poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A nie mówiłem?

I po co wam to było? Teraz widzę jak trzęsiecie portkami. Wkurzyliście niewłaściwą osobę o której tak naprawdę nie mieliście zielonego pojęcia. Moja cierpliwość się już dawno skończyła, tylko czekałem na czas gdy zacznę sam na siebie zarabiać i wtedy uderzyć w centrum, w centrum chorej biurokracji, która od dawna niszczy nasz kraj. Może i na razie w niektórych kręgach jestem postrzegany jako zwykły pionek, ale nie zapominajmy, że taki pionek jest na szachownicy jedną z potężniejszych figur, zwłaszcza gdy dojdzie do gniazda wroga, czyt. końca szachownicy, wtedy może coś osiągnąć i być kim chce. może nie zawsze i nie do końca byłem z każdym szczery, ale bądźmy szczerzy po co mam być szczery z ludźmi którzy są wobec mnie nieszczerzy? I szanować ich mimo, że nawet oni sami siebie nie szanują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ludzie! Czy zdajecie sobie znaczenie samego słowa Ludzie? Nie? Mam tu się na ten temat wypowiedzieć? Uświadomić was w jakim tkwiliście błędzie przez te długie lata, kiedy to "nic nie wiedzący o życiu Gimbus" trafił do szpitala gdzieś w 2004 roku kiedy wstąpiliśmy do Unii, a on tylko wygłosił swoje zdanie na ten temat, że z tej całej Unii nic dobrego nie będzie? Nie pasowałem do waszego chorego systemu biurokracji co? Trzeba było mnie usunąć? Już wtedy widzieliście mój potencjał? Może i mieliście rację, bando egoistycznych, zapatrzonych w "pjenionszki" cyników. NIE MÓWIĘ TU O WSZYSTKICH LEKARZACH bo są wyjątki gdzie trafiają się naprawdę szczerzy ludzie, którzy wiedzą co robią. Serdecznie im za to dziękuję. Pamiętajcie, że drapieżnicy często polują na słabszą zwierzynę, wyżej nad wszystkimi drapieżcami stoi tylko największy drapieżnik w historii łaknący tylko krwi i biedy innych... O kim mowa? Człowiek, który często zapomina o tym, że walcząc z innym człowiekiem, rzuca rękawicę innemu drapieżcy. Ja tą rękawicę już dawno podniosłem i wyjdę z tym zachowując swoją twarz. Najlepszą bronią tych najskuteczniejszych drapieżców, jest skuteczny kamuflaż, śledzenie swej ofiary i czekanie na odpowiedni moment, po czym bardzo skuteczny atak z zaskoczenia, co daje mu 100% szans na powodzenie. Może nie mam racji? Mam przedstawić dowody może i z gier ale zawsze dowody na to, że jestem skutecznym strategiem? zresztą nie tylko ja bo w grupie stratedzy też odnoszą sukcesy nawet walcząc z Tymi Największymi Mózgowcami z Bernatowicza (szanuję was chłopaki i pozdrawiam) czego dowiedliśmy tego w 2009 Zajmując 1 miejsce dla szkół średnich na Lidze szachowej, nie wiem czy to komuś gdzieś umknęło ale pozdrawiam też zgraną ekipę z mechaniaka, która godnie reprezentowała swoją szkołę (na całej tej lidze miałem okazję grać z naprawdę dużą ilością ludzi nie udało mi się wygrać nigdy w życiu tylko z kilkoma osobami, których nazwiska tutaj przytoczę, mam nadzieję, że się za nie obrażą, bo w takiej sprawie warto o tym mówić, bo często te logicznie myślące osoby, które mają potencjał i chcące się wybić, kończą na kasach w barach szybkiej obsługi czy fastfoodach, albo idą na studia, po których skończeniu tak naprawdę nie mają perspektyw na szukanie lepszej pracy w kierunku w którym się kształcili w tym kraju przez długie lata, często robiąc przy tym dodatkowe kursy na takich zakach czy innym gó*nie, którego to ostatnio pełno bo już społeczeństwo wie o tym od dawna i nie chce się na te kursy zapisywać bo wiedzą, że wywalą pieniądze w błoto, więc zwyczajnie wolą spier*olić za granicę i tłuc kokosy nawet na takim zmywaku w Anglii zarabiając wielokrotność tego co dostaje u nas "szarak"? Nie mam w tym racji? Może i jestem "tylko" graczem wg. osób co "mnie znają", ale niech wiedzą, że jestem twardym graczem, a gry mnie nauczyły jednego. "nigdy się nie poddawaj, a zwyciężysz nawet ze zgraną ekipą, chociaż nie wiem ile balastu będziesz miał na pokładzie" screen z gry na potwierdzenie, który zresztą już dawno dołączyłem do dowodów w tej sprawie.

