piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szopka

Żywa szopka u Boboli owszem interesująca.
Jest jedna tylko kwestia: dlaczego kościół jest ...zamknięty i dlaczego nie ma tam WC pytała jedna przyjezdna, którą zdziwił ten fakt. Czy tak zachęcają duchowni tego kościoła wiernych do modlitwy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

kiedyś podobne pytanie pojawiło się w kwestii biedronki.odpowiedź była prosta:to nie miejski szalet...a dlaczego zamknięte?może i oni w święta nie mogą mieć otwartego,choć ponoć jak szef sam pracuje to można...hmmm....



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Jaki zakłamany Ks. Biskup taki Ks. Proboszcz

Jedna ks. Obłuda wzmacnia inną ks. obłudę czytam Kościelną - religijną patologię

Jeden Ks. Kapłan - dostojnik Kościołkowy wart drugiego sobie podobnego Ks. Poplecznika - obłudnika z obłudą żyjącej - żywej parafialnej szopki czytam lokalnego kościołaka

Parafialny Ks. Kanonik robi co mu Prawo Biskupa karze czytam na co nu Ks. Biskup pozwala.

I oby Bóg ich za to nie pokarał - żeby zdążyli się nawrócić zanim będzie dla nich za późno i ziemia ich pochłonie razem z Diabłem których na nich już od dawna z radością czeka.

Szkoda tylko ogłupionych religijnie ludzi którzy są przez ks. ogłupieni jak kto woli są Ks. Kapłanom wierni tak samo jak na Golgocie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

u Kapucynków otwarta?
_____________________
www.student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Jak to jest że w tym samum Kościele katolickim religijna szopka szopce nierówna ?

Jak to jest że co parafia to inna religijna szopka ?

Nic dziwnego że chrześcijaństwo jest religijnie niespójne i wyznań chrześcijańskich jest kilka tysięcy skoro w samym Kościele Rzymskokatolickim szopka Bożego Narodzenia jest przedmiotem konfliktów danych i konfliktów wartości stając się źródłem konfliktów społecznych !!!!

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=567049&t=567049




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 26-12-12 10:22

Żywa szopka u Boboli owszem interesująca.
Jest jedna tylko kwestia: dlaczego kościół jest ...zamknięty i dlaczego nie ma tam WC pytała jedna przyjezdna, którą zdziwił ten fakt. Czy tak zachęcają duchowni tego kościoła wiernych do modlitwy?
==========================================>
Szanowna Pani a od kiedy WC jest zachętą do kościoła? Naprawdę głupszego argumentu to jeszcze nie słyszałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Autor: Redaktor (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 26-12-12 14:20

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 26-12-12 10:22

Żywa szopka u Boboli owszem interesująca.
Jest jedna tylko kwestia: dlaczego kościół jest ...zamknięty i dlaczego nie ma tam WC pytała jedna przyjezdna, którą zdziwił ten fakt. Czy tak zachęcają duchowni tego kościoła wiernych do modlitwy?
==========================================>
Szanowna Pani a od kiedy WC jest zachętą do kościoła? Naprawdę głupszego argumentu to jeszcze nie słyszałem.




Taa...

Coś w tym jest ...
to Prawda

Kościół jest do zaspokajania potrzeb duchowych a nie społecznych czytam również fizjologicznych potrzebny zloty kielich a nie wychodek

ludzie myślący o sobie z zwłaszcza faceci w czerni nigdy nie rozumieli kobiet i ta mentalność pokutuje do dziś w zacofaniu społecznym płynącym z parafialnej sakra mętnej mentalności religijnie wychowanej od dziecka z poniżeniem kobiet które jest teologicznie uzasadnione ich służebną rolą a kibel "tron" jest potrzebny tym co kościołkiem rządzą służba idzie na pole...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Panie Redaktor
To nie jest głupi argument. Zdarzenie to miało miejsce wczoraj podczas moich odwiedzin szopki u Boboli.
Wielu pocałowało klamkę kościoła a jedna starsza osoba spoza Łomży zapytała o WC. Skierowałam go do plebanii obok. Nie wiem czy ją tam wpuścili.
Problem WC przy kościele pokutuje od lat. Buduje się olbrzymie świątynie a najważniejszego przybytku nie uświadczysz.
Często za potrzebą idą za kościół.
Widziałam wyjątek w Szczecinie w podziemiach katedry głównej WC, dla mnie szok, czyściutko, miłe panie.... Dla owieczek to zbyteczny luksus. Niech idą w ....itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

