piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
trollllle i inne taborety

maruda c*po co bys robila jak by tego ....go forum nie było? bukiecie trolowy jarasz sie tymi swoimi kaftaniarskimi tekstami? mama zrec da internet oplaci i siedzisz glabie od rana do nocy i od podwieczorku do sniadania szukajac gdzie by wsadzic swoj trolowy pysk.

zapraszam do debaty, mnie osobiście scyzoryk się w kieszeni otwiera jak czytam te forum z udziałem marud smród. Macie tak samo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Rzadko udzielam się na tym forum ale to z racji że czasami to odciąga cię jak piszą poprostu dzieci , którzy te forum traktują jak czat do zabawy .Jeżdzę po polsce i z ludzmi gadam to wiecie np w Bielsku Podlaskim nas znają z serka piątnickiego no i z forum 4lomza na którym udzielają się jak to można nazwać "kretyni" którzy nic nie wnoszą do rozmowy .Nie wiem po co to robią żeby statystyki podnieść swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

forum 4lomza służy przede wszystkim rozrywce (poziom może prowincjonalny) ale pośmiać się można, więc jeśli się denerwujesz to daj sobie spokój bo chyba nie warto:) pozdrawiam i życzę więcej dystansu na co dzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

marudzie już kilkadziesiąt lat mama internetu nie musi opłacać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Ale przynajmniej czytając niektóre odpowiedzi pośmiać się można jak np dziśiejszy temat o fryzjerce to mi od razu chumor poprawił:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

a mi Twój byk poprawił "chumor" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

to też dobrze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Autor: kieroe (---.156.techtel.pl)
Data: 15-02-13 09:37

maruda c*po co bys robila jak by tego ....go forum nie było? bukiecie trolowy jarasz sie tymi swoimi kaftaniarskimi tekstami? mama zrec da internet oplaci i siedzisz glabie od rana do nocy i od podwieczorku do sniadania szukajac gdzie by wsadzic swoj trolowy pysk.

zapraszam do debaty, mnie osobiście scyzoryk się w kieszeni otwiera jak czytam te forum z udziałem marud smród. Macie tak samo?
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Się ma nielichy zasiłek to i stać na siedzenie od rana do rana na necie :):)

A ty ułomku życiowy co ??

Od czasu do czasu zapytasz na forum czy warto pracować? i to cały twój wkład w twoje marne zycie :):)

Zabraknie ci w życiu michy pod nos podstawionej, to nie będziesz durniu pytał czy warto pracować, tylko będziesz zap..ie.rda.lał aż łeb ci będzie odskakiwał :):):)


To tyle z mojej strony w tej debacie :)
Chyba że jeszcze coś później dołoże :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

a co z tym forum by się stało, żeby Marudy tu nie było?
byście je "zarżnęli" nudziarstwem swoim, swoimi "mądrymi" w Waszym mniemaniu "poradami"!

jest paru innych, którzy oprócz bluzgania, innej formy wypowiedzi nie uznają!
i Oni Wam nie przeszkadzają?!

tylko Maruda, dzięki któremu i pośmiać się można, i wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć! a że czasami też niecenzurowanego słowa użyje, to wcale się nie dziwię! nie może sobie pozwolić, by byle łach jezdził po nim!

Marudo! jesteśmy z Tobą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Autor: Tommek (213.172.176.---)
Data: 15-02-13 09:45

Rzadko udzielam się na tym forum ale to z racji że czasami to odciąga cię jak piszą poprostu dzieci , którzy te forum traktują jak czat do zabawy .Jeżdzę po polsce i z ludzmi gadam to wiecie np w Bielsku Podlaskim nas znają z serka piątnickiego no i z forum 4lomza na którym udzielają się jak to można nazwać "kretyni" którzy nic nie wnoszą do rozmowy .Nie wiem po co to robią żeby statystyki podnieść swoje
//////////////////////////////////////////////////////////


Bo najwyższym poziomem ineteligentnej rozmowy, według Ciebie i tobie podobnych, jest rozmowa o KEBABACH i PIZZACH :):)


I dlatego w Bielsku Podlaskim i niet ylko uważają was za kretynów:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

oooo Pepe-szaa! teraz to masz względy u marudy... ;) no no.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Kamo!
nie napisałam tego, żeby się Marudzie przypodobać! jak trzeba, to też Mu "do pieca dorzucę"!

uważam tylko, że Forum to, dzięki Niemu odwiedza większa ilość osób, że pośmiać się można i po prostu jest fajnie!!!

smutasy swoje zdanie mają, a ja mam swoje i się go trzymała będę!
i powtórzę jeszcze raz:

Marudo! jesteśmy z Tobą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

no, teraz masz jeszcze większe względy :) gratulacje :))))))


Niemu, Mu aż z wielkiej litery....ładnie, ładnie... Czcijmy marudę ! :) Zwracając się Tobie, Ciebie pisząc bezpośrednio do danej osoby to rozumiem ale w osobie trzeciej to nie słyszałam zeby obowiązywała wielka litera :D

co do osób tu na forum to trudno określić kto łach a kto nie łach - to tak na marginesie Pepe-szaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Kama30, Walentynki były wczoraj :)