http://imageshack.us/f/854/31400721946970811285810.jpg/

Jest jeszcze inna zasada, niszcz wroga konsekwentnie, do samego końca, aż nie będzie mógł Ci zaszkodzić w żaden sposób. Wiecie co jest w tym najlepsze, że może i wielu ludzi mnie nie szanuje, ale już w niektórych kręgach słyszę zwykłe dziękuję, co daje mi dużo więcej niż papier, którym na dobrą sprawę można się podetrzeć, gdy idzie o ludzkie życie. Odzyskam to co wielu próbuje, odzyskać przez dekady, w ciągu kilku najbliższych dni, może tygodni. Wybaczyć będę umiał, darować nie podaruję i dopnę swego, zapomnieć nigdy nie będę potrafił, zadośćuczynienie znacie. Zrobiliście krzywdę nie tylko mnie i nie tylko mojej rodzinie, ale głównie samym sobie. "Rodzina jest najważniejsza i nigdy nie odwracaj się od swojej rodziny", Mario Puzo- Ojciec chrzestny.
Jesteśmy kowalami swojego losu i od nas samych zależy jak wykreujemy siebie, ja już wykułem, mój solidny oręż i pancerz, kuty latami do walki ze sku*wysyństwem ich własną bronią. Ci co mnie znają wiedzą, że często jestem pomocny, życzliwy i szczery wobec nich, jak mam jakąkolwiek wiedzę w danym temacie to się nią z nimi dzielę, gdy zalega mi jakiś niepotrzebny "rupieć', którego ktoś potrzebuje w danej chwili, bez wahania daję mu, ale oczekuje tylko jednego: "Pewnego dnia, a ten dzień może nie nadejść, poproszę Cię o przysługę" Kto pamięta legendarnego Marlona Brando ten wie skąd to cytat. No i te osoby o których mówiłem gdzieś tam, sami ich spytajcie [Madzia Hanc, Miłosz Tyl, "Pionek", "Komar" i kilku innych, chcących cokolwiek osiągnąć w życiu, których teraz nie pamiętam, bo być może nie miałem przyjemności z nimi grać, ale chcę złożyć szacunek wszystkim szachistom, którzy grają w to z pasją]
Może i jestem tylko "wieśniakiem" z prowincji, ale w moim domu nieraz widziałem pustą lodówkę, mówiąc sobie w myślach "K*rwa czy tylko w mojej lodówce jest tak czysto?", ale to mnie budowało może i po tych słowach, zginę z ręki szaleńca, ale dopilnuję by chociaż późniejszym pokoleniom żyło się lepiej w tym kraju, żeby o czasach w linku, musieli pamiętać, ze szkolnych podręczników historii, a nie relacji ludzi koło 40-60 roku życia.

http://www.youtube.com/watch?v=kd3FGPeaANg

Babcia od małego wpajała mi wartości patriotyczne, jest sybiraczką, spytajcie ją sami. Halina Iwanowska, zawsze o niej pamiętam i kocham całym sercem, mimo różnych racji w niektórych tematach. Dziękuję jej za to najlepiej jak tylko potrafię. Teraz powiem tylko tak NIE OCENIAJCIE KSIĄŻKI PO OBWOLUCIE, ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, całe życie śmialiście się mi w twarz, teraz moja kolej.

