piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowe łomżyńskie ronda

Są bardzo potrzebne,zwłaszcza to na skrzyżowaniu W.Polskiego z Poznańską i Browarną,tylko dlaczego z ul.Browarnej można wyjechać tylko w prawo, czyli na Ostrołękę (i dlaczego nie ma o tym wzmianki na stronie U.M http://www.lomza.pl./index.php?wiad=293 .)chyba panowie drogowcy poszli na łatwiznę bo można było to zorganizować inaczej ,zwłaszcza że wszyscy dalej jeżdżą "po staremu" łamiąc przepisy. Dlaczego budowane jest rondo na skrzyż. Poznańskiej z drogą do Łochtynowa to już wogóle nie rozumiem...






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

W sumie te rondo na skrzyżowaniu Poznanskiej z droga na Łochtynowo nie jest potrzebne, ale buduja je tam być mozee dlatego że na całym odcinku poznanskiej najwecej było tam wypadków. Poza tym zaraz przy tym miejscu dzieci mają boisko do gry w piłkę, tuż przy samej ulicy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Po kiego wałą te rondo w tym miejscu ? kase tylko wydawać ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

"tylko dlaczego z ul.Browarnej można wyjechać tylko w prawo, czyli na Ostrołękę (i dlaczego nie ma o tym wzmianki na stronie U.M"

Jestem ciekaw, tylko w którym miejscu według drogowców osoby chcące sie dostać do centrum miasta powinny zawracać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Z Oś. Maria można dojechać do centrum ul. chyba Bawełnianą(równoległą do Browarnej) ale autem z"wysokim zawieszeniem" i jeśli nie pada deszcz , zanim rozkopano skrzyżowanie W.Polskiego z Poznańską można było pomyśleć o poprawieniu tego wyjazdu






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Te rondo bedzie tam dlatego, poniewaz w przyszlosci bedzie tamtedy szla jeszcze jedna droga, na ostroleke .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

A mnie jak zawsze zastanawia długi czas realizacji tego ronda na ul. Wojska Polskiego - do września 2006 roku. Przez ten czas to by tam można estakady i po 4 pasy ruchu w każdą stronę zbudować....
Ale przecież to Łomża, więc czemu się dziwić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

ZDIĘCIA WYKONAŁEM DNIA DZISIEJSZEGO (09.04.2006)











Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Ps. widziałęm dzis jak samochów wyjeżdzałw stronę Koscioła czyli w prawą a nie w lewą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Istna MASAKRA wyjazd z Browarnej na Wojska Polskiego!!!!..........Ptysiu dzieki za piekne zdjecia:-)Ptysiu??hmmm,dzieki za zdjecie mojego auta,ale Ci sie trafilo....demon mieszka na Marii dla wszedobylskich:-)pozdrawiam forumowiczow:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

demon twój samochód który wjeżdza w browarna ? hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

ktoś się pyta - dlaczego do września? - a dlatego, że jadąc tamtędy dzisiaj nie widziałem żadnego robotnika tylko jednego Ptysia cykającego fotki, ale to za mało żeby przyspieszyć pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Ptysiu,tak moj,podac nr.rejestracyjne,hihipodoba mi sie moje auto!!!,ale nie w tym temat:-)czyz nie???chodzi tu o rondo:-)a ja jestem za tym aby bylo dobrze:-)Ptysiu??nie z mojej strony wypowiadasz sie,skret w lewo nie jest dozwolony z Browarnej,ponysl z ktotej strony patrzyszz:-) Wierny/a czytelnik/a 4lomza Demon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Ptysiu?moze tak,moze nie:-)nie wiem:-)tyl auta to zawsze tyl auta:-)maly szczegolik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

chcialem zglosic,ze jednak to rondo jest potrzebne,ale jendak niech dostosuja sie do potrzeb mieszkancow,a nie do wlssnyxh potrzeb prac,jest w cholere wypadkow,czy to nie moze dac do myslenia odpowiednim ludziom?

sdhfsjhgfjshdgfjhsdgf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Ptyś jak możesz to wpadaj tam codziennie z aparatem, z zapartym tchem będziemy śledzili zmagania naszych dzielnych drogowców...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

to może lepiej niech co miesiąc wpada, bo z dnia na dzień to raczej żadnego progresu nie ujrzymy :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Dzięki ptysiu za zdjęcia,i wszystkim za zainteresowanie się tematem.Pozdrawiam.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

