niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzię zrobię tatuaż...

...w m.iejscu intymnym? Chodzi mi o wzgórek łonowy, albo jeszcze niżej.










.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Pytasz i sama sobie odpowiadasz?

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

meridol nie grzeszysz inteligencją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

a blizny na ryju nie chcesz se wyciąć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Pokaż ten "wzgórek łonowy", my forumowicze spróbujemy cos na ten problem poradzic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

przypominam o WIELKIM POSCIE

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

meridol widzisz tam znak zapytania ?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Najlepiej zgol kudelki i wytatuuj sobie stado much,bedzie to super wygladac.
Wlasciwa ,zwierzyna' na wlasciwym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

..ja pier**le co te dziewy z siebie robią....nie masz urody ani sexapilu to chcesz się w taki sposób przyozdobić? do pracy w burdelu ci potrzebne? nie pytaj tutaj bo na nikim wrażenia nie zrobisz - jedź do wawy i se rób, przy okazji na kulfonie żeby było do pary i pasowało...tfu..! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

na czole se wydziargaj,bo gdzie indziej to juz za puzno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Baśka nie pie..l. tylko zrób sobie tak jak wyżej siwy napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Później przychodzi taka do gina, wywala tą swoją obleśną rozciągniętą **** i myśli ze taka dziara uroku jej doda.... a przy porodzie kwiczy jak zażynana krowa - przy dziarganiu dałaś radę to i przy innych rzeczach wytrzymuj hehe i pośmiechowiska nie rób

a co do propozycji siwego to faktycznie - dla takiej pani jak zona taka dziara byłaby na miejscu , ja się nie pisze na coś takiego, jeszcze mam równo pod kopułą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Zrób sobie taki i będzie git:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

co się tak BaraBara żucasz, na wzgórku łonowym coś minimalnego fajnego może u faceta wywołać większe podniecenie.A do gina to sie chodzi do kobiety, choć większość pewnie woli do faceta pokazać pipe, tłumacząc się że jest lepszy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

baska, pierd.olisz jak potluczona zakompleksiona stara torba. wpadlas w jakas krzywa furie jakby to ciebie mieli na sile dziargac. btw wytatuuj sobie zwoje mozgowe bo najwidoczniej twoje sie rozprostowaly. a pani dziare w tym miejscu zrobi w kazdym salonie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

bo śmieszą mnie takie panie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

ale podaj jeden racjonalny argument przemawiajacy za tym ze tatuaz w miejscu intymnym jest smieszny....smieszne to jest to popierdolo.ne zasciankowe kato spoleczenstwo w polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Bo moim zdaniem to wcale nie jest seksowne tylko wulgarne, sama okolica ma wystarczająco dobry potencjał..:P Ale podobno teraz to wszystko sobie tatułują...okolice odbytu...wiec mnie to już chyba nic nie zdziwi :D A ze mi się to nie podoba, śmieszy i uważam że to głupie - to mam prawo to wyrazić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

a moze jestes poprostu za gruba i wstydzisz sie te miejsce pokazać do zabiegu. Trzeba będzie tez bluzke do góry, i wałki tluszczu wyskoczą w dół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Mieć moze i nic wielkiego(chociaż sobie nie zrobiłabym nigdy) ,ale robiący tatuażysta jaką ma frajdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Claro - to nie ja chce sobie zrobić tam tatuaż tylko zona więc jej wałkami tłuszczu się przejmuj a nie moimi :) Omania Ty też byś sobie nie zrobiła? a to jasne dlaczego...idąc rozumowaniem Claro - bo masz wałki tłuszczu :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Kochanego ciała nigdy dość;)Mi nie przeszkadzają tym bardziej innym !Ale wolałabym zgolić się na łyso jak tatuaż tam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

To ten Claro wyżej tak podejrzewa....dziwny tok myślenia... Ja mam akurat inne powody do nie robienia tam tatuażu..pff...wałki se wymyslił...haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Każdy ma swoje zdanie na ten temat.Dla mnie to też jest obrzydliwe,ale niektórym najwidoczniej sprawia frajdę.Tak samo jak pisanie tutaj głupot i jaranie się tym.No ale taki mamy ten świrnięty świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Sorry, piszę z innego miasta. W Łomży kiedyś mieszkałam i co widzę? że na 4lomza.pl 90% ludzi to co najmniej idioci o ile nie kretyni. Pozdrawiam Claro steamboy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Jak sama widzisz idiotów w naszym mieście ubywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

i zacofańcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

ja tam postępowa jestem!

zrób im wszystkim na złość i jeszcze kolczyka sobie wepnij!

zona!

to tylko zazdrość przez nie przemawia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

kolczyka nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Czemu nie? Jesli założysz złoty to go nie przeżre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzię zrobię tatuaż...

Pończochy będziesz miała do czego przypiąć i nie jedna bułgarka czy rumunka będzie Ci zazdrościć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org