sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KFC

ktoś wie czy można w KFC można z dowozem zamówić danie i jaki jest numer
dziekuje za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Coś Ty, nie można, trzeba się wybrać osobiście.
Za dobrze by to było :D Z resztą oni i bez dowozów mają w brud klientów i na zakrętach się nie wyrabiają....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

http://www.kfc.pl/dostawa/numery_i_lokalizacje

chyba widać gołym okiem że NIE

Google nie gryzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

możesz podjechać na KFCdrive, tylko musisz mieć odpowiedni samochód, wskazany jest raczej daewoo tico, który pomyślnie przeszedł testy (link poniżej)
https://www.youtube.com/watch?v=RIuAZThCooU. Powodzenia i smacznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

oki dzięki za pomoc zamykam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

fanatycznie pierdolnieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Ta galeria to prawdziwe dziadostwo,lipa i zero klijentow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Autor: wpm

Wiemy że w szmateksie co pracujesz nikogo nie ma. I martwisz się o swoją dupę. Parking galerii pęka od ilości samochdów. Kto by cię zatrudnił w galerii, tak się chwalisz że robisz w Venedzie. Jedyne co możesz tam robić to kible zmywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

W tym miesiącu ruszamy z pewnym serwisem, w którym można składać zamówienia na jedzenie. Co powiedzie abyśmy dodatkowo umożliwili zwykłemu 'Kowalskiemu' możliwość robienia dowozów tj: udostępnimy stronę gdzie zainteresowany zamawianiem np. w KFC wchodzi na stronę 'klika' takie i takie zamówienie i Kowalski za daną opłatą np. 7zł dowozi do klienta ? :) + zrobić możemy tak aby Kowalski np. z pizzeri itp. restauratorów będzie otrzymywał zamówienia z dowozem.

Pytanie: Czy będą osoby chętne dowozić np.po szkole czy po godzinach pracy za przykładowe (zgaduje) 6zł 7zł (strzelam że z samego KFC mógłby mieć z 20 dowozów dziennie zatem osoba, która posiada tico czy skuter latem itp. może dorobić)?
I widełki za dowóz czyli ile jesteście w stanie zapłacić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Nie wiem, a pytaliscie juz o zdanie tego Kowalskiego?
Tekst napisany strasznie nieskladnie.

Pytania, ktore nasuwaja sie tak po przeczytaniu na szybko:

1. Jak ma wygladac skladanie zamowien? Bo rozumiem, ze jesli np. KFC nie przyjmuje zamowien telefonicznie, to odbierajacy ma tam pojechac, zlozyc samodzielnie zamowienie, zaplacic za nie, odebrac i dowiezc?

Kto mu zwroci kase, jesli np. zamawiajacy nie odbierze jedzenia?

Kto odpowiada za pomylki w zamowieniach?

Jak bedziecie weryfikowac, czy dwie osoby nie odebraly tego samego zgloszenia?
Jak bedziecie eliminowac zartownisiow, ktorzy niby zamawiaja, zeby naciagnac kogos na koszty i weryfikowac zgloszenia?

2. Co z ochrona danych osobowych? Skoro kazdy moze jechac odebrac zamowienie, tzn. ze kazdy ma dostep do danych teleadresowych zamawiajacego?

3. Kto ponosi odpowiedzialnosc za ewentualne szkody? Moze jakis psychopata postanowi odebrac zlecenie i kogos otruc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

wpm dalej śni swój dziwny sen... Żałosne już są te tematy i wypowiedzi wpm ogarnij się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

o parking w galerii dziś było trudno musiałem ustac aż za stacja

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Autor: Dran (---.elomza.pl) Nieskładnie ponieważ pracujemy ciągle nad ukończeniem serwisu i tak temat podsunął pewien pomysł lecz jak na razie damy STOP z dowozami kfc. Współpraca z kfc mogłaby polegać na zasadzie taxi, dostawca jedzie płaci i dowozi (mógłby się ugadać z kierowniczką, iż będzie dzwonił na dany nr i będą mu robić na gotowe).....lecz tak jak wspomniałem STOP =]





Co do danych osobowych możesz przeczytać politykę prywatności konkurencji 'pizzaportal' jak to działa. My udostępniamy tylko serwis i usługi techniczne lecz co do 'szkód' mamy pewnego rodzaju zabezpieczenie przed 'żartownisiami'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Zajrzalem, ale nie chce mi sie przekopywac przez cala strone, a nie widze tam informacji na temat tego, ze zamowienia dowoza przypadkowe osoby niezwiazane z portalem. Mozesz mi to wskazac, to sobie przeczytam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

Bo sie zastanawiam teraz, co w ogole miales na mysli. Czy osobe dowozaca, ktora by z wami wspolpracowala na jakiejs zasadzie? Bo piszac "umozliwic zwyklemu Kowalskiemu" to jakby zasugerowales, ze odbierac te zamowienia beda jakies przypadkowe osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

kto bedzie jadl te padliny,lepiej kupic od chlopa i se samemu ugotowac to jest to,a kurczaki z KFC maja w sobie tyle antybiotykow ze pies nie powinien tego jesc,a nie mowa dzieci i ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

A te ze sklepu to pewnie nie maja^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

te ze sklepu to moze tez maja ale nie tyle co w tych fast-fudach,zygac mi sie chce jak bym cos z tam tad zjadla ochyda po prostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC

byłem,zwiedziłem,sie nie zachwyciłem. Frytki to po prostu gówniane tam są, w smaku jak podeszwa od trampek, a kurczaki smakiem przypominają te z biedronki (wiem bo regularnie zaopatruję się w biedroneczke) szału nie ma. Jedyna podnieta, to taka, że dla większości KFC jest nowością i dzieciaki się jarają, że powstało coś nowego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org