiercią. Wydarzenia z jej życia stały się kanwą dla dwóch filmów fabularnych: Egzorcyzmy Emily Rose oraz Requiem. W 2007 roku powstał także film dokumentalny: Egzorcyzmy Anneliese Michel.
Pokaż
Wczesne lata
Ukryj
Leczenie, egzorcyzmy i śmierć

W wieku 16 lat, kiedy uczęszczała do szkoły średniej zaczęła cierpieć na ataki epilepsji. Sąd rozpatrujący sprawę śmierci Anneliese ustalił, iż pierwszy atak padaczki miał nastąpić w 1969 roku[1]. Z uwagi na jego siłę i depresję, na którą zaczęła cierpieć, skierowano ją na leczenie szpitalne. Jesienią 1970 roku lekarze przyznali, że są bezsilni wobec braków postępów w leczeniu pomimo wykorzystania wszelkich dostępnych w tamtym czasie metod[2].

Wkrótce rozpoczęły się pojawiać u niej omamy, wedle jej relacji podczas modlitw widziała diabelskie twarze i słyszała głosy mówiące jej, iż została potępiona[1][2]. Jej zachowanie stało się trudne do wytłumaczenia. Anneliese piła swój mocz, spożywała muchy i pająki, żuła węgiel, klęła w obecności księży, odgryzała głowy martwym ptakom oraz zdarzyło się jej szczekać i wyć jak pies przez dwa dni[3][4][1]. Potrafiła godzinami skakać po ścianach, biegać po schodach, spijać z podłogi własny mocz, wkładać głowę do muszli klozetowej, tarzać się nago w żwirze lub moczyć w wodzie[5]. Szczególną jej agresję wywoływały dewocjonalia: niszczyła krzyże i maryjne figurki, rozrywała różańce, rozlewała wodę święconą, nie mogła przełknąć Komunii Św., nie mogła znieść ceremonii kościelnych[2].

W ostatnich latach życia – na jej ciele, w charakterystycznych miejscach na stopach i dłoniach – pojawiły się niegojące się rany i blizny mogące być uznane za stygmaty[6]. Sama Anneliese wyznała, iż doznaje objawień Najświętszej Marii Panny oraz Jezusa Chrystusa, którzy wg niej podtrzymywali ją na duchu i zapewniali o tym, że zostanie świętą. Twierdziła także, że nawiedzały ją dusze zmarłych osób. Anneliese mówiła, że cierpi za kapłanów, w szczególności za tych, którzy nie wierzą w istnienie osobowego szatana, oraz za młodzież niemiecką. Z zeznań ks. Ernsta Alta, kierownika duchowego Anneliese Michel, wynika że dziewczyna dobrowolnie przyjęła na siebie cierpienia związane z opętaniem, jako pokutę za grzechy innych ludzi (cierpienie ekspiacyjne). Cierpienia, jakich doświadczała, powodowały jednak że pragnęła końca udręk i dlatego poddawała się egzorcyzmom.

Wystąpił u niej również cały szereg objawów fizycznych. Lekarze badający ją stwierdzili anomalie funkcjonowania mięśni szyi, które w wyniku dużej twardości uniemożliwiały połykanie. Napięcie mięśni rozszerzało się na klatkę piersiową i przeszkadzało jej w oddychaniu[3]. Obserwowano u niej nieproporcjonalnie dużą siłę fizyczną w stosunku do masy jej ciała. Jej partner Peter Himsel zeznał, że widział jak jedną ręką rozgniotła jabłko. Świadkowie również zeznali, iż była zdolna rzucić dorosłym człowiekiem[3]. Anneliese w pewnym okresie życia dzień i noc była w nieustannym pobudzeniu, kiedy jej siły ulegały wyczerpaniu, już po dwóch godzinach była na nowo pobudzona, co miało się powtarzać wielokroć[3].

Wedle doktryny katolickiej, powyższe objawy mogły świadczyć o wystąpieniu u niej religijnego stanu wyjątkowego – opętania demonicznego[7], z tego też powodu, rodzice Anneliese w 1973 roku zwracali się do różnych egzorcystów o pomoc. Początkowo odmawiano udzielenia jej egzorcyzmu, tłumacząc, że powinna kontynuować leczenie farmakologiczne[2]. Pomimo tego, była pod stałą opieką kapłanów i minęło 7 lat od wystąpienia pierwszych symptomów opętania, zanim biskup Würzburga Josef Stangl udzielił oficjalnej zgody na egzorcyzmy, jesienią 1975 roku.

