sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
VENEDA to badziew

Co to za galeria?

Niema kina , niema kręgielni , niema KEBAB-owni ,ruchome schody tylko do piwnicy !

Wstyd i chańba dla miasta!!!!!!!!!!


Jakie mniasto taka i Galeryjka .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Koński mocz

Koński mocz ma okropny zapach i nie wydaje się, żeby mógł być do czegokolwiek przydatny. To błąd. W roku 1942 FDA zatwierdziła Premarin – lek stosowany w terapii hormonalnej, który wytwarza się z moczu ciężarnych klacz. Lek redukuje uderzenia gorąca u kobiet przechodzących menopauzę. Szacuje się, że firmy farmaceutyczne do tej pory zarobiły na produkcji tego środka około 2 miliardy dolarów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

I tak się ludzie rzucili jak otumanieni nic tam ciekawego nie ma żeby się cieszyć chyba pierwsza galeria gdzie kina nie ma byłem: w Katowicach , Olsztynie,Gdańsku, Białym ,Warszawie i wszędzie było kino a u nas i tak się ludziska będą cieszyć że mamy galerię że ceny 2 razy takie jak w normalnym sklepie ale galeria jest i ludzie się zabijają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

buhhheheeh maruda , a gdzie mają być te schody jeszcze? na dach buehhehehheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Po płaskim powinni zrobić ruchome chodniki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

tyle to ja zarabiam na gazie(jak bąki puszczam i nie jestem ciężarny)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Autor: maruda (---.113.introlan.pl)
Data: 07-03-13 20:14

/.../ Niema kina /.../ Wstyd i chańba /.../
Jakie mniasto taka i Galeryjka .

jaka ortografia - takie miasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Mentalnosc ludzi mnie rozwala... a po chu... tam ruchome schody? Idziesz na zakupy czy pojezdzic na schodach? Kregielnia i kino fakt mogby by byc albo przynajmniej jedno z nich. A jak nie ma trudno trzeba sie cieszyc z tego co jest z jak komus sie tam nie podoba to niech nie chodzi:D

co do Tomka to slabo chyba chodziles po tych centrach handlowych bo wiele nie ma kin... chociazby w takiej wawie reduta czy targowek (ten z m1 i ikea) w bialym pierwszy sklep Auchan tez nie ma kina.

No i na koniec wisienka na torcie. Jak widze te dzikie tłumy ich reakcje i walke o pozycje to przychodzi mi jedno okreslenie ŻENUA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

artaras gdzie masz na targówku M1 ? Na targówku jest tylko jedna galeria i tam jest kino. Nie ma dwóch galerii na Targówku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

co jak co ale kino powinno byc !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

M1 to niby w markach już jest, ale ogólnie ten teren gdzie jest carrefour, ikea, norauto, itp nazywa sie C.H. Targówek bo graniczy z taką dzielnicą W-wy i jest tam multikino

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

wiecie jak na tesco to maja wyższe ceny niż w kauflandzie czy lidlu to na początku wielki szał za tydzień niebędziw ludzi
szybko tam niezawitam

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

wiecie jak na tesco to maja wyższe ceny niż w kauflandzie czy lidlu to na początku wielki szał za tydzień niebędziw ludzi
szybko tam niezawitam

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Co za tępota wiejsko Łomżyńska, nawet nie wie jaka galeria znajduje się na wlocie do Warszawy, najpierw jest M1, dalej Galeria Targówek i debile nie mylić !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew



...inwestorzy się już poszli wieszać z powodu wpisów na 4lomza.pl .......

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Nie no normalnie krew mnie zalewa... nic mnie bardziej nie wkurza jak to ze ktos nie ma pojecia a robi z siebie wielkiego znawce.

Kolezko poczta zanim cos napiszesz to sprawdz sobie wszystko a potem pisz. Otoz centrum handlowe targowek miesci sie na glebockiej a ja pisalem o parku handlowym targowek ktory rowniez miesci sie na targowku ale w okolicach populranego i rzucajacego sie na pierwszy rzut oka M1. Samo M1 jest w markach ale juz sklepy takie jak ikea praktiker jula czy leroy merlin to wawa targowek wiec spokojnie na drugi raz najpierw sprawdz potem szczekaj.

Mechicano baranie jeden gowno wiesz i burak jestes. Zadne M1 tylko park handlowy targowek ktory wlasnie mialem na mysli. Na drugi raz wiecej szacunku zalecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

maruda prowokuje i trochę się mu udało

pozdrowienia dla marudy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Taka sobie ta galeria jednak do białego do alfy czy białej nie ma podlotu.Ciuchy zależy w jakim sklepie ale jeszcze ujdą ale ceny nie małe.Chyba wole małe sklepiki niż tą galerię.Poza tym jak ci ludzie sie tam ustawiali przed otwarciem- masakra jak by nic w życiu nie widzieli albo rozdawali coś za darmo.Tragedia

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Ja jeszcze nie byłam... Ale ze zdjęc widzę że otwarcie przez łomżyńskich vipów było na skalę naprawdę ekskluzywnego miejsca...a wy piszecie ze nie ma podstaw chrakterystycznych dla porządnej galerii na którą wszyscy czekali..? czyli kina, ruchomych schodów itp...? To co tam w końcu otworzyli..?! Drugą halę targową....? ehh....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

ta galeria to porazka na calego,kto tam bedzie kupywal?a ceny z kosmosu,szok.Prawde kolega napisal ze ta galeria to badziew,i to straszny badziew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Czy już wszyscy tam byli??? Ups... tylko ja zostałam... ;)))

