sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lomza-olsztyn

j.w jade 13 marca ,o 6 rano dwa wolne miejsca. wracam ten sam dzien ok.14.godz.30 zl osoba,w jedno strone.@mail zielony707@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

o ***** 30 zł w jedna strone -samolotem lecisz ...... naprawde zielony jestes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

haha 3 dyszki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

tyle samo autobus co kto woli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

to może i ty zacznij jakimś busem wozić zawsze więcej osób więcej kasy bez paragonu, vat, hmm ?? ;)
Aha, jest taka strona na fejsie jak łomżanie w olsztynie, myślę że tam możesz śmiało się zareklamować, tylko cena to zazwyczaj dyszka, 15.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

Memphi z tą dyszką Cię poniosło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

Na Łomżanach jest i 15 i 25 i są chętni ;p ale 30 zł to już naprawdę za duużo .. A autobus ze znizką studencką bodajże 23 żł kosztuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

dyszka?zacznij jezdzic samochodem i sprawdz ile to kosztuje. 30 to przesada, ale 20-25 to odpowiednia kwota(autobus nie zabiera ze stancji i nie odwozi pod dom). Autem zawsze szybciej i wygodniej. Wybór należy do pasażera :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

MIJ jeżdżę, może nie często, ale zdarza się i niestety nie popierniczam żeby zarobić na benzynie, przecież jadę tam ja, w jakiś celu, a nie żeby się karnąć ? I skoro zabulić mam sam za wache to lepiej ścisnąć dychę, 15, bo o 30 to juz nie wspomne nawet. Pazerka nic innego. Furaczem to szuka sobie transportu ktoś komu niestety ciężko by było dojechać swoim, wynosi go to za drogo, bądź wcale auta nie posiada. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

Witam a gdzie byś nas odwiózł w Olsztynie ? Możliwa podwózka do samego kortowa ?
Pozdrawiam i 30zł mi pasuje ;)
Mieszkamy na południu ale możemy czekać na dworcu pks lub na statku. Na 10.30 mamy kolokwium w Olsztynie a PKSem kiepsko będzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

Memphi popieram Cię w zupełności.

Jak ktoś jedzie swoją sprawę załatwiać ,to powinien przy okazji wziąć za free ewentualnie najwyżej na przysłowiową flaszkę te 10-15 zł.
Przesada 30 zł to na pewno bym z taką osobą nie pojechał i bym wolał dać Pks-owi zarobić przynajmniej bezpiecznej,nie wiadomo co to za kierowca też nas będzie wiózł tym samochodem:) pozdro dla zielonych i chętnych dających się....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomza-olsztyn

koleszko autobus to 23.20 zł kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org