wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oszukana

prosze wszystkie osoby poszkodowane przez p Dile B o kontakt.Ja czuje sie oszukana...tel.516516805 szukam osob ktore byc moze tez daly sie wrobic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

a co ta Pan/i zrobiła ?

Hufiec Nadnarwiański ZHP w Łomży im. Adam Chętnika Zapraszamy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Czy chodzi o pania z bialorusi?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

tak chodzi o pania z bialorusi,czuje sie naciagnieta i to baaardzo...chociaz chce wierzyc ze jednak cos jej wyjdzie z tego biznesu.Jednak mimo to nie moge czekac w nieskonczonosc...chce znalezc kilka osob byc moze zlozyc jakis zbiorowy pozew..nie wiem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Wspolczuje, ja juz tej pani ,,nie znam". A oszukala Cie w activi czy w tej watpliwej dzialanosci firmowej?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

możecie nam tu troszkę jaśniej napisać o jaką działalność tej białorusinki chodzi ? nie chcielibyśmy być jako kolejni oszukani ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

o activii nie wiem zadnej,chodzi mi o jej firme,otworzyla ja za moim wsparciem finansowym,ogromnym powiem...nie byloby jej gdyby nie ja...a teraz czekam na jakis dochod jej z tego ale nic nie widac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Powiem Ci jedno, ciezko bedzie Ci sciagnac z niej kase. Przechodzilam z nia to samo. Dokumenty jakies masz? Umowe pozyczki?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

to zauwazylam ze nie smierdzi groszem i ta firma nie kreci sie wogole.POdpisalysmy jakas umowe miedzy soba ale nie mam pojecia czy to jakos sie liczy.Chce poszukac jakiegos madrego prokuratora czy cos w tym stylu...ale to na mnie wiec raczej nic nie wskuram.A pani D ciagle mi mowi ze nie ma,nie urodzi przeciez itp,ja nie mam nawet juz sily jej sluchac...czy nie moglbys sie ze mna spotkac?jak na razie tylko ty sie odezwales.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

A dużo kasy Ci zostało? to może i ja się z wami spotkam i założymy firmę co to będzie kasę odzyskiwać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

monk spotkac sie nie moge bo nie ma mnie w miescie, daj na siebie jakis namiar najlepiej e mailowy to popiszemy

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

hm z tego co wiem to tylko mnie udalo sie wpasc po pas w gowno jak to sie mowi,nie moge podac emaila tak zeby wszyscy do mnie pisali co chca heh.Wyzej byl nr tel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

może warto byłoby zawiadomić policję, wtedy kobieta by przestała się ukrywać i można byłoby coś zadziałać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

monk a wiesz gdzie ona teraz mieszka? ja rowniez poszlabym na policje i to bez zastanowienia! Najgorsze sa takie osoby ktore ledwo co wyszly z biedy a graja wielkie bizneswomen!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Policja u niej kasy nie zainwestuje. (lepsze radary)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

to co ta pani zrobiła można zgłosić, i wtedy już się nie będzie mogła ukrywać, gdy wkroczy policja, a tak to teraz się przenosi ze stancji na stancję, trudno ją złapać i tym samym porozmawiać, chociaż wiem, że i rozmowy nic nie dają, samo mydlenie oczu
ci, wobec których ta pani ma jakieś "zaległości" powinni podjąć decyzję ... , bo od siedzenia i gdybania samo się nic nie zrobi:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

no wlasnie dlatego pisze moze ktos jeszcze sie zglosi.Takie zbiorowe wezwanie lub zlozenie skargi czy cos takiego bardziej zaskutkuje niz jednoosobowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

myslalam o policji,ale wat[pie zeby cos zdzialali.Juz chyba lepiej zglosic sie bezposrednio do jakiegos prawnika.Jesli ona nie ma pieniedzy i nie wiadomo czy bedzie kiedys miala jakas wieksza sume to skad sciagnac.Gdyby chociaz systematycznie placila co miesiac to co innego a tak...nie ma co czekac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Racja proponuję skontaktować się z tym gościem.http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=31523



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Powinno poskutkować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Białorusinka wie,że same pieniądze nie czynią szczęśliwym. Trzeba je jeszcze mieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

trzeba mieć za dużo kasy chyba, aby z niewiadomo kim biznes robić.... Jakieś zabezpieczenie dokumenty były? czy też na gębę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oszukana

Głupich nie sieją, nie orzą, sami się rodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org