niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wróżka lub wróżbita

Może ktoś miał styczność z w/w osobami to prosiłbym o informację.Proszę o poważne potraktowanie mojej prośby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

a po co ci wrózka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Nie pytaj po co-chyba że sam to potrafisz to pomóż-szukam złodzieja a do Jackowskiego Człuchowa za daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

haha Jackowski sam nie wierzy w to co mówi , ale zycze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Znam osobiście 3 osoby które miały do czynienia z szeptuchą na jednej z podlaskich wiosek.

Te trzy osoby znam osobiście a nawet jako kierowca woziłem je do Szeptuny.

Te trzy osoby to kobiety kontaktowały się z wróżką jako dorosłe osoby w sprawach dotyczących swoich rodzin a zwłaszcza dzieci.

Kobiety te uważające się za osoby wierzące wyznania rzymskokatolickiego wywarły bardzo negatywny wpływ na swoje rodziny i znajomych.

Znam też jedną Kobietę to czwarta znana mi w tym temacie osoba która jest nowoczesną wróżką ze stolicy ona dokonała aktu apostazji nie znajdując w kościele tego czym Kościół obłudnie się wywyższa

Głęboko wierzące Kobiety korzystające z porady tradycyjnej - starożytnej szeptun-ki poczyniły spustoszenie w moim życiu społeczno gospodarczym i rodzinnym.
Nie jestem pewien czy zło którym siały wokół siebie było w nich wcześniej czy dopiero po spotkaniu za szeptuchą.

Natomiast Kobieta ta czwarta "niewierząca" która zajęła się nowoczesnym wróżbiarstwem wydaje się być niewinną rozrywką "zabawą w tarota" choć traktuje to na poważnie na razie nie czyni nic złego ....

... czytam stanowi mniejsze zagrożenie do mojego proboszcza który również lansuje irracjonalne - duchowe gry i zabawy w parafii.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Tylko Wróżbita Maciej prawdę Ci powie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

byl kiedys taki serial w którym kobieta z pieńkiem prawdę CI powie, a nie wiedziala kto zamordowal Laurę Palmer.bardziej rozgarnięci forumowicze bedą wiedzieli o jakim serialu piszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Podejrzewasz już kogoś o to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

średniowiecze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Autor: voodoo (---.internetia.net.pl)
Data: 09-01-13 15:54

średniowiecze


taa...
coś w tym jest ...
to Prawda -

to religijne średniowiecze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Mr Andrzeju, religijne średniowiecze takich wróżbiarzy to podpalało, w lasach. Teraz takim się płaci za objawiene losu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

W odniesieniu jak wyżej

cytat

Autor: voodoo (---.internetia.net.pl)
Data: 09-01-13 16:44

Mr Andrzeju, religijne średniowiecze takich wróżbiarzy to podpalało, w lasach. Teraz takim się płaci za objawiene losu.

koniec cytatu

No cóż ...

... coś w tym jest.

To prawda Ci co w średniowieczu podpali wróżbitów ostatecznie sami wychowali pokolenia Kapłanów którzy w parafiach zajęli miejsca wypędzonych "wróżbiarzy" równie skutecznie łącząc ludzi ze Światem Duchów inną bardziej "humanitarną" metodą zatwierdzoną przez religijny imprimatur pochodzący z Kurii Rzymskiej która czerpie z tego Świętego - nietykalnego monopolu niezły interes ...

... do którego zaprzęgnięto nawet relikwie po Jezusie a samych gwoździ po jego ukrzyżowaniu jest czczonych po parafiach ponad 30 sztuk. One wydajniej łączą ludzi ze światem duchowym i z Bogiem który przemawia do ludzi w modlitwie (?) - do niektórych ludzi którzy dalej tak jak Ks. Rydzyk oznajmiają Słowo Boże.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

tak wieszacie co najgorsze na wrozkach ale siegnijcie tylko do przegladarki i poczytajcie ---najwieksi tego swiata nawet wspolczesnego np. REGAN mieli osobistych wrozbitow!.Do bulgarki VANGI ociemnialej ustawialy sie kolejki na czele z Brezniewem a Lepper to gdzie jezdzil? ( przepowiedziala w zakamuflowany sposob smierc? -przepowiedziala!).Zapamietajcie ,czlowiek w powaznych klopotach zawsze szuka swiatelka w tunelu a zwlaszcza dzisiaj w POLSCE!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

o, witam naszą prawdziwą Autor: rzepicha , gdzieś Ty bywała jak Ciebie nie było ?

... a tu tym czasem Andzia C założył nowy nick rzepicha' i jak zawsze wypisywał różne bzdury.

ciul z Kolna : andzia vel CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree,

" oj, nasza prawdziwa forumowa rzepicha - ta bez apostrofu ( przecinka ) nie będzie zadowolona, że takie indywiduum się pod nią podszywa ."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

nie widzisz po sieci?:)))))) malo teraz zagladam - bo nudyy!!!wklej te niby moje posty az ciekawa jestem :)))) abym znow w doborowym towarzystwie nie chcieli ze mna rozmawiac w prokuraturze:)))) jak ostatnio:))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Dziwię się ,że ludzie wierzą we wróżki,ostatnio sporo ludzi się tym zajmuje,każdy uważa się za doskonałego wróżbitę a tak w praktyce to chodzi tylko o zarobienie jak największej kasy na naiwności innych.Takie jest moje zdanie,ale każdy robi jak uważa.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

taa:) szukasz złodzieja....rozumu, ale próbuj próbuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Ja często korzystam z przepowiedni tej wróżki http://www.wrozka24.com/indywidualna-przepowiednia-2016/ i wiele się sprawdziło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Aż trudno mi uwierzyć, że jest jeszcze ktoś, kto w ogóle korzysta z usług wróżek. Przecież to nienormalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

po co ludzie korzystaja z takich uslug ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka lub wróżbita

Trochę wody już upłynęło, ale i Nowy Rok za pasem.. więc podam Wam namiar na wspaniałego wróżbitę - wróżby online ma na www.wrozbitabogumil.com

Każda indywidualna, niecodzienna.. nietuzinkowa.. wiem bo wszystkie moje koleżanki zamówiły i kilku się zaczęło sprawdzać..



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org