http://www.youtube.com/watch?v=782SV3n4TBM

Predator=Drapieżnik/Łowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Swoją drogą, giwera za pazuchą, paskiem, czy jakikolwiek inny rodzaj jakiejkolwiek broni jest dla odpowiedzialnych ludzi. Na ten przykład dajcie broń każdemu mieszkańcowi łomży ale następnego dnia liczcie się z tym, że będziecie liczyć trupy przykładów setki ostatnio stale i notorycznie powtarzają się w USA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zresztą honor miałem od zawsze, a walkę z systemem ogarnąłem już w podstawówce gdy jeden z nauczycieli zabrał mi telefon komórkowy na lekcji, bodajże wosu odpowiedziałem stanowczo, wstając przy tym z krzesła "Oddaj moją własność, złodzieju!" bo telefon który wygrałem w promocji chio chipsów, był moją własnością na którą sam zapracowałem, zbierając kupony promocyjne, wiecie co powiedział? "Siadaj bo wstawię Ci uwagę" powtórzyłem to samo, bo widziałem, że nie dotarło, powiedział "siadaj albo wyjdź za drzwi gówniarzu" zrobiłem to drugie, przypominając mu, że nikt nie może zmanipulować innego człowieka, tylko my sami, po trzaśnięciu drzwiami, słyszałem gromkie brawa mojej klasy, niektórzy wstali, potem mówili jaki był czerwony i jak drapał się po głowie, nie muszę mówić, że zajęcia się skończyły na moim wyjściu z klasy gdzieś w 10 minucie ich trwania, a od tego pana nie raz wręcz zionęło alkoholem na korytarzu, nie musicie wierzyć mi, spytajcie o to tej klasy, która się ze mną wówczas uczyła. Niejeden z nich wie że mam duże jaja- co niekoniecznie jest metaforą;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Już wcześniej pisałem, że nasz Edzio zmarnuje się w Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Tak teraz tutaj przed tym całym forum, na którym to "Prawdopodobnie" siedzą debile, bo dużo osób, którym choć trochę w życiu pomogłem i mnie choć trochę zna, pisze mi o tym na różnych portalach, w tym na racjonalista.pl, gdzie założyłem "mój" nick cholernie dawno temu, tylko go nieco zmieniłem, żeby takim zazdrosnym ludziom jak cynicy zaślepieni forsą, było mnie trudniej namierzyć, bo nie pasuję do waszego systemu i trzeba mnie zniszczyć, bo mam na tyle jaj, żeby mówić otwarcie na temat naprawdę ważny, a nie zasłaniać ich jakimiś wojnami o symbole religijne, które dla jednych mają ogromną wartość, ale dla innych nie mają wartości żadnej.
Jak już o czymś mówimy to mówmy otwarcie i wprost, teraz całkowicie odsłaniam swoją twarz, aby pokazać wam że jednak mam honor, żeby stanowczo tej twarzy bronić do końca i walczyć z tym chorym systemem, w imię tego honoru i wartości które sobą reprezentuję, mając to świadomość, że po jednej stronie szali kładę swoje życie, ale po drugiej, lepsze życie takich jak ja, których jest setki, wiem, że może te jedno istnienie poświęcone w tej wojnie, uratuje setki innych istnień i pomoże im w przyszłości tę wojnę wygrać. Jestem tego pewien, bo na wojnie zawsze są ofiary po obu stronach konfliktu, nie zgrywam bohatera i nie mam ochoty na zabawy w żołnierzyka. Ja jestem "żołnierzem" i wzoruję się na najwyśmienitszej i najskuteczniejszej armii w historii Ziemi, zbliżonej do Spartan. Naszej dumie "HUSARII"

http://kwejk.pl/tag/husaria

Tak ukrywam się pod zmyślonym nazwiskiem bo w przyszłości właśnie takie chcę mieć w dowodzie, bo jak smok walczę, o czym śpiewał Fo, w linku, który kiedyś tu wrzuciłem i być może ktoś, kto boi się mi przyznać rację ale ma na tyle jaj co ja, żeby chociaż zrobić ją na forum tutaj to niech śmiało go wrzuca. Ja zarzucę tylko ten tekst do tej piosenki, może i MAGIK ćpał, bo miał problemy, z którymi nie potrafił sobie poradzić i wolał postrzegać świat pozytywnie przy pomocy marihuany, to nikt, nie wmówi ludziom, którzy choć trochę znają się, w temacie Rapu, że nie był jednym z najlepszych i jedynych w swoim rodzaju. Powiem tyle, ja ze swoimi problemami umiem sobie radzić, co już zresztą wam udowadniałem, zresztą to, że jestem silny psychicznie też i wy bardzo dobrze o tym wiecie, mimo, że mnie zastraszacie, zwyczajnie bojąc się mnie.

http://teksty.org/paktofonika,priorytety,tekst-piosenki

Oto ja, na zdjęciu gdzie dumnie kilka lat temu trzymałem prosty i szczery przekaz dla tego całego systemu chorej biurokracji i kilka innych zdjęć by pokazać jaki jestem szczery. Podnoszę przyłbicę i walczę otwarcie, bo Skur*ysyństow zwalcza się tą samą bronią, tylko ze skutkami 100x bardziej odczuwalnymi dla ludzi chcących was zniszczyć. Czy wy też forumowi trolle macie odwagę odsłonić swoje przyłbice i powiedzieć mi w oczy ale tak na ulicy szczere przepraszam? Czy dalej będziecie wymyślać coś na mój temat?

