środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Galeria Veneda

Takiej lipy to jeszcze nie bylo,zero utargu w naszym sklepie w Venedzie,tylko pelno gapi,szok mysle ze za pare dni do tej galerii pies z kusa **** nie zajzy,to jest paranoja takie dziadostwo w Lomzy postawic.Zero zainteresowania tylko w Tesco troszke bylo a cey tam z kosmosu sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Przez ostatni dwa tygodnie obsrywałeś Venedę to teraz masz efekty.

Powiedz, który to twój sklep to będę omijał z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

moj szef jest w rozpaczy bo ma na 5 lat umowe spisana pod wynajem,powiedzial ze chyba jest to najwieksza porazka w zyciu ze tak zrobil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Wiesz co może nie bedzie tak źle. Pierwszego dnia poszły tam dzieci, gapie i Panienki na lans, małolaty, którzy nie mieli okazji jechać gdzieś ddalej zeby "zobaczyć" Galerię i zwolennicy KFC. Ci którzy na prawdę chcą zrobić zakupy pójdą na spokojnie po tej całej nagonce. W przyszłym tygodniu na pewno pojawią sie piersi PIENIĘŻNI klienci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

A ja myślę , że największą porażką w jego życiu było to, że Ciebie zatrudnił... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Kama nie tłumacz jej, to niedouczony troll, starała się o pracę w Venedzie, nikt jej nie zatrudnił, więc wylewa swoje gorzkie żale na forum.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Wydaje mi się ze Kama79 ma racje, sama mam ochote na zakupy,ale na otwarcie nie poszlam, juz jak robic zakupy to w spokoju i bez przepychanekk,komu by sie chcialo wczoraj stac w tych kolejkach?spokojnie moze nadejda lepsze dni ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Proponuję zrobić śledztwo, w którym butiku pracuje wpm i zrobimy jej nalot gapiów :)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Ja właśnie też nie byłam , przypuszczałam co się może dziać dlatego odczekam trochę i na spokojnie pójdę. Mam nadzieję ,ze znajde coś fajnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Zgadzam się z Kamą! Wczoraj to wszyscy poszli po PREZENTY... Normalni ludzie pójdą dziś nie będąc przez nikogo podeptanym

turysta600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

No ja też się właśnie wybieram ale chciałam poczekać aż ten dziki tłum się "nacieszy" otwarciem... Czy dziś już można dostać się tam poprostu po zwykłe zakupy czy odczekać jeszcze trochę ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Ludzie, wpm nie pracuje w żadnym butiku! Ona pisze do nas z Niemczech!
Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
To jest typowy troll internetowy, którego rodzice pracują od rana do wieczora u Niemca a ona siedzi w domu i się dowartościowuje pisząc pierdoły.

berni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

W SKLEPIE RESERVED były długie kolejki do kasy i mieli nie zło sprzedaż . Tu chyba konkurencja Galerii te tak zwane małe sklepiki na ul.Długiej które mają towar z rynku z (np:Łodzi, Warszawy ) i ceny z kosmosu za tak słabo jakoś produktu (jedno pranie i szmata z bluzki się zrobi ) !!!! tak Galerie obsmarowuje !!!!

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Byłem, widziałem, wkurzyłem się...bo 80% sklepów to typowe, łomżyńskie "szmacianki".... Pozostałych parę innych sklepów to: mało odmian, ale dużo tych samych egzemplarzy- czyli pełne półki i żaden wybór. To robi wrażenie dobrego zaopatrzenia, ale to złudzenie bo nawet w sklepie sportowym 3/4 stanowią .... jak zwykle szmaty, za to rowerów jest aż ... 4 typy, ale po kilkanaście tych samych stoi w rzędach więc jest "pełno"! Standard trzymają tylko TESCO, Vojas i kilka innych bo nawet Euro AGD zaopatrzyli chyba w takie ochłapy, które zalegały półki w Białymstoku i wepchnęli to do "powiatówki". I taka to powiatowa galeryjka szmacianego, ale drogiego handelku. Nie zajrzę tam długo bo i nie ma po co.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Najlepsza komedia była w CCC tam to się dopiero działo ihhihihihi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Kama
tak samo myslę jak i Ty:)
pójdziemy w nastepnym tygodniu jak juz cala ta smieszna aura opadnie, tylko synek nas molestuje, by isc do KFC:D wiec moze podjde po jakis zestaw na wynos jak juz tak sie uprze:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

