piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

uwaga na tego człowieka. Trzeba mieć coś z baniakiem, żeby mnożyć nicki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

Ty masz coś z baniakiem...zdrówka. A nie pamiętasz jak mi proponowałaś/eś spotkanie w realu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

Edward18 kto ci palancie oferował spotkanie w realu? może jakiś stary zbok? Z resztą ''nie dotykaj goowna bo śmierdzi''. Widzisz palancie, nic ci nie pomogła zmiana nicka, ty kolneńska q.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

p.S. już ci raz powiedziałam, rozdeptałabym cię jak śmiecia i poszła dalej. Nie masz kultury wobec kobiet chamuciu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

Autor: 007fond (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Autor: - Kazirota Szczuta - (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Autor: Tupik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Autor: jaaaaaaaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)


mam wymieniać dalej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

ZNiżanie się do twojego kolneńsko-ciotowego poziomu zle świadczy o kulturze. Zapewne będzie to trochę trwało zanim przelogujesz się na Edward18, ale ja mam to gdzieś i ze śmieciami nie piszę. Zapamiętaj to sobie pastuchu. Strzała - twoje usta, murzyńska pała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

joanna12 - tak sie zastanawiam po co wymieniasz tutaj moj nick. O co chodzi tak wgl w tym temacie.?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

juz po polnocy a wy dalej ludzkim jezykiem

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

Czy warto z tym kmiotem dyskutować na temat nicków? Kazirota szczuta=jancykowa = -.neoplus.adsl.tpnet.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl

Fanpage motocyklistów i motorowerzystów---> www.facebook.pl/FanClub50tek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

Ładnie masz nasrane Kaziu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

ja to ja nikt inny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl

James jak w " na dobre i na zle"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)

http://demotywatory.pl/4003447/nie-lubie-klocic-sie-z-innymi-ludzmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org