środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiedzieliście o tym...? wow...

Wiedzieliście o tej aferze ???

http://www.youtube.com/watch?v=vhrKUzKOrI8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Łomża....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Nooo...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

podwyższając opłaty za wodę prąd śmieci żeby sobie w kieszenie ładować nowe miejsca pracy dla swojej rodzinny !!!! niema dla bezrobotnych pracy !!!!Wywalić z urzędy trzeba ich masakra !!!!!!!!!!!!

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Mi to normalnie oczy wyszły na wierzch jak to obejrzałam..To zmieniło mój światopogląd - że się tak wyraże - i zdanie co o niektórych, których poniekąd miałam za w miarę uczciwych ( mam na myśli prezydenta Łomży )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

:))))

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Trzeba przyznać, że redaktor Cezary Zborowski ma <jaja> . Nie boi się narazić tutejszej klice:-)))))

Szacun:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

chętnie zobaczyłbym ten temat w interwencji, ekspresie reporterów, tudzież uwadze..ciekawe jak sprawa się potoczy dalej i czy nie zostanie jej ukręcony łeb..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Już od dłuższego czasu sprawa była poruszana w lokalnych mediach... z tym, że prezydent chciał wszystko wyciszyć i nawet uznał, że jest szkalowane jego "dobre imię"....
Jestem za tym aby zwołać referendum w sprawie jego odwołania... to przechodzi już wszelkie pojęcia... aż ciśnie się na usta kilka niecenzuralnych słów w jego stronę...
Panie Chludziński gratulacje za odwagę! Pan pierwszy tak otwarcie porusza ważne tematy. Szkoda, że inni pseudo przedsiębiorcy łomżyńscy, przy_du_pasy prezydenta milczą i nie wypowiadają się na temat jego działań... oto ich lista (źródło:http://www.lomza.pl/bip/zalaczniki/prawo/111124100035.pdf) dostępna publicznie:

Osoby wchodzące w skład
Społecznej Rady Konsultacyjnej
przy Prezydencie Miasta Łomża:
1.
Prof. dr hab. Andrzej Zawiślak
2.
Jerzy Brodziuk
3.
Andrzej Celiński
4.
Prof. dr hab. Robert Charmas
5.
Marcin Chludziński
6.
mec. Krzysztof Czeszejko - Sochacki
7.
Edward Dąbrowski
8.
Prof. dr hab. Adam Dobroński
9.
Prof. nadzw. dr hab. Roman Engler
10.
Marek Głogowski
11.
Prof. dr hab. Jan Górski
12.
mec. Andrzej Grodzki
13.
Marian Jaszewski
14.
Prof. dr hab. Mirosław Kleczkowski
15.
Józef Kosiorek
16.
Barbara Kuczałek
17.
Jan Kurpiewski
18.
Jerzy Lipiński
19.
Karol Łebkowski
20.
Marek Mackiewicz
21.
Krystyna Michalczyk - Kondratowicz
22.
Alicja Mieszkowska
23.
Prof. dr hab. Bogusław Plawgo
24.
Marek Przeździecki
25.
Prof. dr hab. Jerzy Sadowski
26.
Helena Sutyniec
27.
Prof. dr hab. Henryk Wnorowski
28.
Marek Zacharzewski
29.
Stanisław Zagórski
30.
Maciej Zajkowski
31.
Tadeusz Zaremba
32.
Zygmunt Zdanowicz


Dlaczego z 30 osób tylko jedna miała odwagę wypowiedzieć się na temat sensu powołania tej rady odpowiedzcie sami... czy ktoś coś z Wami konsultował???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Panie Cezary Zborowski BRAWO!!!
Do czasu nie obejrzenia tego ( czyli do dziś ) myślałam że w ratuszu faktycznie zajmują się poważnymi sprawami... Ale nie! To o czym jest w tym reportażu - to jest poważna sprawa...!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Niektórzy radni też byli przeciwni budowie tzw.Inkubatora Przedsiębiorczości,ale zostali przegłosowani.

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Powyżej widzimy zacne nazwiska i podkreślam, że do połowy z tych ludzi mam duży szacunek... ale tylko do połowy... są to ludzie wpływowi, którzy mogliby zmienić Łomżę na lepsze... ale jak widać większość ma na wszystko wyj... i pod rządami obecnego prezydenta mają po prostu raj... ten szacunek można łatwo stracić... szkoda tylko, że większość młodych, energicznych i ambitnych ludzi pozostaje bez pracy... ludzi z wykształceniem, którzy wyciągnęliby te miasto z "bagna"... ale cóż stare wygi boją się konkurencji więc wolą nie zatrudniać lepszych od siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

było http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=589730&t=589730

czytajcie forum !!!

