niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parking przy PKS PKP

Czemu tam parkingów nie ma zagrodzili co za debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

moze dlatego zeby debile sie pytały? lub tez debile zaczely czytac rozne ogloszenia? Wtedy ci debile ktorzy sa debilami i zadaja debilne pytanie wiedzieli by ze COŚ tam buduja, dlatego zagrodzili miejsce dla debili, ktorzy- tak jak wspomnialem wczesniej zadaja debilne pytania;]...
A moze inaczej... zle sformułowałem odpowiedź... w temacie czy poscie debila zadnego pytania nie bylo, wiec juz sam nie wiem o co chodzi ;]


No, autorze postu;] teraz napisz tutaj pod moim postem odpowiedz w stylu " **********" "odpierdol sie" czy inne podobne, wtedy moj post bedzie mial sens;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

swoja droga, tak jak wyzej rowniez wspomnialem.
Nie interesuje mnie czy pisales z telefonu czy innej cegły.
Jezeli sie o cos pytasz uzywaj znaku "?"- dzieki temu czlowiek normalny bedzie wiedzial czego ty w ogole chcesz.
Jak rowniez, polecam nauczyc sie momentu,w ktorym wstawia sie przecinek(znak wyglada tak: ",") .
Jezeli dalej nie bedziesz wiedzial o co chodzi, nie boj sie zapytac(oczywiscie uzywajac odpowiedniego do tego znaku: "?") a chetnie wypisze ci podstawowe zasady ortografii :)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

Bylejaki - chyba cos Ci sie w odbycie gotuje bo sie spinasz jak stara baba na jarmarku hehe wyluzuj gosciu troche :D

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

Oj, przeciez ja jestem bardzo spokojny ^^
No ale, czy przypadkiem nie trafilem? ;> cos mi sie wydaje ze nawet w samo sendo :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

Pytałem się po co tam deskami zabili ? Może promocja miasta pt,, miasto dechami zabite''. hehe.Byle jaki byle jak i na byle jakie pytania nie musisz byle jakiemu odpowiadać na byle jakim forum i w byle jaki mieści czyli B jak byle jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

widze rockenroll polowicznie zrozumiales moja wypowiedz:)
No, ale skoro juz zadales poprawne pytanie: Wiec jezeli sie nie myle, bedzie zablokowane jeszcze przez dlugi czas, bo z tego co mi wiadomo- rozpoczelo sie budowanie hali, na ktora jakis czas temu zostal wydany przetarg przez miasto. Dodam, nowy "stary" rynek ;)
Gdybys czytal czasem, nawet te forum- wiedzial bys i nie musial zadawac pytan:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy PKS PKP

a to już wiem.Ale trochę kiepsko z organizacją bo tylko 3 miejsca parkingowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org