środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Może ktoś podpowiedzieć do którego sądu złożyć wniosek? Okręgowego czy Rejonowego i w jakich godzinach przyjmują wnioski?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Do Rejonowego, do wydziału sądu Rodzinnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Lepiej do najwyższego od razu. A najpierw do męża wyślij.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

NA POLOWEJ DO SĄDU RODZINNEGO SĄD MUSI SIE PRZYCHYLIĆ DO TWEGO WNIOSKU I OCENIĆ SYTUŁACJĘ MAJĄTKOWO OJCA CHOĆ TEŻ NAWET JEŚLI MAŁO ZARABIA LUB NIC TO I TAK PODWYŻKA BĘDZIE UWZGLĘDNIONA JEST FUNDUSZ ALIMENTACYJNY WRAZIE PROBLEMÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

probi88 hahahahahaha


a kto ci takich głupot nagadał ?????????????zalllllllll

ty myslisz ze kazda kobieta ktora pozew do sadu o alimenty podniesie to juz ma sprawe na bank wygraną ? DARUJ SOBIE !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

CZYTAJ DOKŁADNIE I OCENIĆ SYTUŁACJE MAJĄTKOWO OJCA ALE JEŚLI MAŁO ZNASZ PRAWO TO NIE PODWAŻAJ MOJEJ WYPOWIEDZI BO GDY DZIECKO IM JEST STARSZE SĄ WIĘKSZE POTRZEBY NO WIĘC Z TYM TEŻ W PARZE IDĄ ZASOBY PIENIĘŻNE NP ZACZYNA NAUKĘ CZY TEŻ SYTUŁACJA ZDROWOTNA DZIECKA LECZENIE SĄD PRZEWAŻNIE PRZYCHYLA SIĘ DO TAKIEGO WNIOSKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

tym bardziej uwzględnia kiedy to jest pierwsza rozprawa o podwyżkę
bad boy pisz wniosek i składaj nic to cię nie kosztuję piszesz to do sądu rodzinnego a składasz na polowej 1 zaraz obok wejścia głównego bodajże do 14.00
raqlan a co do twej wypowiedzi nic nie wiesz nic nie mów a poza tym to ani ja ani ty nie zasiadasz w składzie sędziowskim
więc to oni powiedzą PRZYCHYLAM LUB ODDALAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

jeśli chcesz mogęę pomuc ci napisać wniosek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Probi już Ty lepiej nie pomagaj nic nikomu pisać, sam się naucz najpierw ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

pisać umiem nie wiesz że człowiek uczy się na błędach sam też nie jesteś encyklopedio,światem wiedzy i słownikiem a na pewno już żadnym magistrem. Po za tym mam orzeczoną dysleksję więc się bujaj pisać nie muszę poprawnie mogę podyktować, mogę zostać nawet twoim dyktatorem człowieku idealny.popełniam błędy haha ortograficzne ale za to posiadam wiedzę a to jest najważniejsze i nie krytykuje innych ludzi za pisanie a za postawę i wypowiedzi
;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Probi88-Brzmisz jak jakiś nabuchany gimbus, wejdź w linka i sprawdź co nie tylko ja myślę o tej Twojej "dysleksji" dosłownie zdanie w zdanie zgadzam się z gościem z linka.

http://www.youtube.com/watch?v=FXDCkz72Koo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

bad boy, a gdzie składałaś/eś wniosek o alimenty? Jak masz alimenty to chyba wiesz gdzie i w jakich godzinach to się załatwia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Probi MISZCZ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

"Niszczy system" po całości ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

W urzędzie pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Do TESCO złóż :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

i tak mam w dupie krytykę jeszcze bardziej mnie podbudowuję bo się strasznie moją osobą przejmujesz nie luknę linka bo nie otwieram linków od obcych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

To Debil...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

I linków nie chce lukać???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

I jeszcze zmanipulować mnie chce, że niby przejmuje się jego i tak żałosną wegetacją... Ku*wa, nie wiem czy śmiać się czy płakać.

http://www.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie złożyć wniosek o podwyższenie alimentów?

Jak chcesz zwiększyć nacisk na partnera, chociażby pod kątem płacenia większych alimentów to możesz skonsultować się z https://www.centrumrozwodow.pl/, bo właśnie takimi sprawami się zajmują. Poza tym niektóre kobiety, które wywalczyły rozwód z orzeczeniem o winie mogą ubiegać się też o wsparcie finansowe, alimenty na siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org