Anneliese Michel egzorcyzmowało dwóch księży: proboszcz Ernst Alt oraz salwatorianin Arnold Renz. Większość przeprowadzonych egzorcyzmów została udokumentowana przez nagranie 52 taśm magnetofonowych. Ostatni egzorcyzm miał miejsce 30 czerwca 1976 r. w Klingenbergu nad Menem, w czasie którego Anneliese otrzymaniu rozgrzeszenia od ks. Renza. Zmarła następnej nocy we śnie 1 lipca 1976 roku[7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

I rozmowa była ciekawa, do czasu kiedy idiota zaczął wklejać całe strony:)
A starczyło wkleic tylko ruchomy link i było by dalej ciekawie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Posłuchajcie DMX, on sie nawrócił także , to Chrystusa Pana.....
EMINEM także głosi miłośc JEZUSA... poszukajcie sobie informacji na ten temat, są niesamowite...

http://www.youtube.com/watch?v=-KIoDmzcuBE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

To prawda ,że diabeł kusi ludzi wierzących, ale ludzi, którzy sie modlą nie jest w stanie opętać... opetanie następuje jesli mu otworzymy okna.... A to,ze grzeszymy to Pan Bóg wie, bo jestesmy istotami grzesznymi... ważne, zeby starac sie tego nie robić wiecej, a MODLITWA ma niesamowitą MOC... uwierzcie mi, bo wiem co mówię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Maruda, ale to nie jest cały tekst takich informacji jest dużo dużo więcej. Warto to przeczytać, i obejrzeć dokument.

Magddda nie słyszałam o Eminemie, to faktycznie musi być ciekawe. Wieczorem poczytam sobie o tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

W trakcie egzorcyzmów ojciec Moore dowiedział się, że Emily opętało sześć demonów, były to:
1
1. אני הוא ששוכן בתוך קין.

Jam jest ten, który zamieszkał w Kainie. (Ani hu sheshokhen betokh Cain.)

2. Ego sum quis habitavit in Nerone.

Jam zamieszkał w Neronie.

3. Mιά φορά κατοίκησε μέσα σε Ιούδας!

Ja zawładnąłem Judaszem! (Mia fora katoikese mesa se Ioudas!)

4. Ich war mit Legion.

Ja byłem Legionem. (Ish var mit Legion.)

5. ܐܢܐ ܒܠܝܐܝܠ.

Ja jestem Belial. (Ana Belial.)

6. And I am Lucifer, The devil in the flesh.

A ja Lucyfer. Diabeł wcielony.
Pokaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Magddda widzę że miałybyśmy o czym rozmawiać :)

Moim zdaniem księża powinni mówić o tym otwarcie w kościołach, jest potrzeby wstrząs dla społeczeństwa i to szybko bo może być za późno dla wielu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

mała.czarna211 wpisz sobie na You Tube " Illuminati przemysł muzyczny", wyskoczy 11 filmików , tam jest bardzo dużo informacji, miedzy innymi o Eminem , M. Jacksonie itd... DMX, o MTV.... poprostu szok, co próbuja zrobić z nami... polecam te filmu młodym ludziom i nie tylko oczywiście, rodzicom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

maruda ,nie obrazaj ludzi . nie kazdy otwiera linki ,ale gdy wiadomosc jest podana na "tacy" to kazdy ja sobie przeczyta ,ew bedzie dalej w necie szukal informacji na dany temat .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Magda wieczorem obejrzę i zdam relację :)

Ale co przez muzykę i teledyski robią z mózgu to już pan Leszek opowiadał na swojej konferencji kilka lat temu w Urzędzie Wojewódzkim. Od tamtej pory bardzo uważnie dobieram sobie repertuar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Jestem ateistą, wielokrotnie brażam i "grzeszę"przeciwko Waszemu Bogu, dlaczego nie miota mną, nie mam siły Herkulesa,nie mówię w nieznanych mi językach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Autor: InfoLom (---.opera-mini.net)
Data: 18-03-13 09:54

maruda ,nie obrazaj ludzi . nie kazdy otwiera linki ,ale gdy wiadomosc jest podana na "tacy" to kazdy ja sobie przeczyta ,ew bedzie dalej w necie szukal informacji na dany temat .

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

I tu jesteś w błędzie :)
Mało kto czyta kopiowane teksty:)

Uwierz mi, bo znam to forum jak własną kieszeń :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Sufffferrr nie trzeba być opętanym żeby szatan był w Twoim życiu, samo to że jesteś ateistą świadczy o tym że niestety jest on blisko Ciebie :( pomodlę się za Ciebie dzisiaj żebyś nie doświadczał złych mocy tylko Miłości Jezusa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Autor: Suffffferrr (---.231.11.215.koba.pl)
Data: 18-03-13 10:01

Jestem ateistą, wielokrotnie brażam i "grzeszę"przeciwko Waszemu Bogu, dlaczego nie miota mną, nie mam siły Herkulesa,nie mówię w nieznanych mi językach?


A po co ma Tobą miotać i próbować odwrócić Ciebie od Boga skoro nie wierzysz? Taj jak ktoś wcześniej napisał szatan kusi wierzących..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

mała.czarna211 nie módl się za mnie, na prawdę tego nie potrzebuję, strata Twego cennego czasu:)

bezkomentarza no to skoro nie wierzę to chyba łatwiej by było Szatanowi zabrać moją duszę czy nie tak?

