niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
New! Salony Fryzjerskie.

Witam.
Zdaję sobie z tego sprawę, że tematy o salonach już były, ale są one lekko przestarzałe i mogło się co nieco pozmieniać.

Chciałabym się dowiedzieć jakie salony polecacie? Jestem zainteresowana farbowaniem na blond (z jasnego brązu). Znacie kogoś kto na pewno nie 'odwali chały'?

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

zalej włosy wodą utlenioną

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

Ten, który Ci nie odwali chały, na pewno puści Cię na żółto:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

ja polecam Sylwię Brulińską z Czaplic napewno wyjdziesz zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

ja polecam salon wiktoria na ks.Anny na pewno żółta nie wyjdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

http://allegro.pl/precyzyjna-maszynka-do-wlosow-moser-1406-50-mocy-i2967148261.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

A co myślicie o salonie Edyta na Małachowskiego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

Ja nic nie myslę :)
Ale napewno tam nie pójdę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

To i ja się dołączę z pytaniem.Gdzie tanio, ale ładnie przemalują mi włosy? ;) Jaki salon polecicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

tanio to gowniano, dziewczyny nauczcie sie tego w koncu, szkodujecie najpierw pieniedzy na dobrego fachowca, a potem wypisujecie niepochlebne opinie, ze wam wlosy popalily, albo kolor nie ten czy laty zostaly.

Konkurencja jest teraz spora i tak samo jak sa tanie i drogie fryzjerki tak samo sa dobre jak i partacze, wiec zastanowcie sie czy chcecie miec cos taniego na glowie czy lepiej drozszego ale wygladajacego jak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

polecam Edyte i Karoline z salonu BioStyle na małąchowskiego. Niedługo sama sie tam wybiore :) zawsze doradza, mi tez same wymyslily fryzure - super :) a poza tym to sa bardzo mile :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

@nieesia, niekoniecznie drogo znaczy dobrze, a tanio znaczy źle. Moja znajoma zapłaciła 200zł i miała zielone włosy (fryzjer zapewniał, że kolorek wyjdzie taki sam jak na palecie), poszła do tańszego salonu i wyszła z kolorkiem taki jak planowała na samym początku. (Chętnie bym do tego salonu poszła i wam go poleciła, niestety jest na drugim końcu Polski.. )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

nieesia...wcale nie masz racji...płaciłam za włosy po 150zł,ostatnio nawet 250zł z tzw ombre,ale do ombre daleko było...znalazłam świetnego fryzjera i bardzo tanio i na pewno już nie zmienię...;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New! Salony Fryzjerskie.

@mała77, a mogłabyś podać nazwisko lub nazwę salonu twojego faworyta? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org