środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Linia kolejowa do likwidacji

http://forsal.pl/artykuly/689406,linie_kolejowe_do_likwidacji_pkp_likwiduja_tory_na_ktore_wydaly_miliony.html
Kiedyś miałem nadzieję że odbudują trasę kolejową i będą jeździć pociągi osobowe - głupi byłem. Teraz wiem że samorząd Łomży kładzie lachę na przyszłość miasta i patrzy tylko gdzie można jakiś chajs przekręcić. Niech wybudują kolejną galerię ....
ps. Z zamknięciem trasy kolejowej wiążę się podwyżka cen węgla a co za tym idzie i cen ogrzewania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

A czy ten d***k kołakowski wykazał jakąkolwiek aktywność w załatwieniu tej bardzo ważnej sprawy!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

oczywiście, ze nie. on tylko kasę bierze a resztę, czyli społeczeństwo, które go wybrało, ma w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

oni wszyscy mają nas głęboko w d****, szkoda tej kolei... jesteśmy jedynym byłym miastem wojewódzkim, do którego nie dochodzi kolej, które nie ma i nie będzie miało w najbliższym czasie obwodnicy, drogi prowadzące do Łomży to jakaś porażka, ul. wojska polskiego to kolejna porażka... wstyd, ale nie dla nas tylko dla osób, które nas reprezentują, to im powinno najbardziej zależeć na dobrym wizerunku swoim i miasta, które reprezentują! ale im to zależy tylko na jednym.... aby przez całą kadencje zgarnąć jak najwięcej się i przy okazji ustawić swoją rodzinkę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

No to od przyszłego roku można spodziewać się znacznych podwyżek cen ogrzewania!

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

Autor: mrs.solis (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-03-13 09:55

oczywiście, ze nie. on tylko kasę bierze a resztę, czyli społeczeństwo, które go wybrało, ma w dupie.
nie prawda!:-))przecież jego zięć też nań głosował,a go w du..pie chyba nie ma(z naciskiem na chyba)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

zamiast do likwidacji to powinno pójść do renowacji ,temu miastu jest potrzebny dworzec kolejowy z pierwszego zdarzenia

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

Bzdury likwidować a będzie lepiej.Zdjęcia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

Taką wykazał aktywność jak i jego kolesie, Gdy Donald kazał zlikwidować dwie rentowne cukrownie, w Łapach i Lublinie. Przez co teraz musimy importować cukier z Niemiec. Ale za to otrzymał medal od Anielci, I obietnicę dobrego stołka gdy już odpowiednio dużo spierd*li.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Linia kolejowa do likwidacji

No drogi do reszty nam podziurawia jak tony węgla będą wozić tirami. Chyba trzeba będzie zmienić piec na jakiś inny :-( chce nas wykończyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org