Co do Anneliese to też polecam posłuchac nagrań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

A może ktoś mi pomoże i dzisiaj np między 21 a 22 pomódlmy się za Suffffferrra dziesiątkiem różańca albo Koronką do Bożego Miłosierdzia żeby Jezus pokazał mu właściwą drogę i nie musiał osobiście spotkać szatana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Najgłosniej krzyczą Ci, ze nie ma Boga, którzy mają znikomą wiedzę na ten temat.. wykorzystaj internet , poczytaj trochę, posłuchaj innych ludzi... najwygodniej jest powiedzieć, że nie ma Boga... ale uzasadnij mi dlaczego tak twierdzisz, podaj chociaż jeden przykład.... zaprzecz temu co mówia inni, tylko wiarygodnie, ze niby co ... że maja omamy... i tak jest najłatwiej. Obejrzyj choć jeden film, który podałam i zaprzecz temu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Pomodlę i jak twierdzisz że tego nie potrzebujesz to jeszcze i na mszę dam za Ciebie :) podasz swoje imię? będzie mi łatwiej intencję ułożyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Ja to zrobię .... pomiędzy 21, a 22.. różańcem, gdyz uwielbiam go.... działa cuda.....jak najlepszy lekarstwo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Dziękuję Magdo :)

Czy ktoś jeszcze?

Muszę dodać, że Pan Jezus Powiedział, że największe zasługi ma ten kto modli się nie tylko za bliskich ale również za nieprzyjaciół i nieznajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

mała.czarna211 nie rób tego, pomódl się za siebie i za rodzinę:) a na mszę nie dawaj, przynjamniej w mojej intencji, bo czarna mafia i tak ma wystarczająco pieniążków:P
Ale szczerzę Ci dziękuję za intencje, widać prawdziwa chrześcijanka z Ciebie, podziwiam i gratuluję:)

MAGDDDA ja nie krzyczę, nie muszę, sądziłęm, że kulturalnie rozmawiamy?
A wiedzę jakąś tam mam, tak jak i Ty też obejżałem trochę filmików/dokumentów na YT. a te które podałaś wyżej, obejżę sobie potem:)

Hmm...a może to jest tak: jak kiedyś Twój "nieomylny i wszechwiedzący" kościół palił ludzi na stosach za to, że mówili prawdę o tym że Ziemia jest okrągła, tak teraz ja mówię że to jest związane z mózgem i nieodkrytymi jego rejonami a Tobie się to nie podoba:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Ilu ludzi tyle opinii nt Boga i wiary. Nikogo do tego nie zmusimy, nikogo nie namówimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Suffffferrr oj walczy ze mną ta Twoja ciemna strona ;p

Czy Ci się to podoba czy nie to zrobię to :)
I tylko mógłbyś mi ułatwić sprawę, jeśli nie chcesz podać na forum to na maila wyślij.
dam Ci znać wieczorem kiedy będzie ta msza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Tupac Shakur też miał "ciekawe" dzieje. Szczerze polecam uwadze.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Suffffferrr mi nie chodzi, abys zaraz uwierzył w Jezusa... ale dziekuje za to, że przynajmniej obejrzysz te filmy..:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Suffffferr a powiedz jak to się stało że jesteś ateistą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ja jestem opetany przez szatana,zawsze chce dobrze a wychodzi zle :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Vizev czas się zgłosić do specjalisty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

bezkomentarza - prawda, nie da sie udowodnić istnienia i nieistnienia. Może i dało by się tutaj kogoś "namówić " na zmianę wiary, bo i czemu nie wierzyć w Ra,Thora,Latającego potwora spagetii, czy imbryk krążący wokół Słońca itp. ale to nie jest celem tej dyskusji.

mała.czarna211 - ja mam tylko ciemną stronę. dla Twojej satyswakcji:Kamil, ale nie dawaj mi znać nie potrzebne mi to:)

Hmm a jak stałęm się ateistą? oczywiście na to złożyło się na to wiele rzeczy, spostrzerzeń itp. z resztą od urodzenia nie byłem wychowyany w silnej wierze i praktykowaniu. na szczęscie nie przymuszano mnie żebym chadzał do Kościoła, aczkolwiek moi rodzicie wierzą i mają przebłyski żeby isć do K. Oczywiście wpływ internetu, wiadomości o pedofili, złodziejstwie KK i całym tym innym źle na Świecie. i nie podoba mi się bardzo, że kilkumiesięczne dzieci są automatycznie włączane do KK, to powinno być świadome wejście do KK. i tu bardzo trafny moim zdaniem filmik:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DUxqP-vjKL8
Co ciekawe moje wcześniejsze dziewczyny było baaaardzo wierzące i praktykujące ale nie wpłyneły na mnie w znaczący sposób:)



MAGDDDA no nie uwierzę, ale lubię filmy tego typu i nietylko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

http://www.youtube.com/watch?v=xYD5RGKs_fE&list=PLE4ECD24CAAC0957A

dla tych "opętanych" naiwnością proponuje obejrzeć część o religii..

