piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Vectra-pomoc

Za pomocą pilota mogę zmienić kanały, ale nie działa menu ( na ekranie dekodera wyświetla się nr kanału). Włączanie na pilocie menu, info, EPG itd nie wyświetla niczego na ekranie. Nie mam zatem dostępu do opisu tego co oglądam, listy nagranych programów itd. Może ktoś miał z Was taką usterkę i zdradzi mi co mam zrobić. Dzwoniłam na infolinię ale czekałam b. długo.... i się wyłączyłam. Pomimo że nie uzyskałam pomocy za rozmowę i tak zapłaciłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

wciśnij OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

to nic nie daje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

Zrestartuj dekoder - wyłącz go z gniazdka na 2 min albo wyłącznikiem z tyłu.
Nie zaszkodzi też na chwilę wyciągnąć baterie z pilota.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

na dekoderze są przyciski na panelu w pionowym rzędzie.ostatni przycisnąć kilka razy i zmieni się rozdzielczość powinno wyskoczyć 576i (nie jestem pewna czy cyfry dobrze pamiętam), i powinno być dobrze,o ile wczesniejsze restartowanie nie pomogło to może to pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

Spróbuj tak jak napisał Aro, powinno pomóc jak przy prawie każdym sprzęcie. Jeśli nie to serwis :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

Mamcia dzięki, tylko ten sposób zadziałał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

A jednak na tym forum można się coś dowiedzieć!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra-pomoc

Nie ma za co dziękować.Miło mi że mogłam pomóc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org