kurw... pojebani ludzie..........
non stop narzekaja...
ze nie ma galerii jak jest to ze lipa....
kto tak pisze niech spieprza z tego miasta i reszty pozytywnie zyjacych ludzi niech nie dobija do swego zasranego od kompleksów zycia.

wiesniaki bo jak inaczej tylko oni zawsze pierdola ze maja zle i w gównie musza grzebac sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

NIE WIERZCIE WPM. To fantastka jest. Ona klamie jak sie da, jajca sobie robi :) ona nawet nie umie pracowac haha.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wpm

ta niemiecka wieś z której piszesz to mogendorf???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

byłem i powiem Wam , że nie ma nic takiego co by pwodowało chęc ponownego powrotu. Architektura wnetrza ponura mało przyjazna , nie zachedza co spedzania w jej otoczeniu większej ilości czasu. Nic co jest tam zaprojektowane architektonicznie ani organizacyjnie nie wywołuje u mnie ochoty spędzenia każdego wolnego czasu jakim dysponuje - i to panowie inwestorzy jest powazny problem który przyczyni sie do porazki tej galerii. Posumowując z pwodu braku atrakcji tego typu wybiore blizszy mnie sklep w torym zrobie zakupy nawet taniej.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

sprawiedliwy,,,,ty debilu ja siedze w sklepie mam tylko siec w t-mobile.com widze ze duzo ludzi tu nie ma pojecia o tym co pisza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)

Ciebie jeszcze stać na net.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wpm
w takim razie , łap za mopa i bierz się za podłogę, bo zaraz szef
przyjdzie sprawdzić wyniki twojej pracy...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wpm a w którym sklepiku siedzisz..? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

a to moja sprawa gdzie siedze,tylko ze utargu nima,lipa straszna lipa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

to napisz gdzie to cię wesprzemy :) tzn przyjdziemy na zakupki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Skoro wcześniej pracowała w butiku na mazowieckiej, a w Venedzie tylko kilku jest lokalnych przedsiębiorców, to myślę, że łatwo jest wytropić, w którym to butiku urzęduje wpm ;)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Forumowa solidarność - chodźmy na zakupy do wpm, moze jakiś rabat dostaniemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

podobno teraz mrówki nie mają gdzie żyć bo dużo terenu tam zabetonowali i teraz muszą się gnieździć w jednym mrowisku

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Kleszcze z tych dzikich pól, też Piątnicę szturmem biorą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Życzę spełnienia marzeń tym, którzy liczą, że skoro było mało kupujących na otwarcie, to w kolejnych dniach będzie więcej. Takie cuda tylko w Łomży!

Co do budowli, to klocek jakich dziesiątki w kraju.

Już rzadko zdarza się w większych miastach, by na otwarcie przed wejściem czekał taki dziki tłum. Liczyli, że co, połowa produktów będzie za darmo?

A ceny, panie, które były w Tesco, doskonale wiedziały, że poza nielicznymi promocjami, większość cen jest na poziomie innych marketów, a niektóre nawet wyższe. Jak nie obniżą, to poza pierwszymi dniami promocji, gdzie przyleci troszkę ludzi, sklep będzie świecił pustkami. Bo po co tam iść, skoro to samo, często taniej, można kupić w Kauflandzie, Lidlu, czy Biedronce.

