niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

http://www.polskiesm.pl/dokumenty/22_Dokad_idziesz_czlowieku/06_WIARA/12_Przepowiednia_Ojca_Pio.pdf

I PROSZĘ BEZ ZBĘDNYCH KOMENTARZY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Zobaczcie też z wiadomości onetu po w pisaniu w google ; Twarz Jezusa ukazała się na niebie w Norwegii.
Jedno z drugim się łączy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

potem **** zeusa - widzialem na wlasne oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Juz zaraz twarz Jezusa, a moze to twarz Bin Ladena??? ludzie widza to co chca zobaczyć, kiedys gdzies w Polsce bylo fabryczne przebarwienie na szybie , zaraz pielgrzymki tam organizowali , żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

a w skrocie sie tego nie da?
A tak na powaznie dajcie juz spookoj,bo ja juz tyle koncow swiata przezylam, ze mam dosyc,jak sie jedna przepowiednia nie srawdzi to zaraz z druga wyjezdzaja, teraz trabia o czarnym papiezu,niech se bedzie i zielony a co ma byc to bedzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Dużo takich cudów ostatnio się ukazało: http://www.youtube.com/watch?v=x1FvhSvtSiM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Patrząc na to co dzieje się na świecie wydaje się że koniec jest bliski. Ja wierzę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

nieesia proszę w skrócie.

to straszne co się dzieje, jest tyle znaków a ludzie są tacy ślepi :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

nieesia proszę w skrócie.

http://www.nowyczlowiek.pl/2008/08/przepowiednie-ojca-pio.html

to straszne co się dzieje, jest tyle znaków a ludzie są tacy ślepi :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

nieesia proszę w skrócie.

http://www.nowyczlowiek.pl/2008/08/przepowiednie-ojca-pio.html

to straszne co się dzieje, jest tyle znaków a ludzie są tacy ślepi :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

oj jakoś mi się zdublowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Ja tam nie widzę przeszkód :)

Byle jak najszybciej, bo juz mnie mdli od tych obiecanek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Strasznie wkurzają mnie takie typy, które piszą: Musisz to przeczytać" (dlaczego muszę?). Czym bardziej miałka i głupia wiadomość, tym bzrdziej dramatyczny apel o przeczytanie. W ten sposób jakiś nieudacznik chce choć chwilę zaistnieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Moim zdaniem osoby, które wierzą w takie bzdety to zwyczajni idioci. Ludzie mają problemy z przewidzeniem pogody na jutro a Wy wierzycie w końce świata i inne tego typu płytkie historyjki dla płytkich ludzi. Na Niebie ukazał się Jezus.. Nosz ku*wa, spadło kawałek meteorytu-KONIEC ŚWIATA! Papież rezygnuje ze stanowiska-KONIEC ŚWIATA! Rozbił się samolot w Smoleńsku-KONIEC ŚWIATA! Ale przecież fakt tak napisał a banda kretynów łyka jak pelikan wszystko co przeczyta i usłyszy w mediach. Zacznijcie w końcu używać własnych mózgów bo faktycznie Wasz świat się skończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

nasz kościół mówi,że to jeszcze nie to,ciekawi mnie zdanie jehowych i innych kościołów.jest tu ktoś z innej "bajki"coby coś skrobnął w imieniu swej religii



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

Tu nie chodzi o koniec świata wg "widzi mi się", jesli ktoś wierzy w Boga wierzy w koniec świata. Tak to już jest. Każdy ma prawo do własnych przemyśleń. Faktem jest że media mają niezłą sensację z niektórych wydarzeń, co nijak ma sie z prawdą wszystkich prawd. Trzeba mieć swój rozum i wychwycić to co istotne. Kiedyś to wszystko się skończy , całe to zło... i nastaną piękne czasy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

musi tak,ale jeszcze nie teraz ;-),niby drapierznik,który atakuje swą ofiarę,wyładowania atmosferyczne w Rzymie,jakies głazy z kosmosu,czy chmury na norweskim niebie to mają być znaki,że swiat się kończy?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

jak wódka podrożeje to dopiero bedzie koniec świata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

jak podrożeje to niekoniecznie,ale jak się skończy to na 100%



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSICIE TO PRZECZYTAĆ!!!

http://www.se.pl/multimedia/galeria/88878/174586/matka-boska-na-drzewie/

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org