http://imageshack.us/user/edvard18

I gwoli ścisłości, tak panikowałem, bo wiedziałem, że zgłaszając objawy zagrażające mojemu życiu nie mam co liczyć na ludzi chcących mnie zniszczyć, panikowałem świadomie, poprawiając tym samym tętno i szybkość przepływu krwi do mózgu, co nie pozwalało mi zemdleć. Więc albo oczyszczę nazwisko Jarmuch z kwasu chorego Kapitalizmu, albo będę dalej z tym walczył, ale już nie w Polsce, ale gdzieś daleko za granicą aby Polakom, w ich kraju własnym kraju żyło się lepiej, pod zmienionym nazwiskiem, to dopnę swojej wartości bo znam swoją cenę i ludzie co mnie znają, wiedzą, że nie da się mnie kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

A tak w ogóle to z głową jesteś w porządku? Jakie jedzenie w szpitalu? Smaczne.? Noże dają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

http://www.tekstowo.pl/piosenka,paktofonika,rob_co_chcesz_.html

http://www.youtube.com/watch?v=oRBMicwkHng

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zwróćcie uwagę na głęboki ale prosty sam wstęp. I każdy niech interpretuje to jak chce.

-Chce smoka..
-Co się mówi?
-Przepraszam..
-Mówi się błagam o przebaczenie.
-Błagam Cię o przebaczenie.
-Dlatego nie lubię szmat... Jesteście gotowe zrobić wszystko..
-Nie jestem szmatą..
-Nie?
-Nie...
-A wiesz, czym się różni szmata od kobiety? Tym, że kobietę się szanuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Maruder pewnie jeszcze nie wstał.....a jak to nie długo nastąpi to...znów się zacznie...czekaj..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ja w tym temacie piszę prawdę o sobie, co by mi nikt kitu nie wciskał, że coś ściemniam i plączę się w zeznaniach, a niech wiedzą kim jestem jak są tak bardzo ciekawi i nie mają własnych problemów i własnego życia, często wpierdalając się w życie innych nie widząc jak mu brudzą w papierach co się ciągnie za nim długimi latami, myślę że jestem na tyle wytrwały i silny psychicznie, że dam to zrobić sam bo mam tyle naprawdę bardzo twardych dowodów i zeznań świadków, że jestem wygrany i jestem tego na tyle pewien, że mogę jutro składać pozew do odpowiednich organów, ścigania, przedstawiając w dowodach nie tylko moje wszystkie, karty ze szpitali, których mam na chacie tyle, że Harry Potter w twardej oprawie to przy tym cienka nowela pokroju latarnika, ale nawet wszystkie linki do moich tematów na tym forum, lub tematów w których przedstawiałem głębokie wypowiedzi co tylko o tym myślę, to wygram, na tyle pewien jestem swoich racji, że nie potrzebuję żadnego adwokata w sądzie, bo umiem bronić się sam, bardzo inteligentnie i bez żadnych notatek na biurku, tylko szczerością płynącą z serca. Bo jak wiadomo, za dar i pasję w postaci pisania wierszy, czasem, głębszych, czasem mniej, to nie wolno karać czego dowiódł Czesław Miłosz Pokazując co szczerze myśli o carze, a ten mu jeszcze przyklasknął.

http://www.karpaty.pl/ciekawostki/wiersz/wiersz_milosza.htm

Macie szczery mój wiersz w których dużo ludzi naprawdę mnie znających przyznało mi rację bo płynął z mojego serca, by uczcić pamięć o kimś naprawdę mi bliskim kogo do końca mojego życia będę nosił w swoim sercu bo go kocham. Hejterzy SPIER*ALAJCIE bo gówno o mnie wiecie ;]

DWÓCH BRACI napisano 16 lipca 2011 o 20:33 kilka dni po 3 rocznicy tragedii, której nie życzę nawet tym największym moim wrogom.

Pochmurna noc, zebrały się chmury

ja wstaję tej nocy, sam nie wiem o której

idę do kuchni nerwowym krokiem

patrzę na zegar nerwowym wzrokiem

Nie mogę zasnąć o drugiej trzydzieści

jakoś zasnąłem lecz budzą złe wieści,

że dwóch chłopaków których bratem byłem

miało wypadek i nie żyje

w pierwszej sekundzie nie dowierzałem

w głowie miliony myśli miałem

po pewnym czasie do kupy je zebrałem

jednak tak naprawdę nic mi to nie dało

byłem z nimi zżyty i na płacz mi się zbierało

wybuchłem płaczem jak małe dziecię

płakałem lato i całą jesień

bo w jednej chwili zginęło dwóch ludzi

bliskich memu sercu, a takie coś smuci

dwóch braci z jednej matki a jakże odmiennych

jeden był jak woda, a drugi płomienny

Jak bohaterowie poszli do Valhalli

Przez Valkirie prowadzeni dwaj bracia wspaniali

kocham ich i nigdy nie zapomnę

zostaną na zawsze bohaterami mych wspomnień.





