sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepszy zespół na wesele?!

Siema. Jak w temacie. Polecicie jakiś dobry zespół na wesele? Chodzi mi o taki, który gra różne hity i obecne i starsze, zagraniczne i polskie, disco-polo i pop, itp ... a nie jakieś tzw. łupanki... no i chodzi tez o dobre zabawienie ludzi, np w czasie oczepin, fajne zabawy itp... bo nie interesuje mnie jedynie łapanie welona i jakieś zwykle pospolite zabawy. pozdro i czekam na propozycje ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Witam
Proponuje ci, żeby przyjechać i wziąć od nas płytkę z wesela, obejrzeć i masz zarys jak bawimy i prowadzimy imprezę.
Pozdrawiam
mój numer 668130444

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!



Dejzi Dołzi Meken Ticz
Zajebisci.tyle ze duzo biora 506048096.Zadzwon i zapytaj.To nr menagera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

a coś z polecenia niż z autoreklamy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Kartel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Ja polecam Vabank z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Jak chcesz to tu masz nr do kumpla z którym kiedyś grałem którego zespół robi nietypowe fajne wesela . Spoko koleś , można się z nim umówić żeby go przesłuchać . 514344683

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Polecam zespól "Delta" z Zambrowa. Lider zespołu jest wodzirejem i zna się na rzeczy. Zabawy nie tylko w trakcie oczepin ale od początku do końca wesela.
http://zambrow.olx.pl/zespol-muzyczny-delta-iid-177246479

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Studio Band, ale czy istnieją jeszcze to nie wiem, u mnie grali i było za...ście!!! Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

nazwy to są wypierdziane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

hmm.. ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? zależy mi żeby ten zespół był polecany... bo zdarzyło mi się być na takim weselu gdzie niby miało być super i wogóle, na nagraniach fajnie fajnie, a co do czego taka du*a z tego wyszła... że zespół mało grał, puszczał nuty nawet z płyty i to już ze słowami, a częściej to siedzieli przy swoim stoliku i się zajadali... a słyszeliście coś o zespole IMPERIAL? wiem, ze to starsi Panowie, ale podobno na żywo grają i są spoko.. ale szukam opinii, a nie dźwięków z nagrań...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Każdy zespół, który gra na żywo dość szybko się męczy i robią częste przerwy. Trzeba zatem wybrać czy che się super zespół z muzyką na żywo czy zespół który gra non stop ale puszczają gotową muzykę.
Ja polecam Millenium:))grali u nas, chociaż zaznaczam, że opinie naszych gości były podzielone i nie wszystkim się podobało, bo gusta są różne i nie da się dogodzić wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Ronix jest zaczepisty, dużo przy stołach grają i biesiada i disko w polu i stare dobre polskie kawały, blues, rock(zaczepisty gitarzysta) ale numeru nie znam, wiem że stronkę mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Polecam zespół Damis. Chłopaki z Łomży, grali u mnie i bylo extra!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Czy ktoś z was zna/miał okazję słuchać zespołu brother's z pisza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

ja nawet o nim nie słyszałam, a jakie opinie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Ja słyszałem dobre opinie o nim ale co człowiek to opinia. Wiem jedno - są drodzy jak na nasze "podwórko"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

ja bym brala pink floyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

MPati myślisz że jak weżmiesz zespół z górnej półki to świat zwojujesz,płytkę będziesz oglądać miesiąc i pójdzie w kąt,najważniejsze jest wasze dalsze życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Idź na Piłsudskiego (obok sklepu monopolowego masz sklep muzyczny, na przeciw kebabu doner, po drugiej stronie). Właściciel ma jakiś zespół. Zapytaj. Podobno nieźle grają.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

nie przesadzaj, że starsi, ok 40 :) grali w 2011 na moim weselu i nie kadząc ani sobie ani im - bardzo świetnie grają i bawią gości. Bardzo taktowni i ugodowi jeśli chodzi o przebieg wesela. Znają się na rzeczy więc Wam w razie czego doradzą, bo są w branży dość dlugo. A Polskie klasyki rocka z gitarą solową po prostu wymiatają gości zza stołu:)
SZCZERZE POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

mireczek- może Ty byś tak zrobił, czy zrobiłeś... a taka impreza jest jedna w życiu i jednak zależy mi, żebysmy i my sie dobrze bawili i goście, a nie żeby to odwalić i zyć sobie spokojnie... więcej takich imprez urządzac nie bedę... a płyty z wesela mogłabym ogladać przynajmniej raz na tydzień, także, co do tego to nie mów o innych na swoim przykładzie...
a co do Imperialu to własnie słyszałam dość dobre opinie, ale chciałam jeszcze podpytac innych, może grali jakos ostatnio gdzies i ktos ma świeże info.. :) dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

imperial jest super dzwon i ugaduj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

