czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
biznes

Witam. Szukam osoby która chciałaby wejść w wspólny biznes odzieżowy osoby zainteresowane proszę o kontakt odziezlomza@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Witam Serdecznie,
Jestem poważnie zainteresowany biznesem.
Czy dysponuje Pan lokalem, jakimiś środkami finansowymi ?
Chętnie nawiąże z Panem współpracę.
Proszę o telefon na nr: 85 719 10 91

Nie mieszkam na co dzień w Łomży lecz tu się wychowałem i tu chcę inwestować swoje pieniądze i kapitał ludzki! Proszę o kontakt na ten numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Jeżeli jest Pan poważnie zainteresowany biznesem to jak wcześniej pisałem proszę o kontakt e-mail odziezlomza@wp.pl takm przekaże Panu wszystkie informacje dotyczące biznesu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Proszę jednak o rozmowę, przez mail nie wytłumaczy mi Pan istoty Pana przedsięwzięcia. Jeśli jest Pan poważną osobą i oczekuje Pan inwestycji finansowej proszę o telefon na nr: 85 719 10 91. Dzisiaj do 18.00 lub też jutro z rana od 8.00. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Dobrze to jesteśmy umówienia na jutro na rozmowę skontaktuje się z Panem.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Dobrze, czekam na telefon. Proszę dokładnie przygotować propozycje mojej roli w tym przedsięwzięciu. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Jak już omówicie szczegóły biznesu...to ja Wam wynajmę miejsce na reklamę (pod baner lub szyld) przy ul. Sikorskiego w Łomży :-) .
Może nawet i jakieś miejsce wygospodaruję na posesji :-) - mam spory plac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

IiIo Dziękuje, na pewno taka pomoc się przyda i chętnie z niej skorzystam.
Proszę również o kontakt juro na telefon na nr: 85 719 10 91.
Sikorskiego to dosyć oblegana ulica i na pewno reklama będzie widoczna.
Prosze o kontakt w celu ustalenia warunków wynajmu miejsca na reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Ile chcesz za umieszczenie baneru 1m x 2m ? Napisz na meila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Ludzie, ten debil z was jaja robi sobie cały czas, a wy myślicie, że on poważnie pisze. Sprawdźcie sobie w google czyj jest ten numer... W innym wątku no.name podaje ten nr jako nr do kancelarii prawniczej. Widać no.name bardzo dużo korzystał z usług zakładu, którego nr reklamuje, i uważa, że wszyscy są debilami jak on...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Spokoje już to sprawdziłem wcześniej i masz racje człowiek chory ale spoko jeżeli mu pomaga taka terapia to nie ma co się denerwować. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

2152 :-) thx ja też sprawdziłam ten nr i wiem, że to oszołom.
Ale Darkowi odpowiedziałam na @ . Na coś się więc to może przydało ;-) .

Pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Prowadzenie własnej firmy to bardzo trudne zadanie. Trzeba umieć zarządzać ludźmi a także wiedzieć co jest potrzebne. Prowadząc biznes odpowiadasz za osoby zatrudnione przez Ciebie dlatego musisz też zadbać o ich bezpieczeństwo. Na stronie: https://www.dhpolska.pl/systemy/liniowe-czujki-dymu.html znajdują się liniowe czujniki dymu, dzięki którym na pewno nie raz ocalisz życie swoje i swoich pracowników. Na pewno warto w nie zainwestować, bo nawet przy dużej ostrożności w firmie może dojść do zwarcia, które przyczyni się do pożaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Tobie już nic nie ocali - rozumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biznes

Gdybyście chcieli współpracować z firmą która od lat zajmuje się rozwiązanymi dla biznesu to polecam www.amister.pl oni mają duże doświadczenie jeśli chodzi o automatykę i robotykę. Mają ciekawe i nowoczesne rozwiązania dla firm. Sprawdźcie koniecznie na stronę tam znajdziecie do nich kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org