czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MOHITO

Kto został zaproszony na rozmowę klasyfikacyjną?

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

i co myslisz, zecie tu zarasz wszyscy wpisza na liste?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a co dzwonili już?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

ula84 a dzwonili do Ciebie ze swiss albo z innych salonów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a do Ciebie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

nie :) najwyraźniej źle nam z oczy patrzy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

dobre:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a co to jest rozmowa KLASYFIKACYJNA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

co to jest te mohito ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

Czesiu nie dla Ciebie tylko dla pięknych kobiet sklep odzieżowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a brzydule nie mogą się w tym sklepie ubierać?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a transwestyci nie mogą?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

i jak dziewczyny? ma już któraś tam pracę?

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

ja mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

kiedy do Ciebie dzwonili?

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a co to w ogole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

w piątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

w piątek

Marian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

ja byłam na rozmowie w sobotę...dziwne

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

juz wybrali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

ostro...to po co ja byłam w sobotę na rozmowie skoro już w piątek wybrali? :-/ denerwują ludzi tylko

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

nie powiedziałam ze w piątek wybrali. tylko że ja byłam w piątek a w sobotę juz wiedziałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

a o której godzinie jeśli można wiedzieć?

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

oj tam się przejmujecie, poczekajcie pierwsze miesiące, będzie przesiew ludzi i na nowo będą szukać. Normalka. Nie zawsze ten co dobrze wypadnie na rozmowie jest świetnym pracownikiem w rzeczywistości i odwrotnie :) Zawiść niestety zawiść wśród Polaków, a szczególnie Łomżyniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

nie wiem, ale to nie jest w porządku zachowanie, jeśli zapraszają ludzi w sobotę wieczorem wiedząc już, że mają zespół...

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

nic nie poradzisz, takie czasy, że każdy traktuje bezrobotnych jak śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

hmm... wydaje mi się, że to sobotnie spotkanie rekrutacyjne było takim asekuracyjnym. mi podczas rozmowy w ubiegły czwartek zaproponowano tygodniowy okres próbny w sklepie w Białymstoku i po tygodniu miałam się określić, czy taka praca mi odpowiada, czy też rezygnuję. być może chcieli mieć pewność, że jeśli ktoś zrezygnuje, będą mieli pod ręką kogoś zapasowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

Ludzie wezcie wy sobie cos na uspokojenie... Firma ma sie wam tlumaczyc z tego, jak przeprowadza proces rekrutacyjny? Ich sprawa kogo i kiedy zapraszaja i z jakiego powodu. Najpierw zakladacie jakies dziwne watki, dopytujecie sie kto byl na rozmowach i sami robicie sensacje z niczego.
Traktowanie bezrobotnych jak smieci? Wam sie wydaje, ze ludzie w tej firmie nie maja nic do roboty i sobie organizuja dodatkowe dni rozmow kwalifikacyjnych dla zartu?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

hmmmm chodzi tu raczej o to, że w tych czasach rzadko kto podchodzi do ludzi poważnie. Naprawdę, warto przejść się na kilka rozmów i sprawdzić na własnej skórze. Nie osądzam ich bo mają do tego prawo, takie czasy i nikt na to nic nie poradzi. Sami na ich miejscu postępowalibyśmy zapewne w ten sam sposób. A że nam źle z oczu patrzy a innym lepiej to już inna bajka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

No ale co to znaczy, ze rzadko kto podchodzi do ludzi powaznie? Bo akurat ten temat, to jakies pretensje nie wiadomo o co.
To, ze np. firma nie odpowiada kazdemu, kto zlozy CV, to dla mnie nic dziwnego. Jak im przyjdzie 100 podan, a zaprosza kilka osob, to nie odpisuja kazdemu. Za to w przypadku rozmow, to zwykle chyba mowia, ze jesli beda zainteresowani to sie odezwa do tego czy tego dnia. Czasem nawet dzwonia i informuja, ze niestety wybrali kogos innego. A jak nawet nie, to kazdy telefon ma i mozna samemu zapytac.
Niby takie bezrobocie i firmy tak zle traktuja, a ludzie to sie inaczej zachowuja? Tez potrafia nie przyjsc na umowiona rozmowe i nawet nie zadzwonic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOHITO

to fakt, to działa w obie strony. Moim zdaniem nie ma co się obrażać, najwidoczniej ktoś był lepszy od nas i też się zastanawiam skąd te wyrzuty



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org