sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w Lomzy

czy jest teraz latwiej o prace po postawieni nowego centrum handlowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Dla ciebie nawet przy 0 % bezrobociu nie ma. Nawet miotły nie potrafisz trzymać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

no nie, masz racje,nie urodzilam sie smieciuchem ale z tego co czytam to ty chyba tak .............edi ........hihihi jesli potrafisz to robic to jestes smieciem hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Widziałam twój ryj na fajsie z tym swoim chłoptasiem chudzielcem, a ty pryszczata małolata, ohydna dziewa :D tylko tematy o venedzie potrafisz zakładać i nic poza tym.....a nawet w Łomży nie mieszkasz - rację mają ci co tu piszą o tobie pustaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

błąd - miało być na fejsie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

SylwkaX daj namiar, tu czy na mail(w profilu), z miłą chęcią zobaczę tą wpm ;)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

SylwkaX......jestes idiotka baranem,nie mozna inne osoby tu obrazac,jestem jaka jestem a tobie wara od tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

mi tez na maila daj link :) vizev@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

SylwkaXrozpowszechnianie wizerunku bez zgody drugiej osoby jest karalne uprzejmie uprzedzam Cię

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Link do strony na ktora ona sama fotki zamiescila nie jest zadnym rozpowszechnianiem . Przeciez po to wrzuca by ogladali ,nikt jej zdjec nie narobil i nie wstawia ahahahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

haha dobre jaja. a co ona jej zdjecie zrobila na ulicy ze rozpowszechnia wizerunek? wpm ma profil na fcb ktory kazdy moze zobaczyc wiec o co chodzi? to nie jest karalne poniewaz sama umiescila zdjecia w sieci wiec nie mylmy pojec. poza tym wpm jesli chcesz szacunku i tego by ktos cie nie wyzywal to nie rob tego w stosunku do innych w poscie wyzej nazywajac kogos smieciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

wpm
Właśnie potwierdziłaś jaką idiotką jesteś wyzywając mnie od śmieciuchów potem pisząc że nie można ludzi tu obrażać. Zmień lekarza prowadzącego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

wpm ,umowisz sie zemną ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

pokazcie profil

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Jak może ktoś to wyśle mi na mejla w moim profilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Ludziska :) To było kilka miesiecy temu teraz już nie ma jej profilu niestety....:( Chociaż wiem ze z chęcią byście ją zobaczyli, tą paniusię która wszystkim tu dogryza....

wpm to ty tu wszsytkich obrażasz, m.in.nazwalaś edi# śmieciuchem...! Możnaby przytoczyć jeszcze wiele innych twoich wypocin upokożających łomżyniaków...

Usunęłaś profil a byłaś na nim z chłopakiem, ty sama około 20 lat ( dokładnie nie pamiętam ), tak samo urodliwa jak i mądra :D , miejsce zamieszkania : miasto w Niemczech. Po co tu się udzielasz pisząc o wenedzie jak ani razu w niej nie byłaś....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

dziewczyny nie kłóćcie się :) he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

ludzie ile w was jest jadu, ŻAL

malina_ad4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Jakiego jadu, zaśmieca cały czas forum i inne wątki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

To nawet nie chodzi o zaśmiecanie, tylko o jątrzenie między nami, poniżanie, wyśmiewanie się... widzę malina Ty nie w temacie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Stara gwardia ku.wa jego mać, haha no padłem na glebe po dwóch postach domorosłych użytkowników :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

Mamphi serio? a po których dokładnie ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Lomzy

wpm HAHAHAH
"Kozak z za monitora" :D:D:D

Wyszczekana byla, gdy myslala ze nikt nie moze poznac jej tozsamosci... a teraz wylewa zale, ktorych na sobie doswiadczyla, ojejku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org