Zbyszek i Seweryn [05.07.1987/30.04.1990 - 12.07.2008] niech pamięć o nich nigdy nie zniknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Powiecie, schizofrenia paranoidalna? Ja nazwę to Aktywistycznym Multi Intelektualizmem i szczerością. Bo na takich wartościach zostałem wychowany i czasami kłamiąc komuś w oczy w słusznej sprawie, kto zresztą robi to wobec mnie cały czas, robię więcej dobrego niż złego dla dobra ogółu, gdzie ateiście przyklasną na pewno kręgi pewnych księży bo zacytowałem ich słowa i się tymi słowami czasami w życiu kieruję. A podobno "jestem ANTYPOLAKIEM i chcę zniszczyć mój naród". Co Ty wiesz o prawdziwym POLAKU I POLSKOŚCI? Chory POLACZKU ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

A czy w jednym - dwóch zdaniach nie możesz napisac o co tu chodzi? bo nie chce mi się od rana dawkować sobie taaakiej lektury - znów mnie głowa rozboli...
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Już tłumaczę i napiszę dużymi literami: BO ZOSTAŁEM WYCHOWANY PRZEZ "WIEŚNIAKÓW" W PEWNYCH ZASADACH I PRAWACH MORALNYCH, KTÓRE DOSKONALIŁEM PRZEZ DŁUGIE LATA, ŻYJĄC ŚWIADOMIE W SPOŁECZEŃSTWIE, KTÓRE CIĘ OTACZA I DUŻO RAZY MIAŁEM SZANSE ODCZUĆ TO NA WŁASNEJ SKÓRZE I WŁASNYCH BŁĘDACH, POTRAFIĄC Z NICH WYCIĄGAĆ KONSEKWENCJE I DOSKONALĄC SIĘ DALEJ, STARAJĄC SIĘ NIE POPEŁNIAĆ ZNÓW TYCH SAMYCH BŁĘDÓW. Na dobrą sprawę nie oglądałem nigdy głośno zapowiadanego, filmu o pfc-e i MAG-u, który to w większej ilości widzów obejrzały nastolatki i zostały fankami zespołu znając tylko piosenkę "Jestem Bogiem", a tak naprawdę gówno wiedząc na temat tego zespołu, zripostuję teraz hejterów "Nie jesteś Bogiem, uświadom to sobie...", ja zresztą też nim nie jestem, na dobrą sprawę nikt im nie jest, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy tak nieomylni jak ten cały BÓG, a podobno jesteśmy stworzeni na jego podobieństwo...

http://teksty.org/pokahontaz,za-szybcy-sie-wsciekli,tekst-piosenki

http://www.youtube.com/watch?v=HxHhqfeH7rE

Hej znawcy, znacie tych gości? Wiem, że kojarzycie z filmu i piosenki o pewnym zamieszczonym tutaj tytule.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Hmm, moim zdaniem sprawa jest dość poważna i w/g mnie wyrasta nam nasz łomżyński Breivik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Konfrontacje- "Garbaty anioł zszedł na ziemię... I nagle wiatr moim oknem skrzypnął i ja się obudziłem a garbaty anioł zniknął" Ilu takich Garbatych aniołów mamy w społeczeństwie, (nie żebym coś miał do gościa pod takim nickiem na tym forum)

http://www.youtube.com/watch?v=s51nWSRncw8

[url[http://teksty.org/kaliber-44,konfrontacje,tekst-piosenki

Pokazałem kawał naprawdę wartościowego Rapu hejterom? Wiem co to jest pokolenie JP, zostałem wychowany w pokoleniu JP2.

Oto kilka z moich lepszych i prawdziwych demotywatorów, które kiedyś tam zrobiłem, którymi to zasadami się kieruję dalej. I jeden, który właśnie był na głównej.

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201010/1286483085_by_Edvard18_600.jpg

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201010/1286128206_by_Edvard18_500.jpg

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201010/1285966597_by_Edvard18_500.jpg

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201010/1286823338_by_Edvard18_500.jpg

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201010/1286118123_by_Edvard18_500.jpg