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

OOOuuu bardzo plecam filmy z serii ZEITGEIST. obejżeć każdy i się zastanowić nad wszytkim.nad faktami w nich zawartymi. POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Ja byłem świadkiem takiego 'ataku' opętania..podczas studiów mieliśmy w DA w ramach nocy konfesjonałów małą konferencję i mszę i podczas tej mszy podczas pieśni uwielbienia jakiś chłopak zaczął się rzucać i krzyczeć, a raczej nim rzucało, a krzyku to nie zapomnę do końca życia..dokładnie taki jak w filmach o egzorcyzmach..tylko, że na żywo. Zaraz podbiegł do niego jakiś ksiądz jak się okazało później egzorcysta.
Potem jak już go wyprowadzili na zakrystię to ksiądz uspokajał, że ten chłopak jest pod ich opieką od jakiegoś czasu i pracują nad nim egzorcyści, mówił żeby się nie bać itd...ale trząsłem się wtedy jak galaretka..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

duchów nie ma, jakoś tylko tych religijnych duchy nawiedzają xd. To wytwór ludzkiej wyobraźni, jakieś podświadome wizje. Dlaczego kiedyś było więcej opętań ? Bo ludzi sobie je wmawiali. Teraz żyje się luźniej, dlatego ludzie nie mają takich wyobrażeń, że są już straceni i przegranie przed Bogiem.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Taa, jeszcze powiedz że św. Mikołaj nie istnieje... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

QURWA OPĘTANIE NIEŚMIERTELNOŚĆ I INNE Z H.U.JA WYSSANE BANIALUKI


O TU TEŻ JEST JEDNA OPĘTANA


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

denver,skąd ta pewność?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

BO OSOBIŚCIE JĄ OPĘTYWAŁEM :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

W łomzyńskim kościele tez odbywaja sie egzorcyzmy i osoby które były świadkami tego nie chca juz tego powtarzac po raz kolejny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Magdo, na razie obejrzałam filmy o iluminatach do połowy, nie jestem w stanie tego wszystkiego obejrzeć za jednym razem. To jest przerażające. Ja słuchałam piosenek Rihanny czy Lady Gagi, tam rzeczywiście są symbole satanistyczne! Jestem zszokowana, nigdy bym nie przypuszczała że to działa na taką skalę. O Boże, co się dzieje!!!
JESTEM W OGROMNYM SZOKU !!!!!!!
TO JEST STRASZNE !!!!!!


Suffffferrr modliłam się za Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Kaliber 44 puszczanych od tylu

http://www.makbet.pl/artykul/2918/diabel-mowi-do-nas-na-wspak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

http://www.youtube.com/watch?v=0KBYC1OJUl0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Do Suffffferrr, podobno drogę przeszłam do Twojej.... tez kiedyś tak uważałam i odeszłam od Boga, zamiast oddzielić sie od księzy (co niektórych). Kiedys doszło do mnie, że Pan Bóg jest kims odrebnym, a oni sa takimi samymi ludxmi jak my, grzesznymi- i niestety niektórym sie nie udaje, ale jest tez wielu wspaniałych ludzi , reprezentujacych Kościół. Oni tak samo walczą ze złem i pewnie diabeł kusi ich 100 razy bardziej. Do Kościoła chodzę dla Jezusa, a nie dla księdza.... ..... Podobnie mówiłam jak Ty, a nie wiem czy nie tak samo.... i wiem, że kiedys zmienisz zdanie... mimo wszystko, życzę Ci duzo szczęścia w zyciu....




Modliłam się również za Ciebie z córeczką i mężem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Do mała.czarna211, wiesz, ja tez po obejrzeniu tych filmów byłam w szoku.. dosłownie tak jak Ty... słowo, które cisnęło mi sie na usta to SZOK, ale po tym co mówił Leszek chyba jeszcze bardziej......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

dvw piszesz duchów nie ma, jakoś tylko tych religijnych duchy nawiedzają xd. To wytwór ludzkiej wyobraźni, jakieś podświadome wizje. Dlaczego kiedyś było więcej opętań ? Bo ludzi sobie je wmawiali. Teraz żyje się luźniej, dlatego ludzie nie mają takich wyobrażeń, że są już straceni i przegranie przed Bogiem.

Nie zgodze sie z Tobą. Nawet nauka potwierdza istnienie takich zjawisk jak duchy, badając te zjawiska pod kątem energii. Polecam zagłębić się w lekturze. Moja mama po śmierci widziała swoją babcie jak szła w ogródku, i można by to uznać a efekt wyobrażnie człowieka w traumie, ale widziało to również 4 pozostałych osób, które to potwierdzają. Pozatym dziadek mi również ciekawą historie po II wś opowiadał co widział, ale sobie daruje opisywanie. Jest masę zjawisk nadprzyrodzonych na świecie. A co do opętań znów jesteś w błędzie. Nie wiem skąd czerpiesz informacje, zakładam że piszesz to co Ci sie wydaje tak z głowy na pałe. Bo niby skąd masz info że kiedyś było więcej opętań?
Właśnie w tych czasach jest najwięcej. W polsce pracuje ponad 100 egzorcystów i jest ich mało...!

http://www.youtube.com/watch?v=j6YPniHfhrY - polecam posłuchać faceta operatora TV, który swego czasu pracował w Niemczech, organizował elementy imprezy MAYDAY, który opowiadam. in. jak Clive Harris otworzył Polske na szataniazm i wiele ciekawych wątków i informacji nie tylko ze świata religii.

