wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przyczepa

Witam...Czy ktos orientuje się czy w Łomży lub okolicach można wypożyczyć przyczepę kępingową???? jakie są ceny za dobę jak ktoś wie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Auto Trans w Starych Kupiskach, wiem że chłopak ma tam też przyczepy kempingowe, jednak ceny nie znam

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

na nowogrodzkiej jest wypożyczalnia przyczep, ale czy kempingowe mają to nie wiem.
____________________________________________________________
ubezpieczenia mtu tel. 501682502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Czy w samej Łomży to nie wiem, ale najwiekszy wybor jaki widzialem w okolicach Łomży to byly Antonie (zaraz za Ostroleka w kierunku Olsztyna) Tam gosciu mial naprawde mase z 50 przyczep stalo na podworku od malutkich az po 2osiowe. Facet w miare konkretny kiedys zajezdzalem po kolko do swojej. Bez problemu znajdziesz bo znajduje sie przy samej drodze po prawej stronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

trochę daleko tam...a na nowogrodzkiej nie ma bo byłem.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Proponuje zakup własnej.
po pierwsze taka przyczepa prawie w ogol nie traci na wartości (niewiadów)
po drugie w wypożyczonej bałbym sie spać :D a tak sobie wypierzesz pokrowce itp ;)
po trzecie taka przyczepka to naprawdę fajna sprawa :D mam juz swoją 3 sezon :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

dobry pomysł....zobaczę.. dzieki..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

napisz do siebie kontakt to może się dogadamy

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Mam na sprzedaż przyczepę Burstner Lux. 91r, jak coś to proszę o kontakt: 509 712 567

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Nie wiem czy wynajmiesz w niej przyczepę kempingową, ale wynajmem przyczep i lawet zajmuje się alcars.eu. Niewątpliwym atutem firmy jest fakt, że może dostarczyć przyczepę pod wskazany adres oraz oferuje również wynajem długoterminowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Ja wynajmowałam kiedyś przyczepę w Rzeszowie http://wynajem-kampera.pl/. Była bardzo nowoczesna i wygodna. W dodatku przestronna. Muszę przyznać, że na dłuższe wycieczki to dobra alternatywa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Hm... A może lepiej zostawić ten temat zawodowcom z tej dziedziny... Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów.

Myślę, że większość osób żyje w fikcji. Ja nie należę do wyjątków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Ale w jakim sensie zawodowców? Ja generalnie kupiłem używaną przyczepę kempingową i nie był to jakiś wielki koszt. Sprawdź sobie na przykład na stronce http://www.przyczepykempingowewiorek.pl/ - tam na przykład mają takie przyczepy a przynajmniej mam swoją. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

A gdzie kupujecie części do przyczep? Ja ostatnio zamawiałam gniazdo przyczepy 13 pin tutaj: https://protrailer24.com/113-wtyczki-i-gniazdka. Polecam ten sklep, mają bardzo korzystne ceny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przyczepa

kolejne konto trolla, który zbiera posty by potem jako aktywny użytkownik forum zacznie wklejać dziadowskie linki

Imię (nazwa) użytkownika: wnatalia
Posty: 1
E-mail: modrzew19aaaaa@o2.pl


Autor: wnatalia (---.146.130.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29-06-18 14:11
Niezwykle przydane porady. Jestem pewien, że wielu osobom się one przydadzą.


Autor: wnatalia (---.146.130.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29-06-18 14:04
Niestety, ale w ogóle się na tym temacie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...


Autor: wnatalia (---.146.130.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29-06-18 14:21
Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org