czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
herbaciarnia PIKOTERIA ...

Sorry, w pierwszym tytule tematu :
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=567920&t=567920

przekręciłem nazwę lokalu, powinno być : herbaciarnia PIKOTERIA

Przepraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Nawiązując do wypowiedzi Autor: 2152 , podzielam jego/jej zdanie,
jedne lokale upadają ( patrz np Bar Savana - też na Piłsudskiego, ale to inna bajka i klientela) a drugie się otwierają.

Oby tam , pomimo, że czarno to widzę , lokal działał jak najdłużej,
zobaczymy czy łomżanie docenią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

... i co, był tam ktoś ?

- wrażenia/recenzje ?

Ja wybiorę się tam za kilka dni, może w ten weekend ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Byłem, polecam. Pooglądałem sobie komiksy z kotem Simonem, ale kusiło też przeczytanie Słowackiego;) - Przekrój książek do poczytania jest bardzo szeroki.
Wystrój bardzo mi się spodobał. Nie było widać oszczędności na "każdym calu" jak to często bywa. Obsługa miła. Muzyka w tle przyjemna. Ceny przystępne jak na taką "oprawę". Kawa pyszna. Desery też (Przynajmniej te dwa, które próbowałem) ;] Miejsca dużo, wygodne krzesła.

Przepraszam za taką suchą recenzję, ale jestem fanem Karola S. :D

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Byłam kilka razy.Naprawdę świetne miejsce.Nie "dobrałam" się do książek,ale zrobiłam "prasówkę".Przejrzałam "Twój styl","Elle" i "Glamour",a przy okazji wypiłam doskonałą herbatkę.:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

To ten lokal na Piłsudskiego, którego właścicielką jest pani od historii z jednej z łomżyńskich szkół średnich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

na sto procent tam się wybiore. No i do tej restauracji Presto bym poszedł tylko nie wiem gdzie ona jest.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Widzę i zezowaty sobie autoreklamę robi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Edziu , dzieciaku znowu piszesz bzdury .

A wrażenia : dobry lokal, miła obsługa, fajny klimat ,
byłem z żoną i przyjaciółmi , Paniom herbata i deser smakowały ( były zachwycone sposobem podania ! ) , ja piłem kawę - też dobrą , szkoda, że bez lampki koniaczku ...
Standard w Łomży niespotykany , polecam :
http://www.pikoteria.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

gdzie to jest dokladnie ? gdzies kolo koku sushi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Tuż obok Alkoholi świata i Czterech pór roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

o dzieki chyba dzisiaj pojde z cikawosci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Zezowaty- wyczuwam fałsz na kilometr, możesz nawet stwierdzić, że czasami czytam Ci w myślach, po samym Twoim "piszesz bzdury" jestem pewien na 100%, że kłamiesz, robisz sobie reklamę i ja to wiem.

"Przyjaciół miej blisko ale wrogów jeszcze bliżej" ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Byłem. Jakość gorącej czekolady marna bardzo, za to wystrój i klimat bardzo mi się podoba. Życzę im jak najlepiej, oby nie powielili losu tych, którzy byli przed nimi w tej branży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Zezowaty mam Twój numer telefonu ale z pewnych powódek ujawnie tylko wybrane cyferki, żeby nikt nie mógł rozszyfrować, a Ty wiedział o co chodzi ;] 53* *9* 2*8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Edziu CHWALIPIĘTO , niniejszym wyrażam zgodę na podanie tu całego " mojego " numeru telefonu, nie bądż taki tajemniczy .
Dawaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Spiep**aj nie jestem tak głupi jak Ty. Wiem, że to marna podpucha i prowokacja "CHWALIPIĘTO"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Więc więcej NIE PISZ BZDUR dzieciaku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

ojoj jakie oburzenie za prawdy napisanie, prawda w oczy kuje? Rozszyfrowałem Cie już dawno. Ty musisz kombinować, nara złamasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

abstrahujac od wymiany zdan powyzej a bardziej trzymajac sie tematu to tez bylem. smaczna kawa (chyba juz nawet moze byc z koniakiem bo sa alkohole ale ze kierowalem to nie sprawdzalem) bardzo fajny wystroj a przede wszystkim ujmujace i usmiechniete panie podajace te kawe. nawet tylko dla tych usmiechow warto tam czesciej zagladac.
___________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Jutro w Pikoterii o 20 muzyka na żywo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

von chrupka - skąd wiesz? :) to sprawdzone info?
Jaka muzyka?? To ma znaczenie dla niektórych :)

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Sorry kania,ale wiem tyle,ile napisałam (słyszałam po 19 ogłoszenie w radio i przeklikałam na forum).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

' Na antresoli stoi stare pianino z przedwojennej manufaktury warszawskiej.' www.pikoteria.pl

pewnie jakis klezmer bedzie plumkal...............................
___________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Byłam dzisiaj w Pikoterii, zdecydowanie polecam, miejsce niesamowicie klimatyczne, Pani obsługująca bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Próbowałam herbatkę i kawę, jestem pod pozytywnym wrażeniem, oby więcej takich miejsc :)). Jeśli chodzi o mnie będę stałą klientką :))

Płynę pod prąd, bo z prądem śmieci płyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Byłam kilka dni temu i bardzo mi się spodobało. Wybór herbat jest spory, do tego deserek :D I dla mnie gra muzyka. Oby się lokal utrzymał...

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Czy w Pikoterii coś się dzieje??

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PIKOTERIA ...

Wejdz na stronę Pikoterii na fb,tam masz wszystkie informacje o aktualnych wydarzeniach.A dziś piątek to zapewne muzyka na żywo.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org