http://www.youtube.com/watch?v=GjUy2ULPltQ polecam

Kiedyś leciał taki seriał Ghost hunting bodajże. Na Discovery. Tam ciekawe były historie o duchach. Wiem że jakaś seria tych filmów jest na youtubie. Najlepsze były te motywy jak osoba opisywała co sie jej przydażyło, było to pokazane przez aktorów, ale były w tym wstawki autentycznych zdjęć, czasami filmów, dokumentów itd. Raz pewna para zyla w domu, cos tam stukało, pukało itd. Zainstalowali kamerę. W nocy budzi sie ta małżonka z krzykiem, że coś ją dusiło, jakieś miała zwidy itp. Niby nic takiego, ale na kamerze zostało zarejestrowane jak obok łóżka wazon się przesunął podczas tego zdarzenia.... Niesamowite. Albo była raz historia kobiety, co wierzyła ze duch w sumie nic nie moze jej zrobić. wiec godziła sie na ataki sił nadprzyrpdzonych, na zbite talerze itp. Ale któregoś razu podczas ataku, poczuła dziwne uczucie na plecach, jakies zimno pieczenie. Po ucieczcie z rodziną z domu okazalo sie ze ma szramy ogromne na plecach jak po szponach. Oczywiscie były zdjecia ze szpitala z obdukcji. Historie niesamowite...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

https://www.youtube.com/watch?v=HHc3l8pBR5I



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Ja nawet nie potrafię ubrać w słowa tego co się czuje po obejrzeniu filmików. Tego się nie da opisać żadnymi słowami, w ludzkim języku jest ich za mało.
Po konferencji Leszka byłam zszokowana, jednak on mówił wtedy głównie o techno, metalu itp (nie wiem co mówi w tym nagraniu), ale to już minęło 6 lat od tego wydarzenia.
Być może w nagraniu jest więcej. To się w głowie mi nie mieści jak szatan przejął władzę nad wszystkim, dosłownie wszystkim!!! Jak człowiek jest nieświadomy tego co ogląda czy słucha, to dlatego jest tyle nieszczęść.
Przerażona, zszokowana w moim przypadku to są zbyt łagodne określenia. Nie wiesz Magdo czy można jakoś to ściągnąć na dysk? Chciałabym pokazać te filmy kilku osobom, być może udałoby im się to rozpowszechnić przynajmniej w niektórych szkołach.
Gdy obejrzę do końca te filmy wysłucham jeszcze raz Leszka. Ale nie wiem czy moja psychika to przetrzyma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Bo trzeba oglądac mądre rzeczy zamiast pierdoły:)

a tu przykład:)

https://www.youtube.com/watch?v=zMOM-Rt0H-A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Marudo. Widzę, że coś usiłujesz, ale w tym temacie nie ma miejsca na robienie jaj. Obyś tego nie doświadczył na własnej skórze....mina zaiste rzednie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Chyba nie zbyt twardo stąpacie po ziemi.

Demon na mszy u ks.Natanka

http://www.youtube.com/watch?v=VkAAA666m7I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ziom_oka cieszę się, ze jest więcej osób, które nie boją się mówić o takich rzeczach :)

Zgadzam się z Tobą w 100%, po rozmowie z egzorcystą z Białegostoku dowiedziałam się, że jeszcze kilka lat temu wystarczył jeden, teraz jest dwóch i nadal to za mało. Mówił że są takie miesiące że egzorcyzmy odprawiają codziennie. Nie wiem jak to teraz w Łomży wygląda, ale widząc coraz więcej pustych ławek w kościołach wydaje mi się że lekko ks Radek tez nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Ciekawa jestem jaki duży illuminaci mają wpływ na polską muzykę, prasę, TV, internet, radio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Niewielki zarys:

http://radtrap.wordpress.com/2010/09/21/symbolika-illuminati-w-polskiej-muzyce-marina/

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Kiedy pani Doda zaczęła mieć "problem religijny". Ano od momentu, jak zajął się ją Universal i pani S.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Jeśli chodzi o dode to się domyśliłam, no i oczywiście sławny i poważany w tv nergal.
A czy ktoś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Jeszcze ja :)
Mały , niebieski stworek :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ziom_oka ładne opowieści, ale pokaż dowody naukowe, a nie opowiadania dziadka itp., że ktoś coś widział. Twoja matka też na pewno to sobie uroiła, a zbiorowe urojenia się często zdarzają. Michael Jackson po śmierci widziało wiele osób i też twierdzą, że żyje. Może widzieli cień lub jakoś postać (sąsiada itp), pod działaniem stresu ich mózg skojarzył to z osobą zmarłą. To działo się w ich głowie. Seriale na faktach autentycznych to też ściema, aby zabłysnąć, pokazać coś niesamowitego. DISCOVERY pokazuje fakty autentyczne, jak wypadek samolotu w Smoleńsku. Szramy to zrobiła sobie kobieta chora psychicznie lub pragnąca sławy. Pokrzyczeć pod kamerą też umiem :). Znam osobę, która będąca na cmentarzu, usłyszała pukanie od środka pomnika i uciekła, zanim pomóc człowiekowi się wydostać z pomnika :). Oczywiście z trzy tygodnie po pogrzebie :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