DZIADY!!!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 26-12-12 17:46

Panie Redaktor
To nie jest głupi argument. Zdarzenie to miało miejsce wczoraj podczas moich odwiedzin szopki u Boboli.
Wielu pocałowało klamkę kościoła a jedna starsza osoba spoza Łomży zapytała o WC. Skierowałam go do plebanii obok. Nie wiem czy ...

koniec cytatu

To chlew nie kościół

w którym religijna świnia w ornacie razem ze swoimi religijnymi przydupnikami żyje jak świńskie towarzystwo wzajemnej adoracji w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem "Folwark zwierzęcy"

ks. Kapłani przeginają "zawsze i wszędzie" we wszystkim naginając wszystko dla własnych nie społecznych korzyści i widać to wszędzie na każdym kroku. Widać słychać i czuć tą ich religijną arcy kapłańską obłudę wszystkimi zmysłami nie tylko na odwiecznie religijnej ziemi Łomżyńskiej która bujnie kwitnie i owocuje tą...

... religijną obłudą duchowieństwa i kapłańskim cynizmem księży ludzkim kosztem zatroskanych o swoje wypasione piedestały.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Szanowna Pani, z tego co mi wiadomo łazienka w tym kościele ma być, ale może Pani zauważyła ten kościół jest jeszcze w budowie i wielu rzeczy tam jeszcze nie ma. Co do zamkniętych drzwi to faktycznie dziwne, chociaż na ogół są otwarte i można wejść do środka i tam są drugie szklane drzwi. Aczkolwiek tak jak już wcześniej pisałem, łazienka nie jest czymś najważniejszym w kościele.
Mr. Andrzej - nie masz nic sensownego do powiedzenia to się po prostu nie wypowiadaj, nie interesuje nas czy masz w domu chlew czy inną oborę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

W odniesieniu do

Autor: Redaktor (---.247.techtel.pl)
Data: 27-12-12 06:58

cytat

Szanowna Pani, z tego co mi wiadomo łazienka w tym kościele ma być, ale może Pani zauważyła ten kościół jest jeszcze w budowie i wielu rzeczy tam jeszcze nie ma.

koniec cytatu

taa...

Coś w tym jest...
... to Prawda ...

... Kościół od blisko 2000 lat jest w budowie i jeszcze wielu "rzeczy" w nim niema ale to co najważniejsze - atrybuty złotego cielca wznoszone ludzką ofiarnością są dostojne bogate na pierwszym miejscu w ubogaconych religijną mamoną piedestałach wznoszonych dla parafialnych Ks. kapłanów aby byli boga tymi dostojnikami mnożąc wpływy w okół siebie na życie społeczne czytam niespołeczne jakie toczą dla własnych "świńskich" korzyści.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Łazienka w kościele!!! dla kogo i po co, kto tam będzie się mył? WC to co innego.
W zadnym kościele w Łomży nie ma takich luksusów dla owieczek, a zamykają żeby nikt nie okradł ich z gromadzonego bogactwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Autor: karolina25 (---.elomza.pl)
Data: 27-12-12 08:41

Łazienka w kościele!!! dla kogo i po co, kto tam będzie się mył? WC to co innego.
W zadnym kościele w Łomży nie ma takich luksusów dla owieczek, a zamykają żeby nikt nie okradł ich z gromadzonego bogactwa.


taa...

W Łomży na ulicy Sadowej w jednej z tutejszych religijnych instytucji są boga te kible. Ful wypas kibli jest niezrozumiały w tym miejscu gdzie są ważniejsze potrzeby czytam braki.

Kible są sterowane elektronicznie na pilota - sracze mają panele sterujące podgrzewaniem i natryskiem do dupy.

Oczywiście nie są dla wszystkich dostępne podczas gdy inni użytkownicy tego samego budynku mają kłopoty z ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szopka

Jaka tu CURVA(łać.) WIARA
taka tu CURVA(łać) MIŁOŚĆ (bliźniego jak siebie samego)
i taki tu CURVA(łać.) KOŚCIÓŁ
i taka w Nim CURVA(łać.) obłudą ożywiona szopka religijna.
Religijnych szopkarzy - ...

taa...

w Kościele czytam kościołku (?) jest jak w powiedzeni

- w mądrości ludowej "ale tu szopka" w znaczeniu "robić szopkę z czegoś" albo "pajaca" z kogoś

- w tym przypadku Pajacem jest Jezus (?) a może ludzie przed tą religijną szopką zapatrzeni jak wół na malowane wrota w niebezinteresownie manipulującego nimi proboszcza.
- takie tu religijne ociemniałe tumańtwo - religijny tłum który żyje jak eksponaty szopki pozbawione rozumu uległe swoim ks. kapłanom jak "piłacki " Tłum religijnie zakłamanych wyznawców realizujących kapłańskie plany na "Golgocie Jezusa".



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org