I jeszcze jedna sprawa, znana z Tesco w Polsce. Widziałam w akcji kapo kierowniczkę, krzyczącą na pracownice w Łomży. Co dzieje się na zapleczu, gdy na sklepie rugają dziewczyny bez żadnych zahamowań, gonią do roboty jak niewolnice. Wyrazy współczucia, jeśli któraś z Was to czyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

podam przykład niebieska kawa Tchibo duże opakowanie mielona w Tesco w Łomzy 21 złotych w kauflandzie czy Biedronce 16 lub 15 złotych.Dezodarant w sztyfcie Old Spice Orginal w Tesco 15,99 w Rossmanie 14,60 złotego i tak wiel innych podobnych przykładów.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

dodam ,że to nie są drobne róznice to zajebiste róznice

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

podobnie wywalili truskawki male najmniejsze opakowanie po 3,99 gdzie już do dawna w innych sklepach w miesćie to samo opakowanie w cenach od 3 do 2,49 złotego. Kwiaty cięte takie same jak w Lidlu , bIDRONCE CZY KAUFALNDZIE ZDECYDOWANIE DROZSZE.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Muszę i ja tam zerknąć swoim fachowym okiem i zadecydować gdzie będę się obkupowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Ludzie, ale wam dogodzić to lepiej je...nąć się na sznur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Galeria jak na Łomżę bardzo dobra. Trudno, żeby w małym mieście budowali galerię na setki sklepów, dziesiątki restauracji, 10 sal kinowych itp.
Co do Tesco, potwierdzam, ceny wysokie, taniej jest w Stokrotce, nie mówiąc o Kauflandzie. Nie podoba mi się tam, przez głośniki bardzo głośno wrzeszczą o niby promocjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

a już nie ma tłumów? bo i ja chcę sie w koncu wybrać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

BarbaroB... daj sobie na wstrzymanie jeszcze!

tak jak napisałaś w jednym z tematów, ta "hołota" tam jeszcze jest!

poczekaj jeszcze parę dni aż podłogi umyją, przewietrzą, to wtedy zaszczycisz swoją osobą ten przybytek.

życzę udanych zakupów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

wpm tak gada na te Tesco i galerię a wczoraj go widziałem jak o 23.30 wyjeżdżał dwoma wózkami promocyjnego towaru z Tesco żeby sprzedać go drożej w swoim podupadającym kramiku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Janusz Kos a co tam na "tych wózeczkach" miał ... może 50 sztukenów "szanelek" ? :D






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Byłam dziś w Wenedzie i na prawdę nie wiem o co tyle krzyku Galeria jak Galeria. Nie jest to Arkadia czy Galeria Mokotów ale jak na nasze warunki myślę ze jest ok. Nikt się chyba nie spodziewał sklepów typu Gap, Tommy czy Armani. Nie oszukujmy się mało kogo w Łomzy stać na takie ciuchy. Tłum ludzi nie pozwalał wszystkiego obejrzeć ale nie ma tragedi. Wszystko co jest potrzebne to jest , brakuje na pewno kina i mi osobiście H&M ale po co narzekać. Ja jestem nastawiona optymistycznie i na pewno wybiorę się na zakupy jak minie ten szał zwiedzających. Znam ludzi którzy już 5-ty raz są w Galerii - no cóż miejsce do polansowania dobre jak każde inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

Też byłem nie dawno. Śmiesznie tam co nie którzy pastwili się nad tym żerem w środku w Tesco...:)
Tylko do lodów nie mogłem się dopchać niestety bo chcieli czy nie chcieli to te lody żerli..ale widać że to większość BLMy :)

Panie poodstrajały się jak "szczurzyce na otwarcie kanału" :)
Jedna taka koło 40-stki w czerwony frak, różowe kozaki...jakby warszawianka a to wszystko "łomżyńska swołocz".... :)

No ale normalni ludzie też tam byli - tacy jak ja ma się rozumieć :)




Przyszedł dziś do mnie Diabeł i powiedział: Popraw sie -bo jesteś gorszy ode mnie


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Galeria Veneda

I ja , też ma się rozumieć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org