nie zapomnij o swoim pierwszoplanowym, wiarygodnym źródle Egzorcyzmy Emily Rose

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Chłopiec Który Żył Już Kiedyś.
http://www.youtube.com/watch?v=ErVDABTSRQU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Osobiście ręki nie dał bym sobie uciąć, ale wierzę w takie siły. I jako inteligentny człowiek rozmawiam, analizuje, sprawdzam itd. Tak postępują ludzie na poziomie. Widzę, że Ty już wiesz najlepiej, na wszystko masz już gotową odpowiedz, jesteś jak betonowy mur nie do przebicia i głuchy na argumenty bo masz jakąś tam swoją tezę. Wróżę Ci karierę naukowca ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Dzisiaj doświadczyłam mojego małego cudu :)
Czekała mnie droga powrotna do domu przez ponad półmetrowe zaspy. Samochód by nie przejechał, zwlekałam z powrotem prawie godzinę, jakoś nie podobała mi się perspektywa zakopania się w tych wszystkich zaspach. Przed samym wyjściem postanowiłam zmówić dziesiątek różańca, a później drugi o bezpieczny powrót. Jak zaczęłam się zrezygnowana ubierać do wyjścia w tym momencie straż odśnieżyła drogę i wróciłam cała i zdrowa do domu :)
ALLELUJA :)

Dla wielu to zwykły przypadek, dla mnie kolejna pomoc z Nieba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

A dla mnie to normalne odśnierzanie :):)

Zaspy same przed tobą się nie rozstąpiły:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

tylko że nie masz żadnych argumentów. Tam Leszek wali takie fantazje, że po pięciu minutach wyłączyłem, bo bym zasnął. Moim zdaniem tylko wierzący osłuchają się biblii i potem mają zwidy. Gdybyś była nie wierząca i nie znała tego wszystko, to nawet nie zwróciłaś byś na to uwagi :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ziom oko:)

Słaba ta twoja wiara, skoro boisz się poświęcić za nią rękę :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Ja nie wierzę w przypadki, za dużo ich było :)

A Ty Dvw jesteś strasznie oporny na wiedzę, skoro włączyłeś się do dyskusji to powinieneś zapoznać się głębiej z argumentami naszymi żeby przedstawiać inteligentne kontrargumenty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Właśnie w tym problem, że ludzie niewierzący są tak zaślepieni, że nie widzą tego jak Bóg działa i tego jaki szatan robi mętlik w głowach.
Trzeba mieć otwarty umysł i duszę na Boga a reszta przyjdzie sama :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

mała ok , wierzysz w Boga, piszesz że odmawiasz różaniec ,a co to ma wspólnego z Bogiem? dlaczego utożsamiasz wiarę chrześcijańską jaką jedynie słuszną,wytłumacz się z tego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

A to dlatego że zostałam wychowana w tej wierze, ona daje mi radość jakiej nic mi nie daje, czuję ogromną miłość, im bardziej zbliżam się do Boga tym moje życie się zmienia na lepsze. Ja nie byłam i nie jestem święta, popełniam wiele błędów, ale dzięki wierze podnoszę się z każdego upadku.
Dla wielu to bajki które stoją pomiędzy Braćmi Grimm a Tuwimem, ale doświadczyłam wielu znaków na istnienie Boga, ale żeby to wszystko zobaczyć trzeba uwierzyć.
To naprawdę odmienia życie i spojrzenie na świat!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Czy nie dziwi was to, że tylko w kościele katolickim istnieje instytucja egzorcysty i tylko katolików nawiedzają duchy. Od małego nasłuchają się bajek o piekle, szatanie i cudownej mocy księży i potem pieprzy im się w durnych łbach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Niestety tetryk, masz małą wiedzę ... nie tylko katolików nawiedzają opętania. Najgorzej jak ktoś sie wypowida na jakiś temat mając znikomą wiedzę. Ale nikt nie musi w to wierzyc... każdy z nas ma wolną wolę.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Podsumowując , wierzysz- będziesz opętany, nie wierzysz - nie będziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Podsumowując, wierzysz i praktykujesz - nic ci nie grozi,
nie wierzysz - prędzej czy później poczujesz tego skutki, których nawet nie będziesz wiązać z brakiem Boga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

mała herezje piszesz, jak samodzielnie zaczniesz myśleć to zrozumiesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

'Why’s Jesus and the good guys always white and the devil’s looking like Obama,”

http://www.csmonitor.com/The-Culture/Family/Modern-Parenthood/2013/0319/The-Bible-Why-the-History-Channel-is-smacked-with-Obama-Satan-accusation