"to może lepiej niech co miesiąc wpada, bo z dnia na dzień to raczej żadnego progresu nie ujrzymy :D"

Właśnie niech udokumentuję jak sprawnie u nas się wszystko robi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

no dzisjakies roboty sie ruszyły po zakonczeniu pracy dzisiejszej wkleje wam kilka fot



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Jakimś cudownym sposobem,wczoraj po południu z ul.Browarnej zniknął znak drogowy nakazujący jazdę w prawo w ul.W.Polskiego i można już skręcać w lewo,nie podziękuję drogowcom bo tak powinno być już od pierwszego dnia ,i żeby mi to było ostatni raz!!! P






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Ale zaorali... podobnie jest w Piatnicy. I pewnie cały rok sie beda z tym pieprzyć. oczywiście zrobia wszytko tak żeby mieli robote za dwa lata:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

sorki za duzą jakos fot ale zapomniałęm zmniejszyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Oj malkontenci.
Już kiedyś to pisałem: jak nie robią - żle, jak robią - jeszcze gorzej.
Chcę przypomnieć, że w zeszłym roku przy teatrze mieli kopać pół roku, a skończyli w 2 miesiące. Poczekajmy więc kilka tygodni. Wtedy ocenimy.
A teraz zaorali? Bo pewnie coś robili pod ziemią.


Ludzie myślcie, to nie boli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Rozkopali bo podobno szpadel im zginął i jeszcze muszą kopać aż go znajdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

na drugiek fotce widać uszkodzony słup
oj Maciek będzie miał znowu o co się martwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Autor: 1972 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09-04-06 21:23

ktoś się pyta - dlaczego do września? - a dlatego, że jadąc tamtędy dzisiaj nie widziałem żadnego robotnika tylko jednego Ptysia cykającego fotki, ale to za mało żeby przyspieszyć pracę


Przejeżdżając, pęknięty słup zauważyłeś, ale nie zwróciłeś uwagi że 9 kwiecień to wypadał w niedzielę i trudno wtedy zobaczyć robotnika w pracy, bo po co jest niedziela?

Po to Pan Bóg dał niedzielę,
by po tygodniowym trudzie,
pomodliwszy się w kościele,
i do knajpy poszli ludzie.


Chyba żeby dotrzymać terminu jak martwi się Nemo i Ty musieliby pracować 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, ale Panowie Pan Bóg tak nam ułożył dni, żeby w niedzielę odpoczywać.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

zauważyłem, że zaczynają rozkopywać coraz więcej. Może nie tylko ptysiu by to zaczął fotografować. Chłopcy jak widzą aparat czy kamerę zaczynają przyśpieszać !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Kolejne spostrzeżenia z placu budowy (skrzyżowanie Poznańska/Woj.Pol/Browarna).

Wtorek 09.05.2006
PUSTO

Środa 10.05.2006
j.w

Czwartek 11.05.2006
j.w

Piątek 12.05.2006
j.w

Sobota 13.05.2006
UWAGA ktoś pracuję!! I to od rana!!

Poniedziałek 9 rano 15.05.2005
PUSTO



Aż się nóż człowiekowi otwiera, jak stoi się w korku przez jakiegoś "kompetentego" urzędniczynę, który daje wykonwcy taki długi termin realizacji... No ale przecież to Łomża, czego ja się spodziewam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

W sobotę był ruch bo to złomiarze rozkręcali co się da :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

nemo miałem to samo napisac od 7 dni nikogo z robotnikó tam niewidziałem !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

a ja tam bylem w sorde i w czwartek i byli robotnicy to chyba zalezy o kturej patrzyliscie bo ja bylem okolo 12 i mialem ,,zaszczyt" zobaczy Ptysia91 hahaha ciotowaty on troche jest


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Ja patrzylem o różnych godzinach i jakoś ich nie zauważyłe. Może się jakoś maskowali..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe łomżyńskie ronda

Autor: stasieq (---.lomza.mm.pl)
Data: 15-05-06 20:00

a ja tam bylem w sorde i w czwartek i byli robotnicy to chyba zalezy o kturej patrzyliscie bo ja bylem okolo 12 i mialem ,,zaszczyt" zobaczy Ptysia91 hahaha ciotowaty on troche jest

http://kozak8989.fotka.pl/



w szkole byłem w tych godzinach !



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org