Teraz wiecie, skąd moje uprzedzenia do Warszawy, stąd, że Ci prawdziwi Warszawiacy już dawno zginęli na wojnie i takie "wieśki" jak my ją odbudowały a "Warszafiacy" są o to zazdrośni bo przeprowadzili się tam z mniejszych miast, bo były dziurami i z zazdrości nazywają Polaków "Słoikami" trzeba działać i to zaczynać od właśnie takich mniejszych miasteczek jak Łomża, Grajewo, Kolno, czy inne Leśne Góry, aby ludzie mieli trochę swojego myślenia, będę walczył do końca i jak wygram to pójdę na solidny sen ale jak się obudzę to jeszcze bardziej podbuduję mnie i będę walczył o wolność mojego Narodu do końca, czy wam to się podoba czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Troll został uwolniony. tylko czekajmy aż w akcie desperacji wyskoczy gdzies na miasto z uzi czy innymi granatami ;]
Nawet tego nie czytalem, bo nie warto...ale....
Edvard, nie mialem pojecia ze tak ci na glowie siedzi, jakis uraz psychiczny- powinienes to leczyc.
poza tym, przeczytalem tylko jedno zdanie.
"BO ZOSTAŁEM WYCHOWANY PRZEZ "WIEŚNIAKÓW" "
cóż. pozdrowienia dla twoich rodzicow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Byle jaki- Wal się ;]

http://imageshack.us/f/545/3d342f2740.jpg/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

hmm, coz... przynajmniej juz nie jestes anonimowy wrzucajac swoje zdjecie na forum.... bywa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Konto już doładowane linki podałem gdzie to należy zgłaszać ja numery mam, i wiem jak tego użyć, macie jaja? To użyjcie ich w słusznej sprawie i razem wyzwólmy ten kraj z ciemnogrodu, niech ludzie zaczną chodź trochę samodzielnie myśleć ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Swoja droga... co ciebie sklonilo do trollowania na forum? Wracaj do no-life'nia w tego swojego LoLa ;];];]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

A i ostatni moj post co do twojej, w ogole marnej osoby.
Uwierz mi... cos czuje ze nikt z forumowiczow NIE chce ciebie poznac, w dupie ma twoje poglady, twoje demotywatory, twoje rozmowy o LoLu czy innym scierwie.
No, ale nic- Trolluj dalej, tymczasem ja mam cie juz w glebokim powazaniu...
Nosz cholera, teraz bede chodzil w strachu po miescie ze zdesperowany wylecisz i bedziesz zabijal wszystkich po kolei ...;]

3maj sie- jak napisalem wyzej- choroby psychiczne sie leczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Uwierz mi, że nie wylecę na miasto i nie zabiję nikogo, jestem teraz tak szczery, że śmiało mogę plunąć w dłoń i ją do Ciebie wyciągnąć, tylko czy będziesz na tyle odpowiedzialny i skrupulatny, żeby też plunąć po twoich słowach w swoją dłoń i wyciągnąć ją w moim kierunku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Edziu nie mam nic do ciebie nie obraz sie ale z tych twoich postow przynajmniej wiekszosci to wyrasta z ciebie nazista....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ale nikt mi w oczy nie powie, że plunąłem gdzieś na biało czerwoną flagę i orła w koronie dla mnie znaczącego definicję słowa DOM, jakim by domem nie był. Bo by skłamał, a inni potrafią tylko na to pluć.

Dzwonię od bladego świtu i udało mi się do kilku instytucji dodzwonić i myślę, że rzetelnie i wyczerpująco przedstawić nie tylko mój problem, ale nasz wspólny problem. Możecie nawet sprawdzać billingi moich ostatnich rozmów telefonicznych, naprawdę mi na tym zależy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

nazista jest niczym w porownaiu z eurooszołomem

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

"A nie mówiłem?" Dobry tytuł, a nie mówiłem, że to kompletny po*eb? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Chyba krąg osób solidarujących się w ignoracnki sposób myślenia w zmowie milczenia wypowiadających się na tym forum i oczerniających moją osobę nie zdaję sobie sprawy z tego, że naprawdę mam honor i potrafię walczyć przy tym do samego końca świadomy ceny jaką mogę za to zapłacić i naprawdę kilka szczerych rozmów z ludźmi pod dwoma numerami z tych stron

http://www.sn.pl/informacjepraktyczne/kontakt/SitePages/Dane%20teleadresowe.aspx?e=Org_IPUSiSP

http://www.cba.gov.pl/portal/pl/46/444/Zglos_korupcje_telefonicznie.html

oraz wyczerpująca, konkretna i rzetelna wypowiedź o powadze całej tej sytuacji, którą pisałem na kolanach przez 2 godziny padając na nos kilka razy z wycieńczenia na tego maila was uświadomi, w której przedstawiłem bardzo solidne dowody zbierane na to przez lata, szybko was uświadomi o powadzę tego co się w tym kraju tak naprawdę dzieje, tylko się boi bo boi się konsekwencji, ja w mailu przyznałem się do tego i nie boję się konsekwencji za moje kilka wybryków, sprzed lat, bo sam święty nie jestem bo jestem tylko człowiekiem i każdy człowiek popełnia błędy na których się tylko uczy, grunt to zachować swoje zasady i być w nich twardym, konsekwentnym i nieugiętym a uwierzcie, że tą głową da się mur przebić o czym pisałem wcześniej i lepiej uwierzcie, że śmiało mogę iść do sądu po papier za 50zł o niekaralności. Bo wiem, że nie byłem nigdy karany, zresztą jak mnie znacie to zapytajcie sami o to mojego Chrzestnego, który na tym akurat się zna i w pewnych kręgach jest za to szanowany.

bip@cba.gov.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Oto jeden z solidniejszych dowodów jaki do nich wysłałem, na który do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Skoro naprawdę uważacie, że mnie znacie, to się bójcie bo jak cierpliwy mówi, że jego cierpliwość dobiegła końca to naprawdę zaczyna działać w tym temacie.