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Panie Cezary Zborowski BRAWO za odwagę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

4lomza moglby naglosnic sprawe na glownej stronie :) to nasze pieniadze sa.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Był artykuł o tej sprawie na głównej stronie.Przeoczyłeś/przeoczyłaś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

no cóż w Łomży była i jest szajka na nich głosowaliście i siedzą kupe lat na stołkach czas wybrać nową radę i prezydenta którzy za chonor sobie postawią ożywienie Łomży jeśli chodzi bynajmiej o prace a nie nowe biedroni i vevedy

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Nawet i jeśli był artykuł na 4lomza to widocznie za krótko żeby wszyscy się o tym mogli dowiedzieć jak widać... należy to nagłaśniać w takim razie bardziej skutecznie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Wstyd, chowają się jak szczury po ubikacjach i jeszcze wielką tajemnicę robią z tego, jakie zięć tam stanowisko zajmuje, pomimo, iż Park podlega pod zwierzchnictwo prezydenta, a człowiek został zatrudniony bez konkursu. Niech mu teść załatwi pracę w Tesco za 850 zł brutto, po 12 godzin na dobę, taką jaką zaoferował mieszkańcom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Zgadza się!
A co to w ogóle ten park o którym mówili w reportażu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

popieram fige niech idzie do Tesko do roboty i to na nocki a po nockach niech dorabia i nie spi bo bedzie musial jak zarobi 850zl zl w tesco tylko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

maniaxxx park przemysłowy (dawne warsztaty drzewnej) podsuwalskiej podstrefy ekonomicznej

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

pan Cezary po prostu premii nie dostał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

dvw ale to mi nic nie mówi...:) Co tam będzie jeszcze że taką kasę z uni mają wziąść??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

niezniese : to teraz dostał - przynajmniej uczciwie :) a nie tak jak inni *bez zdania racji*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Polskie realia. To nie jest przypadek tego prezydenta czy tego miasta - to sposob rządów w Polsce. Taki kraj, taka kultura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Niekoniecznie....i jeszcze powiem, że nigdy tak nie było, jak teraz !
Polska to nasz kraj , nasza Ojczyzna , równorzędna z matką rodzoną , która nas wydała na świat na tej ziemi , w tym lub innym jej miejscu , który zawsze według mnie - będziemy kochać przede wszystkim dlatego !
Nie wydaje mi się , żeby w takich czasach można było położyć się i lezeć z myślami : taki kraj , taka kultura czy : to sposób rządzenia w Polsce . Nawet , jezeli masz rację , to nie mozemy przyklepywać zła ani wzruszać ramionami ...bo to w konsekwencji bije bezpośrednio w nas !
Przypatrz się tak obiektywnie - nasz lokalny Redaktor , który nie ogląda się , czy ktoś z nas idzie mu w sukurs - to są określone wartosci wewnatrz człowieka...,przedstawicielka Solidarnej Polski , która głosuje samotnie ale zgodnie z wnętrzem swoich odczuć ( straciła funkcję za to właśnie ) ,czy np.Minister Gowin , który ze swą niezłomną postawą - w sumie wygrał ! - i wielu, wielu innych ludzi , którzy z wichrem wiejącym w oczy brną ku lepszemu !
Gdzieś we mnie głęboko utkwiła taka dobitna przenośnia uzyta przez pewnego Adasia , z Jego tułaczej wędrówki.....

Mickiewicza zresztą :

" Niech sobie zródło wyschnie w górach

Byleby mi płynęła woda w miejskich rurach"

Tego nie potrafię , tak nie umiem funkcjonować .Nie mogę przejś spokojnie obok...problemu umierajacych małych dzieci z powodu....braku ludzkich odruchów , a , co tam ! - braku poczucia obowiązku ratowania życia tych istot itd.,itd. Nie chcę mnożyć przykładów - w gardle mnie ściska .
Ogół , to suma jednostek i - ich postaw w określonych sytuacjach .....
To jest bardzo ważne!






rurach "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiedzieliście o tym...? wow...

Przepraszam , coś mi przeskoczyło na końcu w cytacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org