niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Play w Łomży

Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru z T-mobile do Play.W związku z tym mam pytanie do abonentów sieci Play czy nie ma problemów z zasięgiem i ogólnie czy taka zmiana jest warta zachodu?W reklamach to wszystko wygląda bardzo ładnie ale wiadomo że to co w reklamie przeważnie trzeba podzielić na pół,dlatego proszę o opinię użytkowników tej sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

też się nad tym zastanawiałem ale play ma droższe telefony przenosząc numer nie ma aż takich rewelacji i chyba zostanę jednak w t-mobile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

Jest ok. w t-mobile jak weśli n... i zmienili nazwę to się zrobiło dziadostwo i o klienta nie dbają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

siec najlepsza ze wszystkich nawet zasieg nalepszy choc kilka lat temu bylo lepiej z tym mam juz trzecia umowe obsluga klienta na serwisie gdzie sie dzwoni porazka kazdy co innego mowi tumany niedouczeni no ,maly szczegol ,jak ktos pisze glupoty ze telefony drogie nastepny madry ,padam przyklad robilem analize samsunga galaxy S2bralem we wrzesniu
I tak T-mobile 1049zl i 650 min za 99zl abonament
plus 999zl i 700min za 99zl abonament gdzie za neta dodatkowo 7zl
no i play za 699zl i 850 min za 95 zl i play za darmo i net
orange nie patrzylem bo to podobna tylko czasem dziala i problemy i jak myslicie co wybralem te ostatnie nie jestem tumanem liczyc umiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

a ja mam internet i dwa telefony w play i jeden w orange i powiem szczerze telefony zasieg ok wszedzie, a dodam ze sporo podruzuje jesli chodzzi o internet to wlasnie walcze i reklamuje choc to problem tylko na lomzy maja problem z przekaznikiem czy jakos tak niby zasieg jest ale przeciazony niestety do tej pory tylko w lomzy taki problem, no i na infolinni, bo jak dzwonie to nie wiele osob jest tam dobrze poinformowanych co i jak. mimo wszystko plecam a odnosnie cen to powiem tak zadna siec niema takich cen jak play osobiscie kupilem telefony i niemale liczby minut i laptopa i jestem z urzadzen bardzo zadowolony porownac mozesz wszystko na necie a zrobisz jak zechcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

Rozmowy na Play-a drogie więc jeśli ktoś znajomy ma w innej sieci to pewnie ograniczy kontakty....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

myslalem podobnie ale jak na razie kazdy dzwoni jak zawsze pozatym przy ilosci minut jakie oferuje play w danym abonamecie mozna se pzwolic oddzwonic czy dzwonic do znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

Ja też mam Playa od kilu miesięcy. Cenami telefonów się nie interesowałam, bo nie był mi potrzebny. Zasięg mam wszędzie, nic się nie psuje. Moi znajomi puszczają mi sygnał, a ja oddzwaniam, bo spokojnie mogę sobie na to pozwolić :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

no wlasnie a to tez jest plus duzy jak ma ktos wazna sprawe to zadzwoni ,a lochy bez kasy co cos chca nie zadzwonia bo pewnie kasy beda chciec pozyczyc mniej glowe zawracaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

Dzięki wszystkim za odpowiedź.W takim razie zdecyduję się na rozstanie z T-mobile.Swoją drogą dziwi mnie że w obliczu tak licznej i atrakcyjnej konkurencji
T-mobile przestało dbać o swoich stałych klientów.Na szczęście jest wybór więc bez żalu podziękuję im za współpracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

Wszystkie firmy spadają na psy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

Internet to porażka. Zależy jeszcze gdzie z nim "chodzisz"
Owszem przeciążone i lipa z niego w sumie. Darma kasa w błoto.

Poznasz głupiego po śmiechu jego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

ja już 3 raz przedłużyłam umowę w tym miesiącu przez internet zniżka na telefon z 1200zł na 1 zł 800 minut plus internet w pakiecie do tego rozmowy i sms do wszystkich gratis w play na 2 lata i na 3 miesiace na stacjonarne za 59zł
Czego chcieć więcej . internet też dobrze działa jak u mnie poza łomżą ok zasięg super wszędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Play w Łomży

"agyness" nie w każdym miejscu w Łomży masz dobry zasięg z play :)
musisz to przyznać bez bicia ;]

Fakt cenowo jest w porządku.

Poznasz głupiego po śmiechu jego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org