środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIT

gdzie rozliczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Przez neta rozlicz i wyślij, 5 minut roboty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

500077169,zadzwon to bedziesz mogl sie umowic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

ok dzięki,
dostałam też nr 503934855 jakby ktoś chciał, spoko babka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Program e-pity polecam ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Program e-deklaracje, bezpłatny program MF, szybko i bezproblemowo się wypełnia, żadna filozofia

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Najszybciej wypełnisz na pitax.pl kilka minut i po kłopocie. Testowałam chyba wszystkie te darmowe programy i ten najbardziej mi podchodzi, dokładny, z podpowiedziami, dużo informacji na stronie jak wypełniać i na co zwracać uwagę. plus kiedy się jakie ulgi należą, z uwzględnieniem wprowadzanych zmian, co roku się jakieś pojawiają i to trzeba kontrolować żeby nie były korekty potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Osko nie polecaj czegoś czego nie próbowałeś. Program słabiutki. Może u was pod Gnieznem ktoś jeszcze z niego korzysta się tu nie znajdziecie naiwniaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Teraz każdego podatnika z PIT-37 i PIT-38 rozlicza MF tworząc tzw. Twój e-pit...Rusza od 15 lutego, deklaracje akceptuje się na portalu podatkowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIT

Nie wiem, czy słyszeliście, ale od sierpnia 2019 roku obowiązują nowe przepisy podatkowe, które mają ułatwić młodym ludziom rozliczanie się z urzędem skarbowym. To tzw. PIT zerowy. Na czym polega i kto może z niego skorzystać, opisano tutaj. Pomysł budzi trochę kontrowersji, ale warto dowiedzieć się o tym czegoś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org