środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Czy ktoś organizował wesele na sali Kryształowy Dwór w Giełczynie? Proszę o wasze opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

podobno lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Bardzo będę wdzięczna o opinie osób, które organizowały wesele lub były gośćmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

http://forum.wspolczesna.pl/sala-weselna-krysztalowy-dwor-w-gielczynie-minusy-t65208/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

a ja polecam tą sale, w ubiegłe lato brat miał tam wesele, naprawdę super było, spokojnie duża, atrakcje dla dzieci tj: samochody, zabawki itp dzieci nie będą się nudzić a starsi mogą się spokojnie pobawić, jeszcze raz polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

odradzam brak pofesjonalnego podejścia do klienta ze strony w właścicieli

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

POLECAM TO SALE I DAJE GŁOWE UCIĄĆ ŻE SALA I WŁAŚCICIELE NAPRAWDĘ SUPER POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

To wiocha, a więc smród. Latem wszechobecne muchy przy stołach nakrytych już od południa - bez komentarza! Do tego częste awarie, np. brak wody! Ceny wcale nie konkurencyjne i za wszystko kasują dodatkowo. Wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Po co się dodatkowo stresować? Mało to innych sal weselnych w okolicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Orany-Julek, wstydź się! Widać od razu, że nawet nie zajrzałeś na stronę Kryształowego Dworu! Z tego bełkotu (wybaczcie to słowo, ale inaczej tego ująć nie potrafię) w zakładce "O nas" wynika przecież, że "świetna kuchnia i miła obsługa, sprawią, że miło będziecie wspominać to wydarzenie".
Nie byłam, nie widziałam, ale był już kiedyś na forum wątek dotyczący tej sali, więc 29555, poszukaj dobrze, a znajdziesz więcej opinii.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Co to kur.a za komentarz? Ja tam byłem osobiście. Nie muszę czytać waszej strony internetowej, a już szczególnie opinii "O nas"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Jak nie byłaś i nie widziałaś, to kiego grzyba się wtrącasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Jakiej "waszej"? Cóż, nie dziwię się, że na stronę nie wchodziłeś, z czytania ze zrozumieniem to chyba słabiutko było ;)

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

ja bylem i potwoerdzem, dokaldnie to samo co na wspolczesnej, ale tylko jak ten malolat sie dorwie, nie wiem po co go tam dopuszczaja rodzice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

potwierdzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

A ja tam będę miała wesele w tym roku i póki co współpraca z właścicielem przebiega bez zarzutów. A opinie nie są tylko negatywne... wszędzie są plusy i minusy. Mam nadzieję, że będę zadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Ludzie, wystarczy pilnować swoich interesów, dopytywać się o wszystko, ustalić najdrobniejsze szczegóły, za co płacisz za co nie, i potem nie będziesz wylewał żali na forum, że nie dopilnowałeś wszystkiego i zwalasz wszystko na salę. Nie mówię, że ta sala jest idealna, bo nie ma takiej i nie będzie. Słyszałem, że sam wygląd sali, jak i jedzenie (i kucharki) są bardzo chwalone, negatywne głosy są, jeśli chodzi o rozliczenie, ale naprawdę wystarczy zadbać o swoje i nie będziesz miał do nikogo pretensji a będziesz wiedział za co płacisz, za co nie...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

ale przyszlo by co do glowy ze jak ktos ci pokazuje sale i wygalda jak wyglada a w dniu wesela zdjete sa nakrycia z krzesel i okazuje sie ze masz za nakrycia doplacic 200 czy 300zl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Przyszło by mi do głowy, bo nie jedną salę odwiedziłem i widzę jak to wygląda, że w niektórych się płaci za to, w innych są w cenie, dlatego to jedno z moich podstawowych pytań. W tej sali to powinno być w cenie, bo krzesła są jak dla mnie wręcz odrażające na tle jej wnętrza i całkowicie psują efekt. i żeby to było to 200 czy te 300 zł co piszesz to pół biedy, jak dobrze pamiętam to tam chyba jest 5zł za każde nakrycie, czyli robisz wesele na ok 150 osób, to 750zł płacisz za same głupie pokrowce...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

potwierdzam 5 zl placi sie za pokrowce, i jest to zawarte w umowie, wiec jesli ktos umie czytac umowe to sa w niej zawarte oplaty za pokrowace i za "atrakcje dodatkowe" wiec przed podpisaniem umowny nalezy ja przeczytac i zapytac sie "co to sa atrakcje dodatkowe?" aby potem nie bylo ze za bar sie placi, za dym sie placi, za ta sztuczna piane sie placi, osobiscie to wszytsko rozumiem i akceptuje, biznes to biznes, wiec OK, ale weźcie mi wyjasnijcie jak mozna chodzic po sali i gasic swiatla? na pytanie "czemu pan podczas wesela gasil mi swiatla?" slyszysz "aby bylo romantycznie na sali", rece opadaja!! obiecana miejsce pod klucz na alkohol, oczywiscie obietnicy nie dotrzymal wlasciciel, ehh szkoda gadac a pisac i opowiadac jest o czym, ale kazdy ma buzie i niech czyta umowe i zadaje pytania i plnuje swojego interesu, bo jak widac wlasciciel umie dopilnowac swojego interesu wiec para mloda powinna tez umiec [;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Para młoda to ma się bawić, a nie pilnować swojego interesu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

każda odpowiedź będzie subiektywna, najlepiej wybrać się na obiad ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

zgadzam sie ze para mloda powinna sie bawic, ale mi chodzilo o to ze zanim cos podpiszemy najpierw powinniśmy to przeczytac a jesli chcemy jakies dodatkowe bezplatne atrakce to trzeba je uwzględnic w umowie, bo jak nie to przepłacimy ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Weselna Kryształowy Dwór Giełczyn

Jeszcze doprowadzą do tego, że trzeba będzie umowę podpisywać u notariusza! Na szczęście są inne sale, które nie gwarantują nam takich "atrakcji".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org