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Jednakże Kościół Katolicki, zgodnie z nauką Pisma Świętego, jednoznacznie potępia spirytyzm. Najstarszy, znany dziś, dokument Kościoła na ten temat pochodzi od papieża Aleksandra IV, z 1258. r. Św. Tomasz z Akwinu podjął w "Sumie teologicznej" zagadnienie pojawiania się zmarłych ludziom żyjącym. Jego zdaniem jest to możliwe dzięki szczególnemu zezwoleniu Boga i dokonuje się przez działanie bądź aniołów lub demonów, bądź przez same dusze, które objawiają się w ciałach pozornych. Pisał on: "Dusze zmarłych mogą się troszczyć o sprawy żyjących, chociaż nie znają ich stanu, podobnie jak my troszczymy się o zmarłych, spiesząc im z pomocą, chociaż nie znamy ich stanu. Mogą też one znać sprawy żyjących nie przez siebie, ale przez dusze tych, co stąd do nich przychodzą, albo też przez aniołów lub szatanów, czy też przez objawienie Ducha Bożego" (Suma teologiczna, I, 89,8). Akwinata słusznie uzasadniał, że dusza ludzka jest bytem niematerialnym, zatem po śmierci nie może się ukazać w sposób widzialny. A więc człowiek żyjący może jedynie ujrzeć nie tyle ducha, ile skutek jego działania właśnie w formie ciała pozornego. Nie wyjaśniał jednak bliżej czym jest owo ciało pozorne. Według współczesnych teologów ciało pozorne, pod którym byt duchowy pojawia się ludzkim zmysłom, jest skutkiem jego oddziaływania na ludzką wyobraźnię, w której wytwarza "obraz" samego siebie. "Obraz" ten nasza świadomość projektuje na zewnątrz, wskutek czego możemy widzieć tę osobę w rzeczywistości.

I co? W zombi też wierzysz lub w wampirów? To jedynie wyobraźnia, naczytałaś się bzdur i uwierzyłaś. Do spowiedzi też pewnie chodzisz, po inkwizycja Ci kazała ? Bóg nie ustanowił spowiedzi. Biblia szatana została spalona oraz dużo dokumentów, które były nie wygodne.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

mała czarna:)

Ale kiedy zawsze tych najbardziej wierzących złe moce opętuja :)
To jak to w końcu z tym jest?

Bo sama sobie zaprzeczasz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

dvw również mogę wkleić teksty z internetu popierające inną tezę. Ale spinam sie tak strasznie jak i inni użytkownicy. Jest forum więc możmy poprowadzić luźną rozmowę. Skoro jesteś tak wszechwiedzący to wyjaśnij mi taką sytuację. Autentyczną. U znajomych umiera chłopaka ojciec. Standardowa procedura rózaniec, modlitwy itd. Po pogrzebie rodzina siedzi w domu z matką, normalna kolacja nagle dziecko 1,5 czy 2 letnie mówi o dziadzia. Każdy co? jak? gdzie? I dzieciak pokazuje na krzesło obok zadowolony uśmiecha jak jak dawniej do dziadka i mówi "no tu dziadzia siedzi" itd....
Naprawde w życiu są niesamowite przypadki, ja osobiscie doznalem takich doświadczeń ale duchowej przemiany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Dziecięce fantazje :):)

Dziecko1,5 roku nie ma najmniejszego pojęcia o śmierci .

Dla niego pogrzeb i smierć to jak zabawa w aku ku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

No własnie, nie rozumie, dlatego się usmiechało do dziadka i nie rozumiało że nie ma go już wśród żywych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Są tysiące przypadków do potwierdzenia naszych tez.... a wy tylko kopiujecie artykuły z internetu, gdzie jacyś "uczeni" próbowali coś wyjaśnić, ale nie potrafili i napisali pierwsze co im przyszło do głowy nie popierając tego żadnymi faktami ani badaniami :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Więc to jest chyba raczej normalne że jego wyobraźnie funkcjonuje na zupełnie innych zasadach niz u dorosłego prawda??

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

A gdzie tu masz kopiowane komentarze?

Bo jak narazie to znalazłem tylko :

ziom oko wklejał jakieś pierdoły i InfoLom :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Tak powstają opowieści o duchach i opętaniach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

a co dvw nie skopiował? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Maruda człowiek który bez tezy już ma gotową odpowiedz :D Takie podejscie ideologiczne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

"Są tysiące przypadków do potwierdzenia naszych tez.... a wy tylko kopiujecie artykuły z internetu" bo mamy XXI a jakbyśmy żyli w XIV-XVI wieku raczej byście nie wychylali się ze swymi poglądami przed strachem że byście byli uznani za czarodziej i czarownice i spaleni na stosie.

Większość z nich to osoby z nerwicami i napadami lęków – mówi ks. Jan Pałyga, egzorcysta, założyciel Centrum Pomocy Duchowej w Warszawie. Ksiądz Gabriele Amorth, egzorcysta diecezji rzymskiej, twierdzi, że spośród 5 tys. osób, które trafiły do niego jako opętane, jedynie 80 potrzebowało pomocy egzorcysty.

http://www.wprost.pl/ar/126228/Szatan-w-mozgu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ziom oko:)

skoro juz mówisz o tezie to masz:):)

Teza Don Kichota
(wg Cervantesa)

Czoło mi stary garnek studzi,
Niesie wierzchowiec sparszywiały,
Lecz niesie godnie.

Nie widzę celu w drodze ludzi,
Co z pragnień tworzą ideały,
A z ideałów zbrodnie.

Sancho się nadziejami łudzi,
Że będzie rządził wyspą całą,
Bo rządzić modnie.

Po co mam sługę ze snu budzić,
By z pragnień tworzył ideały,
A z ideałów zbrodnie.