Ja miałem twarz, żeby wprost i otwarcie o tym napisać, teraz wy miejcie odwagę spojrzeć mi w oczy na ulicy i powiedzieć prawdę na temat mojej osoby, tylko jak ją mówicie to nie mrugajcie przy tym i nie jąkajcie się za bardzo, a może będę umiał wam dać tą drugą szansę i zaufać ponownie, bo naprawdę nie wiecie o mnie, aż tyle jak wam się może o tym wydawać i jak coś mnie boli to naprawdę uderzam w tego centrum, a nie bagatelizuję.

Zresztą proszę o przedstawienie tego samej pani dyrektor tej placówki do której o tym pisałem


Hanna Waniewska

Konwersacja rozpoczęła się 30 listopada 2012
01:48
Robert Edward Dragon

Mam nadzieję, że w końcu ktoś, coś z tym zrobi bo ludzie szukający pomocy na izbie przyjęć często są traktowani przez KONOWAŁÓW jak śmieci mimo, że składki na ubezpieczenia zdrowotne są regularnie odprowadzane z ich ciężko zarobionych pieniędzy, a taki KONOWAŁ tylko usiądzie i zgarnia grubą kasę za to, że 70% ludzi pójdzie do piachu. Proszę spojrzeć na link.
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=561322&t=561322
4lomza - Forum ogólne - Łomżyńska izba przyjęć
www.4lomza.pl

Do dzisiejszego dnia nie dostałem od tej kompetentnej pani odpowiedzi, a ludzie wiedząc o swoich błędach, z forum, bez ujawniania się mojej osoby, zaczęły do mnie mówić Edvard- rewolucjonista i psychol, żeby jeszcze bardziej mnie zdołować, może pan mi nie wierzyć, ale zaufanie daje czasem więcej niż chore opinie ludzi, którzy na dobrą sprawę nie znają człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Edward miałem Cie za normalnego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Wszystko co zrobiłem w tej sprawie nie będzie stratą czasu, usłyszycie jutro o tym we wiadomościach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

aaaa...to o oto chodzi....o tą izbę przyjęć łomżyńską....o to interweniowałeś..? :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

poje..b to mało powiedziane.mam nadzieję,że któraś z tych instytucji powiadomiła Tworki o przyszłym pacjencie http://youtu.be/ui0q5qqTsM4



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



O kuźwa!!!!!!!

Pod takim ostrzałem to i ja wywieszam białą flagę :(

Edvard-zie Zwycięzco pddaję się i pokornie chylę czoła przed twoim talentem :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Edzio lecz ty sie chlopie bo masz w tej glowce na je ba ne

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

I jeszcze debil wstawił własną fotkę! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

I wy nie bądźcie gorsi - też wstawcie :D


( a tak na marginesie nie brzydki chłopczyk ;) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ok wstawimy, ale BarbaraB Ty zaczynasz, skoro wyszłaś z inicjatywą, czekam. Później ja wstawię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ja tu się nie kłócę tylko Wy. Jeden wstawił to i drugi i trzeci też niech wstawi. A ja będe oceniać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

I my mielibyśmy naśladować tego...delikatnie to ujmę-chorego człowieka? Poczytaj jego posty chociaż w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Czytałam, czytałam....
W tym temacie to tak naprawdę nie wiem o co chodzi, ale w innych chyba pisał całkiem do rzeczy... :)
No masz tą fotkę? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zenit nie wstawi bo boi się że Edek będzie przystojniejszy;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

aaaa może i tak.... :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Panie mają pierwszeństwo, Omania-może Ty? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Oj Zenit nie chciał byś oglądać takiego brzydactwa jak ja;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

