piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pościel

Witam, gdzie w Łomży kupię dobrą i w miarę tanią pościel? Macie jakieś doświadczenia z wypełnieniem, bo teraz to pierze, silikony, waty itd... nie mam pojęcia co wybrać i gdzie się udać?
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

najlepszy jest wkład silikonowy, antyalergiczny i poducha nie odkształca się, w Farbeksie jest trochę tego (ceny różne w zależności od wypełnienia), na hali babka tez ma pościel w przystępnych cenach...a tak w ogole to polecam zobaczyć na allegro,pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Myślę, że w sklepie na rogu Sikorskiego i Wojska Polskiego na piętrze ma największy wybór w Łomży. Byłam tam co prawda rok temu, ale może aktualne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Na rogu Sikorskiego i Woj Polskiego są dość wysokie ceny :/
Ja kupiłam swoją na Starym Rynku w tym sklepiku gdzie jest pasmanteria.
Była droga, ale jest lekka i bardzo ciepła.
Kiedyś na Senatorskiej był sklepik z pościelami i ceny w miarę były, ale nie wiem czy jest tam jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Poszukaj w internecie, jest taniej i większy wybór. Chwila w google'ach i znalazłem coś takiego - http://www.kaszmir-firany.pl/POSCIEL-BAWELNIANA(2,621,).aspx

Bawełniane wydają się być w porządku, a ceny są jak najbardziej na miejscu. Ja już praktycznie niczego nie kupuję w mieście (jeżeli chodzi o bardziej trwałe rzeczy, bo wiadomo, że żywność to się kupuje w sklepach).

Jestem, póki jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Najlepiej obecnie zamawiać w sieci.
Czasami niezła pościel pojawia sie w biedronce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel


Kasja nikt tu nie chce twoich linków trollu więc się powstrzymaj bo ta twoja bieda-firemka którą wkleisz dostanie parę hu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

ja pościel kupuje przez internet bo jest większy wybór, lepsze oferty cenowe i jakościowo to samo co w sklepach stacjonarnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Ja pościel kupuję w internecie, bo jest większy wybór, dobra jakość i korzystniejsze ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Wprowadzając się do nowego domu przeszukałam dosyć dużo różnych stron internetowych, aby znaleźć najlepsze wyposażenie łóżka. Podczas poszukiwań przypadkiem weszłam na outlet online, oferujący szeroką gamę poduszek, kołder i pościeli - https://quickoutlet.pl/54-posciel-koce. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z rzeczy, które zamówiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pościel

Mam wrażenie, że najtrudniej jest znaleźć pościel dobrej jakości bez żadnych kiczowatych wzorów, po prostu gładką. A jak już się taka znajdzie, to jest obłędnie droga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org