piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowy sklep

Witam,co myślicie o sklepie typu: Tanie komputery,używane ćzęści,komis,naprawa.

Jak komuś się spali zasilacz albo chciałby dołożyć pamięci ram i nie ma kasy żeby dać za nową koło 100zł i idzie do takiego sklepu i kupuje sobie używaną za 60zł albo taki komputer do "nauki" za 150-300zł,niektórych poprostu nie stać na kompa za 2000zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

i tak bym od ciebie nie kupil tylko z allegro takie rzeczy wiec nie wiem,tak samo jak zlom za 300 zl to ludzie za daemo albo flaszke oddaja.

w kazdym razie nie ujmujac nikomu jestem na nie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

sam bym kupil jakies czesci

rogal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

w łomży nie ma takiego komisu-sklepu,VizeV nie każdy ma allegro a u mnie ceny napewno były by lepsze niz na allegro bo tam dochodzi jeszcze wysyłka a u mnie było by to od ręki.. Zajmuje sie sprzedażą na allegro i dobrze mi to idzie tylko nie wiem jakby to szło w łomzy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

To po co ci sklep w łomży, zrób tylko reklamę w bezcennej z linkiem do swojej strony internetowej lub sklepu allegro i zobaczysz jakie będzie zainteresowanie. Przypuszczam,że nie bedzie aż takiego żebyś zarobił na tych częściach nie wiadomo ile..zwykła statystyka..w Łomży jest 60 tys ludzi. Dziennie kompy/części średnio psują się może 20 osobom, a to i tak już jest optymistyczne podejście do tematu..niech 10 z tych osób do ciebie przyjdzie..z tych 10 może z 4 coś kupią. Nie widzę tego w Łomży. Na skalę ogólnopolską ma to rzeczywiście sens przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Trudno powiedzieć czy wypali, pomysł na pewno jest ciekawy i życzę tobie powodzenia i sukcesu w realizacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Ja bym ci RAM sprzedal do tego komisu 1GB bo do mnie nie pasuje i lezy w szufladzie sie marnuje a moze by sie komus przydal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

dobry pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

dobry pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Trudno powiedziec. A jak z gwarancjami i serwisem takiego sprzetu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Gwarancja pewnie by było tak jak na allegro czyli 10 dni i starczy :) moim zdaniem dobry pomysł ale żeby otwierać sklep to byś musiał mieć duże dochody bo się nie utrzymasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Tylko o ile sie orientuje sprzedajacy odpowiada za niezgodnosc towaru z umowa takze w przypadku sprzedazy rzeczy uzywanej, tyle ze okres obowiazywania jest krotszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

rób ten sklep ja ostatnio trochę żeczy zamawiałem na allegro a osobisty odbiór jest ok

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Jak masz własny lokal to może ci się uda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Jestem za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

możesz i w domu otwożyć

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Narazie to możecie pisać na meila(kamilek031090xd@o2.pl) czy sa wam potrzebne jakieś części a jak tak to jakie najbardziej,istnieje też możliwośc zamówienia z mojej strony,możemy się dogadać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowy sklep

Fajnie, że chcesz coś zrobić masz jakiś pomysł itp. ale przemyśl to sam, koszta związane z utrzymaniem sklepu nie są małe, a nikt nie inwestuje większych pieniędzy w starego złoma. Komuś padnie zasilacz-ok idę do sklepu płacę stówkę i mam w miarę dobry NOWY, tak samo z innymi podzespołami. Na allegro przecież jest tego masa. Jak już to polecałbym Ci właśnie internetową sprzedaż, a mieszkańcy Łomży i okolic mogliby przecież odbierać osobiście, po co zaraz zakładać sklep i pchać w to kasę. Nie żebym Cię zniechęcał czy coś tylko moim zdaniem to "przerost formy nad treścią" ;) W każdym bądź razie powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org