Więc dziś sie nie zapominaj !!!! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
trollllle i inne taborety

dzisiaj za to mamy dzień singla, alternatywa dla pozostałych osób nie będących w związkach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

maruda masz taki zasilek to nie zapominaj ze niektórzy nie maja na buty
http://www.fronda.pl/a/o-rydzyk-nie-mam-pieniedzy-nawet-na-buty-daje-mi-przelozony,25836.html

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Pamiętam adamosie co miesiąc systematycznie:)

Niech sobie Ojciec Tadeusz Dostojny nazbiera na porządne buty a nie jakieś tam z CTO :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Onie maruda glab bawi sie w zezowatego i wkleja teksty hahaha.





Kieroe - mam tak samo jak Ty heh.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

temat ten "poświęcony" jest Marudzie i używając dużych liter, chciałam tylko i wyłącznie, zwrócić na to uwagę!

nie nawołuję do czczenia, uwielbiania czy coś w tym rodzaju.
wiem, że potrafi być marudny i upierdliwy, ale to też ma swój urok!

co do "łacha", to "pijesz do mnie", ale nic nie poradzę, że co nie którzy, nie potrafią zrozumieć moich żartów!
czasami (może przeważnie) są głupie, a nawet złośliwe, ale taka jestem i już się nie zmienię!

Ciebie też bardzo lubię, Kamo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
trollllle i inne taborety

Marudo

Czy obchodzisz dzisiaj dzień singla ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

hej Łukasz!

Ty nadal sam?!
przesiedziałeś pewnie wczoraj cały dzień w domu!
a wiesz ile lasek spacerowało wczoraj po Łomży?! i to same!
rusz się chłopie, a nie dzień syngla obchodził będziesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
trollllle i inne taborety

Hej Pepe-szaaa!

Nie w domu tylko w pracy spędziłem większą cześć dnia wczoraj, nie wiem ile dziewczyn chodziło, nie byłem wczoraj w Łomży.
Poza tym wiesz ,,każdy medal ma dwie strony,, ; więc bycie singlem niesie też korzyści

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Pepe-szaa! teraz Ty mnie nie zrozumiałaś - pisząc "łach" nie miałam na myśli Ciebie, o nie :) no coś Ty... ogólnie piszę bo taka prawda...

maruda, fakt walentynki były wczoraj, zgadza się :) więc nie marudź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

widzisz Kamo?!

my mądre kobiety dogadamy się raz dwa!
bez obrażania, bez jakichś tam pretensji i co najważniejsze...

bez potoku słów, gdzie "najważniejszą jest łacina podwórkowa".
a "łach" dla mnie, to taki, co w/w łaciną, racje swoje stara się udowodnić.

i Ty i ja wiemy, że parę nicków można by było tu zaprezentować, ale po co?
by kolejny "ślinotok" wywołać?

tak, że jeszcze raz pozdrowionka...
i do miłego...!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

aha!

miało być: "my mądre i piękne kobiety....." tylko z rozpędu nie dopisałam.

i żeby jasność była!

taka "świętoj.....a" to ja nie jestem i uważam, że odrobina pikanterii nikomu w niczym nie zaszkodzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Nie wydaje mi się, żeby akurat to nasze forum było pod tym względem wyjątkowe - trolle były, są i najprawdopodobniej będą na większości takich wynalazków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

A mi się tam podoba, można się pośmiać i pokłócić.
Jak jesteście tacy poważni i życiowi, niech admin zrobi 3 forum. Jest Ogólne, Polityka, przyda się dla smutasów" Poważni".

Jak komuś tak strasznie nie pasuje, to są inne portale i fora w Łomży.



Pozdro dla głównego trolla Marudy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Pepe-szaa! też uważam że MĄDRE I oczywiście PIĘKNE ( bo jedno bez drubiego istnieć nie może.... ) raz dwa się dogadają bez "rzucania mięsem" :) a panowie...coż...większość z nich chyba nie ma tzw klasy... ;)

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=580367&t=580227

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

mała sprzeczka była, ale przyznać musisz, że riposty marudy wulgarne nie były, o które Ciebie, nawet nie śmiem podejrzewać!

ale... ale... gdzie ja wtedy byłam?!
dla czego głosu w tej ważnej sprawie nie zabrałam?!
pomyśleć muszę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

wiem już!

mąż mi laptopa schował bo na alledrogo szalałam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

Pepe-szaa! tak podziwiasz marudę to z nim się umów na kawę będziesz Pierwsza bo on tylko z panami się umówią przez internet no 50 latek ma odwagę:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trollllle i inne taborety

se wymyślili...mając tyle możliwości w necie,zaglądają akurat tu.czyżby to brak wyobraźni,czy może coś ciągnie "ich"w te nasze bzdury.?a to,że ludzie "z Polski"nas znają,to git.ale aż w Bielsku hohoo.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org