środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Solarium

Mam pytanie czy są w Łomży gdzieś solaria z lampami brązującymi, bo ostatnio ciągle spotykam się z lampmi oplającymi. Jeśli takie są to gdzie? Z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Solarium z lampami brązującymi jest na Małachowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Dobre solarium. Polecam.Byłem tam ostatnio.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Dziękuję bardzo :) Rozumiem, że na ul. Małachowskiego w tych nowych blokach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

TE BRĄZUJĄCE LEPSZE NIŻ ZWYKŁE OPALAJĄCE? NIE KORZYSTAŁAM JESZCZE ALE MAM ZAMIAR ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Kiedyś korzystałam z nich i wg mnie raczej TAK :) Poza tym ja na opalających jestem max 8 minut, bo inaczej będę czerwona na twarzy, na brązujących nie ma takiej opcji i możesz nawet na 10 min. iść spokojnie i jest inny koloryt skóry/odcień. Wiesz, ale co osoba to inna opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Brązujące po prostu mają większą moc przez co szybciej się można opalić (ale też trzeba więcej zapłacić). Trzeba jednak uważać, szczególnie na początku, żeby się nie poparzyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Wyczytałam że na brązowo od razu się opala, prawda to?? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

A Sudan sun ma jakie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Ja tam polecam sudan sun na polowej dobre lozka maja,kulturka, czysto, jest spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

w sudanie zwykłe mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

OK, Wikary też mogę polecać Sudan Sun, ogólnie jest to dobre solarium wg mnie oby nie najlepsze solarium, ale mają opalające lampy z tego co wiem, więc odpada :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Kama30 - od normalnych też od razu się opalisz. Od tych brązujących opalasz się po prostu szybciej, nie wiem czy to zdrowsze, czy nie, ale efekt jest szybszy i mocniejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

solarium Naomi na Małachowskiego ma brązujące lampy . Polecam !

No more plastic !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Mam Melanotan do sprzedania jesli ktoś chętny prosze pisać efekty są świetne

Polska a co to jest ? Takie miasto w rosji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Na początku przygody z Solarium lepiej się smarować olejkami.

słyszałeś o ziehl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

akurat w Sudan Sun są LAMPY BRĄZUJĄCE, wystarczy zapytać, :) to po 1 a po 2 lampy brązujące mają słabszą moc od tych zwykłych, a co do 10 minut na pierwszy raz to bym uważała, to ze jest to łóżko brązujące nie znaczy ze nie opalisz się na czerwono po 10 minutach, fakt faktem jest to łóżko delikatniejsze pierwszego dnia można być zarumienionym na czerwono, jednak szybko brązowieje. Brązujące to 160 a zwykłe zazwyczaj 200W no i do tego ilość lamp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

o w sudan sun mają brązujące..? a to nowina...
Mam nadzieję że nie nazywają sie tylko brązujące tylko naprawdę sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Nowa9022 właśnie mi chodzi o efekt delikatnego brązu to po 1, a po 2 nie mam nic do Sudan Sun-u, bo jak wcześniej wspomniałam pewnie to jedne z lepszych solarium w Łomży. Tylko właśnie kiedyś może ze 2 lata wstecz po 12, czy nawet 15 min. na lampach brązujących nie wyszłam nigdy spalona/czerwona/zarumieniona (jak kto woli), a po 10 min w w/w solarium - sorry, spaliłam się wręcz, więc na pewno są dużo mocniejsze lampy to fakt, ale co mi z czerwonej lub zarumienionej opalenizny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

ja nie miałam na myśli akurat Ciebie tylko kogoś z postu wyżej, wiem że na Dmowskiego 1 i 2 są brazujace, wystarczy iść i zapytać, ale solarium to solarium na każdym można się poparzyć jak nie opala się z głową :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

albo jak lampy nie są wymieniane..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

Czasem warto też uprzedzić, że 10 min. w X solarium to nie te same 10 min. w Y solarium. A na Dmowskiego byłam raz i jakoś nie odpowiada mi tam, zawsze Bema lub Polowa, no i nie wiedziałam, że tam są właśnie lampy brązujące, ale dzięki NOWA9022 - warto wiedzieć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

nmzc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solarium

lampy i solaria są zle.. polecam olejek busajna z pachnacej krainy kupic smarowac sie regularnie i potem na slonko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org