środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Carrefour w Łomży

Co myślicie o Carrefour?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Dobre piwo tam sprzedają: JUNAK.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

na takie miasteczko jak lomza chcesz carrefour? to juz jest przesada, ludziom juz chyba od siedzenia w domu przychodzą takie glupie pomysly aby otworzyc to , to i tamto.Dziw że lidl jest w lomzy.Galeria to poważne posunięcie i chyba nie przemyslane, w lomzy będą same straty.Więcej przetracą na czynszu niż zarobią na klientach.To nie jest miejscowosc do otwierania tego typu rzeczy, lomza zawsze zostanie tylko skromną opustoszałą lomżą, gdzie wieczorem znaleść czlowieka na ulicy graniczy z cudem a ulicami pomknie kilka blmek .
Z drugiej strony narzekacie na biedronki i inne markety aa robicie w nich zakupy, ciekawe jakby zlikwidowali to jak daleko byście zaszli kupując 4 wafelki w osiedlowym sklepiku za 5zl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Claro a co ty tak krytykujesz tę galerię. W Łomży nie będzie strat, a w galerii będzie pełno ludzi. Chcesz się założyć? Nie widzę, aby w Galerii stokrotka sklepy typu CCC i ubraniowe miały mało klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

chłopak zapytał sie o Carrefour a claro napisała rozprawkę o jakichś galeriach... Carrefour można otworzyć już na 100 m2 więc bez podniet...
Brzeczyszczykiewicz spec od galerii handlowych, widział sprawozdania finansowe najemców stokrotki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Gdyby były złe to by się sklepy pozamykały. Sieciówki się zawsze obronią. Stety i niestety. Ale większośc ludzi nie chce przepłacać za coś co może kupić taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Brzeczyszczykiewicz, chyba zapominasz że wiążą ich długie i restrykcyjne umowy, nie tak łatwo jest zlikwidować kram w jakiejkolwiek galerii. I nie wszystkie sklepy to sieciówki. Przepłacać? jak robię zakupy w galeriach w wawie czy białym to wiem że tam przepłacam, jest znacznie drożej, kwestia tylko większego wyboru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Kram z dewocjonaliami by się tam utrzymał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Claro dobrze pisze Łomża to dziura w naszym kraju i tak juz zostanie a po komentach na tym forum widać że i ludzie są na tym samym poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Agacia walnij się lbem o kalofyrer to może wpadniesz na wlasciwe tory... dużo mniejsze miasta posiadaja centra handlowe i jakos zyja... to samo się tyczy wielkich sklepow. Zrobcie sobie rozeznanie jak wygląda sprawa rozmieszczenia sklepow wielkopowierzchniowych w Polsce. Zdziwicie się w jakich miastach powstają centra handlowe i hipermarkety. A tak swoja droga dziure to może masz w glowie jak Ci tu zle to nic nie trzyma żeby zyc w innej nie-dziurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

Duże sklepy to moda na całym świcie. Skarżycie się, że tam [pracują ludzie za małe pieniądze, upadł mały handel miejscowy. Ceny w sklepach by były niższe, gdyby był duży obrót towarem. Ale każdy wolu dyskonty. No może to jest jakieś wyjście, żeby niszczyć drobnych przedsiębiorców. W Łomży nie można kupić ładnych ubrań nie firmowych. Nie każdego stać na nike czy inne. Powstają tylko galerie handlowe i ciuchlaki. Łomża to miasto szperaczy po śmietnikach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

carrefour mogło by być zamiast tesco

http://photolomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

im więcej sieciówek,tym lepiej.mali sklepikarze jakoś się z osiedli nie zwijają,za to trzymają porównywalne ceny.kiedyś u "żyda" zawsze było drogo,ale każdy szedł bo blisko.teraz i blisko i ceny podobne.
wystarczy poczytać forum:gdzie kupić meble?najczęstsza odp.:IKEA itp itd.niech otwierają tu jak najwięcej.po co mam jeździć na do śledzi,Wawy itd.płacąc za benzynę?Martwię się o lokalnych ciułaczy tak,jak oni o mnie.

Agacia
Dziurę to Wiesz gdzie masz...

a poważnie to większość przybyszy uciekających z okolicznych miejscowości "do miasta" uważa potem te miasta(mieszkając w nich) za dziury,bo okazuje się,że to nie świat z telenoweli.Dopiero jadąc do rodzinnej wioski chwalą się że oni to żyją w mieście i wszystko mają pod ręką.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Carrefour w Łomży

A nad czym tu dyskutować ??

Jak ktos ma taki pomysł i pieniadze, to niech otwiera.
Jego zysk- jego straty.
Na każdym rogu niech bedzie galeria, a jak nie, to przynajmniej sklep dobrze zaopatrzony
Dla normalnego obywatela wygoda. Dla włascicieli ryzyko handlowe.

Nie mam pojecia(domysły mam ) dlaczego tyle lat blokowano Venedę ???
Koorestwo i dziadostwo

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org