Dzwonię do szefa i wolne biorę chyba na dzisiaj, żeby tam pobuszować... ;)))

Z drugiej strony mówicie, że nie warto... Już sama nie wiem co mam robić... ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Normalnie tak marudzicie ze az czytac sie nie chce :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Co się dzieje z tą galerią. Kilka postów wcześniej, według wpm, to była "poraszka", a teraz jest "porażka". Coś się jednak zmienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Byłem, widziałem, wkurzyłem się...bo 80% sklepów to typowe, łomżyńskie "szmacianki".... Pozostałych parę innych sklepów to: mało odmian, ale dużo tych samych egzemplarzy- czyli pełne półki i żaden wybór. To robi wrażenie dobrego zaopatrzenia, ale to złudzenie bo nawet w sklepie sportowym 3/4 stanowią .... jak zwykle szmaty, za to rowerów jest aż ... 4 typy, ale po kilkanaście tych samych stoi w rzędach więc jest "pełno"! Standard trzymają tylko TESCO, Vojas i kilka innych bo nawet Euro AGD zaopatrzyli chyba w takie ochłapy, które zalegały półki w Białymstoku i wepchnęli to do "powiatówki". I taka to powiatowa galeryjka szmacianego, ale drogiego handelku. Nie zajrzę tam długo bo i nie ma po co.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

bo naprawdę niema po co Takos ale ceny w tesco wysokie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

frajerzy hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

muszę napisać parę słow w temacie. Nie ulega żadnej wątpliwości , że galeria architekotnicznie to zwyczajny gniot. Prezentuje się jak duża stodoła tylko trochę lepiej wykończona. Typowe galerie nawiązują do swojej nazwy i proponują naprawdę piekną archtekturę. Co tu daleko patrzęc polecam galeria handlowa Plaza w Suwałkach. Nasze miasto niestety jak zwykle zostało potraktowane obcasowa i dostaliśmy tylko galerię z nazwy. Międzyinnymi jednym z mankamentów jest brak multikina i zwyczajnego rozmachu w realizacji pięknych wielokondygnacyjnych wnętrz. Po prostu inwestorzy poszli na łatwiznę. Myśle ,że to okrojenie i uboga architektura doprowadzi do upadku tej galerii. Nie chcę krakać w żadnym wypadku ale nie jest to dobre posunięcie. Sklep Tesco na miarę naszego miasta jest duży i jako pierwszy pracujący 24 godziny na dobę czyli pozwala dokonac zakupów o każdej porze. Jest czysty i przyjemny. Na tle innych placówek tego typu w kraju wygląda raczej skromnie stanowiąc taką namaistkę wielkiego hipermarketu tzn niektóre działy zaznaczone tylko symbolicznie az do przesadnej śmieszności czyli gówno a nic kokretnego tam nie ma. Największy mankament to jednak ceny które sa zdecydowanie w sumie wyższe od cen w innych sklepach w miescie. Niktóre ceny owszem są niższe ale większośc nie a niekóre ceny porażająco wysokie. W sumie po naisesieniu oczy zacznie sie plajta bo ludzie nie głupie i pieniązki pojdą gdzie indziej wydać . Na klientów z okolic nie ma co liczyć bo oni tez liczyć kasę potrafią.
Odnośnie sklepów podzielam uwagę innych tylko nieliczne jak Wojas itp trzymają poziom reszta typowa łomżynska tandata obleczona w blask nowej galeri i nic więcej.
Dział RTV i AGD zwyczajna porażka i policzek dla mieszkańców. Większego badziewia to chyba nie dało się tej galerii zaprezentować pod szyledm Euro Video. Jak tu ktos napisął sprzęt rtv pozbierany jako niesprzedane egzemplarze chyba z calego powiatu i tu wwalony. Żadnych nowości nic nowoczesnego , żadnych nowych seri na rok 2013 . W sumie chłam i żenada az przykro patrzec , że ktos nas tak traktuje i ma za idiotów.

Pozytywnie oceniam sprawę parkingu , stacji paliw i myjni oraz bardzo dobrego bezkolizyjnego dojazdu. Pargin bardzo pojemny , wygodny , przestronny wielki plus.

Na koniec chce wszystkim zwrócić uwagę ,że największe tłumy na otworcie i świński galop do sklepów zaprezentowali nie starsi ludzie i emeryci którym tak chętnie przyszywacie łate tylko młodzi i małolaty który o mało co nogi z dupy nie powyłaziły jak świńskim truchtem biegli do galerii. Jak kto ma wątpliwości to niech sobie popatrzy na zdjęcia i zobaczy kogo tam widać. A widać dzieci potomków roztrząsaczy gnoju.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

zjebali z tym kinem

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew



a mnie się z tej dyskusji najbardziej spodobało słowo - KUPYWAĆ

proponuję odmianę :

ja kupywam
ty kupywasz
on kupywa

liczba mnoga :

my kupywamy
wy kupywacie
oni kupywają

Miłego KUPYWANIA ! :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Byłem ,widziałem , o mało mi dvpy nie urwało z wrażenia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

a kupywać to znaczy robić kopę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

Rimpik, całkowicie się z Tobą zgadzam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VENEDA to badziew

powinni zrobić sklep z odzieżą dzieciecą i fryzjera to by kaskę zarabiał

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org