Mnie byle mrzonka nie podjudzi,
W prawdziwej bom tęsknocie trwały
Miłości siodle.

Dlategom obcy pośród ludzi,
Co z pragnień tworzą ideały,
A z ideałów zbrodnie.

Sancha świat, który widzi, nudzi,
Ja go uważam za wspaniały
Podarek od niej.

Brak sensu każdy obraz zbrudzi
I z pragnień zrodzi ideały,
A z ideałów zbrodnie.

Sługa chce złudy, ja opoki,
Sługa chce złudy, ja opoki,
Myślą szlachetne tworząc fakty.

Tak wędrujemy przez epoki,
Tak wędrujemy przez epoki,
Sancho - marzyciel i ja - praktyk.
Jacek Kaczmarski
26.3.1990


Fanatyzm religijny jest gorszy od faszyzmu:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

swag z tymi nerwicami i lękami to jest prawda, ludzie często nie potrafią rozróżnić tych rzeczy, ale na początku sam napisałeś WIĘKSZOŚĆ :) ale u tej mniejszości, której jest coraz więcej już nie kończy się tylko na nerwicach.
Właśnie dlatego egzorcyści najpierw muszą znać opinię psychologów i psychiatrów na temat danej osoby.

No tak... trochę zostałam źle zrozumiana.... kopiować można, ale z głową i potwierdzone badaniami, a nie same teorie, które tak naprawdę nic nie wnoszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Proszę, ja nie będę kopiowała artykułów, wkleję linki:

http://dzieci.pl/kat,1024251,title,Medyczne-zagadki-dzieci-ktore-ozyly,wid,14402159,wiadomosc.html

http://niewiarygodne.pl/gid,13565552,img,13568343,kat,1017185,page,7,title,Makabra-Uznano-ich-za-zmarlych-Zmartwychwstali-tuz-przed-wlasnym-pogrzebem,galeriazdjecie.html?smgajticaid=610435

http://www.fakt.pl/Kobieta-i-dziecko-Zmarli-a-potem-ozyli-,artykuly,60742,1.html

http://www.jmanjackal.net/pol/swiadectwa.htm tutaj poczytajcie, większość z tych przypadków uzdrowień jest potwierdzona medycznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ja nie wkleiłem fantazji, tylko opinię teologów, wnioski te zostały wysunięte po interpretacji Biblii. Co do przypadku tego dziecka, próbowało zwrócić na siebie uwagę. Ja jako dziecko miałem dom w Gdańsku:). Co do tych dzieci, lekarz błędnie określił zgon, gdyż życie w ciele się tliło. Jak sie nie oddycha, po 4,5 minuty dochodzi do nieodwracalnych zmian w układzie nerwowym, więc pozostałych tych 2 linków z brukowców - nie będę komentował. Wszystko to sprowadza się do naszej głowy, za dużo agresji w filmach i programów fantazji. Zaprzestań więc szerzenia herezji, bo jakieś dziecko to przeczyta i weźmie sobie to do głowy.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

znalazłem pod 1 nickiem ciekawy komentarz, polecam Ci zagłębić się w treść:

nick [2011-07-09 20:37]
podobnie działa czytanie internetu-ogłupia i zabija.człowiek odseparowny od sieci -ożywa i funkcjonuje w miarę normalnie.ku zastanowieniu

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

i gdzie jest Mr.Andzrzej on by wam opisał prawde czekamy

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ja pierdole musze zastanowic sie nad sesem zycia koniec z niepiciem po tych waszych rozkminach dostaje delirki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

A przy okazji: co to za autorytety - ks. Radek i ks. Zbigniew. Nie macie swojego rozumu i własnego zdania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Agresywna zapyziałość na 4lomza!
no ładnie!
zapyziały adminie !
usuwasz wpisy!
taki jesteś obiektywny!
Obrzucać kocim góóównem potrafisz innych
a sam
jesteś nikim!!
Dno, bagno i wodorosty!
na 4lomża takie duuuże tu urosły!!
Zaraz ten post też usuniesz jak moje wcześniejsze!
No cóż słoma ci z butów wylazła, a z tylnej kieszenie grzebionek do przeczesania!
500 razy wydałeś gniota, jaki wydawca takie i treści.
Warto na siebie spojrzeć z dystansu. Bez emocjonalnego rozgardiaszu. Stanąć obok siebie, wyluzować, powiedzieć sobie: jestem taki, jaki jestem. Poluzować szczęki, aby nie wyrażały się o wszystkim z trismusem.
Zapyziałość, prowincja, kompleksy to twoje atrybuty!
Faktem jest, że zapyziałość miasta zasługą pan C.Z. admina naszego kochanego SPEED`a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/przepowiednie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ciemnogród.Najbardziej żal rodziny ziom -oka tam juz 1,5dzieci są opętane.Nie modlitwa wam pomoże a raczej dobry psychiatra,chociaż myślę że już za póżno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

ciemnogród...
nie!
Łomża!

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Nie ma czegoś takiego jak opętanie. Ja tam nie wierzę w duchy i w czarownice.
___________________________________
Tematy prac dyplomowych z Chemii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opętanie

Egzorcyzmy trzeba odprawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org