..i takiego jak ja - więc Zenit wstawiaj, wstawiaj, nie ociągaj się bo my ciekawe ;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

edvard ciekawe ile sie dzis nawciagales koksu

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

O coś Zenit zamilkł...pewnie nie może się zdecydować które zdjęcia ma wstawić na forum. Przerabia je w fotoszopie :D
( Zenit naturalne najlepsze, i nie takie sprzed kilku lat...wstaw teraźniejsze, czekamy ;) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

miałam durnia ignorować, ale mam wiadomość , jest news do psychiatry nie trzeba skierowania ( jest to zgodne z wytycznymi nfz), więc mój znajomy psychiatra/czka ze szpitala powiedziała że przyjdzie gość i przedstawi się edzio 18 to ma minimum konsultację a może oddział. W końcu ci niedobrzy lekarze go przyjmą bez skierowania bo to rzeczywiście to nagły przypadek. Przeżył jak pisze respirator, zakażenia, zaostrzenia astmy bez lekarza ( bo go nie chcieli nigdzie przyjąć) to może tu jest pies pogrzebany. Pozdrawiam łomżyniaków i wszystkich normalnych ludzi. Więcej pogody ducha i normalności, mniej narzekania i pejoratywnych treści wszystkim życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Barbara koniecznie chcesz mnie zobaczyć? Skoro tak Ci zależy nie ma problemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

To jak nie ma problemu to dawaj ta fotkę ! :D ( tylko swoją a nie jakąś tam z kwejka czy demotywatorów...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ktos tu chyba naprawde ma nierowno pod sufitem...
I brawa za przeblysk inteligencji, podac swoje dane i nazwisko plus zdjecie, na dodatek po tym, co sie nawypisywalo. Do tej pory przynajmniej myslalem, ze to trolling.
Widac do niektorych jeszcze nie dotarlo, ze internet nie zapomina, a metody wyszukiwania sa coraz lepsze. Moze za pare lat bedzie komus zalezec na jakims dobrym stanowisku albo zrobieniu powaznego biznesu, a tu ktos postanowi przeswietlic potencjalnego kandydata/partnera i wyskoczy taka smieszna strona 4lomza.pl, gdzie bedzie sie mozna naczytac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Edvard18- czytając wcześniej Twoje posty domyślałam się, że to możesz być Ty. Teraz mam już pewność ;-) Dotychczas nie znałam Ciebie z tej strony. Pozory jednak mylą...

Pozdrawiam Robercie J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zenit : obiecanki cacanki ...chyba... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

http://imageshack.us/photo/my-images/600/5d5dbd9050.jpg/ :) ?
http://imageshack.us/photo/my-images/545/3d342f2740.jpg/
ładne zdjecia Edziu

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

No, Edziu ładne, ładne, a Zenit? Czekamy na Zenita! :) Dawaj Zenit, nie wstydź się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Musiałbym mieć iloraz inteligencji tego ziemniaka, żeby wrzucić tu swoją fotę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zenit!
to uważasz że taki brzydki jesteś, że nikomu się nie spodobasz?

ja, jak nauczę się fotki tu "wstawiać", to od razu swoją Wam pokażę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

A tak w ogole to dajcie mu już spokój. Z tego co tu pisze, chłopak przeżył osobistą tragedię. Musi sobie z tym sam poradzić. 3 lata to za króki okres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Dokładnie Brzeczyszczykiewicz.Jestem tego samego zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Jego urok osobisty wszystko wynagradza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zgadzam się Barbaro;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Fajny chłopak z tego Edzia co nie Omania..? :) Ale niestety zajęty... :(
No a Zenit wymiękł.... Myślałam że jest bardziej odważny :P:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Niech się dobrze wiedzie Edkowi;-)
No a Zenit zapewne bardzo wstydliwy,trzeba mu wybaczyć;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

..no tak, chociaż przez chwilę uwierzyłam, ze wstawi i się pochwali swoim wyglądem bo kilka postów wyżej napisał że nie ma problemu... :) dlatego tak naciskam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

na bezrobociu ciężej o sprzęt mogący uchwycić facjate.a i chwalić się nie ma czym małolat



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

BarbaraB daj @ to wyślę Ci fotkę, skoro ma to Ci pomóc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ok. : BrunettiB@wp.pl
Czekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Akurat to, ze nie wrzuca, to tylko dobrze swiadczy o poziomie zdrowego rozsadku. Chociaz widac, ze niektorym bardzo zalezy na podjudzaniu do glupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zgadzam się z kolegą wyżej :-)
BarbaraB :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

...Zenit też niczego sobie, fajniusi :*
Na tym forum sami przystojniacy piszą.... ? :)
Szkoda tylko ze ja nie urodziłam się te 5/7/10 lat później, najprwdopodobniej bylibyśmy dziś rówieśnikami... :D
:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Ha, a widzisz. Wreszcie zaspokoiłem Twoją..ciekawość ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Zgadza się, zaspokoiłeś moją..ciekawość.. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org