A nie lepiej od razu zgodzić Czerwone Gitary!pamiątka na całe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Imperial ma czerwoną gitarę ;). Szczerze polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

haha ;D no coraz bardziej jestem do nich przekonana, musiałabym się skontaktować. słyszałam, że sporo chętnych mają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Nie będziesz żałowała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Dopiero zauwżyłam , że byłam na 2 weselach, gdzie grali, ale w starym składzie.. i tez spoko było. Fajni byli jeszcze BOSS ... ale właśnie chciałam zobaczyć opinie na temat IMPERIAL ;) jak jeszcze ktoś coś o nich może powiedzieć to proszę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

https://www.facebook.com/pages/DAMIS-ZESP%C3%93%C5%81-MUZYCZNY/296725317025639

DAMIS!!! zobacz sobie . byłem swiadkiem , a potem panem młodym ... nie znam lepszego zespołu.... grali w Sniadowie u rodzinki na weselu[nie mogłem być ] i mowili że było super.... mam numer [ z resztą na fb chyba tez jest ...] sama decyduj .. nie słuchaj sie innych ... napewno pogadać z Adamem[ chyba Adam kurcze nie pamietam] można i zobaczyc też można tak jak to było u mnie ...powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

najlepszy zespół na wesele to zespół Downa polecam serdecznie, jeszcze sami zapłcacą za to że zagrają!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Zablysnales...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Ronix, - Jocers, - Graffit, - Itex, - Univers, - Imperial.......... POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

aha czyli jednak najczęściej wymieniacie IMPERIAL, jeszcze BOSS jest spoko w sumie. a Damis obczaje, dzięki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Tych najlepszych tu nie ma... Nie potrzebują autoreklamy.
:-)

Tylko desperat(ka) może szukać takich informacji na forum i ufać anonimowym opiniom. Już lepiej poprzeglądaj oferty na portalach ślubnych, strony zespołów i przypomnij sobie jak byłaś na jakimś weselu, czy fajna była tam zabawa i kto ją prowadził. Jak nie byłaś to spytaj najbliższą rodzinę, na pewno bywali na takich imprezach - w końcu to w dużej części dla nich a nie dla siebie organizujesz przyjęcie weselne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

ni prepraszam bardzo, ale nie jestem żadną desperatką... jak zwykle można tu spotkać też i tych MIŁYCH jak zwykle ...;/ to jest porada... mogę pytać najbliższej rodziny, ale opinie innych ludzi chyba też się liczą... chyba wiadomo, ze te opinie mają mi pomoc, nakierować itp. a nie są to decydujące głosy kogo wybiore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Zrób casting... :-)

Opinie, opiniami - wybierając kandydata na męża też pytałaś sie koleżanek, który lepszy? :-)
Trochę samodzielności...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Polecam Makler z Wysokiego MAZOWIECKA! !! NIE BEDZIESZ NAPEWNO ZALOWALA... 508109193

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Kobieto, wejdźże na stronę slub.lomza czy jakiś inny portal ślubny, posłuchaj nagrań, obejrzyj video, umów się na spotkanie, to nic nie kosztuje. Na tym forum i tak każdy reklamuje swój zespół to wiadomo nie od dzisiaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

nie wszyscy reklamuja tu swoj zespół, a napisanie na forum i poczytanie opinii innych tez nie kosztuje ... a co do wyboru partnera a zespolu to chyba roznica....glupie porownanie ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

i tak..wchodzilam na różne strony, oglądałam video, słuchałam nagrań...tylko co z tego jak są nagrywane w studio, opinie ludzi, ktorzy slyszeli zespol na zywo sa chyba bardziej wiarygodne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

http://www.zespol.nawesele.pl/ zobacz tę propozycję u mnie zagrali a potem grali już u wszystkich moich znajomych w sumie jakieś 7 wesel nikt nie narzekał. Nie piją i grają aż do momentu kiedy goście wyjdą. Cały czas coś próbują robić na sali nie tylko na oczepinach. Muzykę dopasowują pod gości a grają praktycznie wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Zespół Smile. 518057545 Polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepszy zespół na wesele?!

Polecam TENIX ,BOSS.FLESZ,ITEX

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org