piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Wczoraj doznałam szoku będąc w przychodni : mniej więcej 8 - letnia dziewczynka z uszkami przekutymi po trzy kolczyki w każdym uchu, czyli razem sześć... Gratuluję pomysłowej mamy, proponuję teraz tatuaże np na nadgarstkach lub z tyłu na szyji żeby nie wypaść z obiegu światowej mody...
A moze to ja jestem nie na czasie .... ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

to może odważniej?niech dziecku tatoo zrobi na"podbrzuszu"coby była na topie,gdy czas nastanie



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Daj spokój Kama , idiotów nie brakuje. Mamuśka chce być trendy i cool, możę wkrótce córkę na wybieg wystawi. No pogięło tych ludzi. Te kolczyki akurat zauważyłaś, a tych co nie widziałaś ciekawe gdzie się znajdują. Szkoda słów powinni taką pseudo mamę pozbawić praw rodzicielskich, bo zabawkę sobie zrobiła. Chyba miała ciężkie dzieciństwo i odreagowuje na dziecku!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Za co powinni pozbawić praw rodzicielskich? za kolczyki? Co Ty dziewko piszesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

ja swojemu dziecku w tak młodym wieku bym nie zrobiła tyle dziurek w uszach ,przyjdzie na to czas i sama zadecydowała by ile chce mieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

menia0411 zgadzam się z Tobą, ale to że ktoś tak zrobił to nie jest powód do takiego oczerniania i pisania historii o prawach rodzicielskich. Rozumiem konserwatyzm ale w takim wydaniu- szok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Żałują dzieciakowi kolczyków. Może chciała sama, skąd wiecie? najłatwiej to na innych psy wieszać nie znając sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

No może pozbawienie praw rodzicielskich to za dużo powiedziane...
W każdym razie ja poczułam niesmak jak to zauważyłam, a nie podziw na czym najprawdopodobniej zależało matce dziewczynki, więc postanowiłam podzielić się swoim spostrzeżeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

I to straszny niesmak!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Robienie dziurek w ciele to jego okaleczanie. Każdy sam powinien decydować czy chce je mieć czy nie. Ale ja widziałem kolczyki w uszach już u 3 miesięcznego dziecka. Gratuluję pomysłowości rodzicom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Kolczyki u dziecka czy niemowlęcia nie są czymś nienaturalnym, jednak robienie dziecku kilku dziurek, to już duża przesada.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Bo jej matka w cipie pewnie ma i dlatego takie zamiłowanie do kolczyków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

sami konserwatyści... mi osobiście nie przeszkadzają kolczyki w uszach dzieciaczków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Jasne, że nie przeszkadzają, ale po 1 w każdym uchu.. nie po 3! dzieciak może i sam chcial.. ale no właśnie, to tylko dziecko, miewa różne pomysły, a rodzic jest od tego, żeby dzieciaka do pionu postawić i pilnować, by nie robił głupot

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Ich sprawa :)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Pewnie mamusi zabrakło miejsca na jej własnym ciele, to kolekcje kolczykow przeniosła na dziecko,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Konserwatyzm to jedno ,ale kilka kolczyków u dziecka to świadome okaleczanie .Sprowadzanie dziecka do przedmiotu . Powieszę na tobie co tylko zechce bez względu na to czy cię boli . Matka jest po to by chronić dziecko a nie narażać . Skoro taka na czasie to pewnie za 2 lata będzie na siebie zarabiać . Mamusia powie ,że to nic złego . Trzeba być trendy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Przyjdzie czas, że przy takim podejściu rodzica dziecko niedługo mu wejdzie na głowę i będzie robiło z nim co chce. A na to rodzice: " przeciez ja go dobrze wychowywałam, miał co chciał, sobie odmawiałam, a mu dawałam...". Teraz nie są dobre czasy na wychowywanie dzieci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Ja sobie sama zrobiłam będac w siudmej klasie dodatkową dziurkę na kolczyk w uchu - to rodzice kazali mi wyjąć mówiąc że nie mam prawa tak chodzić do szkoły.... A teraz...hmm... co to się dzieje...wszystko przewraca sie do góry nogami....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/



To się nazywał nadzór rodzica. Uczeń ma być uczniem . Do szkoły po naukę a nie na rewie mody. Brak autorytetu nauczyciela. Nauczyciel jest zepchnięty do roli starszego kolegi.



Chłopiec ma urodziny. Przynosi torebkę cukierków. Pyta panią czy może poczęstować klasę. Pani oczywiście pozwala. Dziecko poczęstowało i grzecznie usiadło. Pani pyta czy o kimś nie zapomniał ?Stwierdził, że nie. Na przerwie chłopiec staje w drzwiach i częstuje pozostałymi cukierkami kolegów i koleżanki. Pani nie wytrzymała , podchodzi z uśmiechem do chłopca i mówi ja też lubię cukierki. Na to chłopiec :proszę pani , ale to nie fer! Kolejka jest tam!
Ustanie pani w kolejce!

historia ze szkoły podst.rok 2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

Mnie bardziej razi jedna dziurka w każdym uchu u niemowlaka niż po trzy dziurki u 8latki.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

A ja nie jednego niemowlaka widziałam ze skromnymi malutkimi kolczykami....też mam na ten temat wyrobione zdanie.....ale ta dziewczynka z sześcioma kolczykami to naprawdę przesada..... Natomiast moja znajoma od małego już przekłuwa uszy córkom ( ma dwie ) a każda na łapce ma już złotą bransoletkę :D Jedna ma 4 latka a druga nie dawno miała crzest... Głupota moim zdaniem.. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczynka z przekłutymi uszami... :/

chrzest

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org