piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fahrenheit 9/11

Nie wiem czy ktokolwiek z was drodzy forumowicze słyszał o tym filmie, nie wiem czy ktokolwiek, kiedykolwiek go widział, ale jedno wiem na pewno, film jest wart obejrzenia. Jest to już dość stary film dokumentalny, ukazujący przekręty w białym domu, kontakty Busha z rodziną Bin Ladena, oraz atak z 11 września 2001 roku w zupełnie innym świetle. Film został zakazany we wielu krajach m.in. w Ameryce. Nigdy nie był pokazywany w mediach i telewizji. Poniżej macie link do filmu, niestety kto nie zna angielskiego to g***o zrozumie, gdyż w linku jest wersja bez lektora i napisów, ale szukajcie t może znajdziecie po polsku. Tych, których tematyka nie interesuje, proszę o nie trollowanie i po prostu pominięcie tego tematu.

http://www.youtube.com/watch?v=nYYKLnFRA4s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Ja polecam jeszcze niewygodne fakty z 11 września:
http://www.youtube.com/watch?v=3wkUpr6y3FA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

ten film jest cholernie znany w świecie internautów. Myślę że sporo ludzi go widziało. P.S Z napisami nie problem go znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Ja ten film oglądałam już dawno. I co z tego, że robił on przekręty? USA chcesz obalić palancie? Załóż kondona na łeb i przytul babcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

No i? Masz o to ból dupy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Fakaj się frajerze, jak nie to poproś starego, to cię wygrzmoci. To u was normalka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Nie wiem jak jest u was w rodzinie. Pewnie robicie sobie z babką, matką, dziadkiem i ojcem zbiorowy, nie wnikam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

''Pewnie robicie sobie z babką, matką, dziadkiem i ojcem zbiorowy'' u nas nie ma o tym mowy. Jesteśmy normalni, nie to co ty. Z resztą daj coś ciekawszego wioskowy śmieciu, nie tylko wtórujesz po mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Film widziałam,dobry,wolę w święta to obejrzeć niż jakieś szmirowate filmiki "rodzinne" typu Bethowen czy Kevin... ale widzę,że na tym forum jest jedna osoba,która nigdy nie ma nic konkretnego do powiedzenia na żaden temat (inteligencja to dla niej obce słowo już nawet szkoda sprawdzać iloraz bo po raz pierwszy w historii by się okazało że wynik może być ujemny),tylko wchodzi na to forum szukając zaczepki (?). A co do poprzedniej wypowiedzi to login użytkownika wskazuje na to,że jednak nie do końca jest u niej (niego) normalnie. Wesołych świąt Kaziroto Szczuto,wszystkiego dobrego w Nowym Roku,przede wszystkim dużo zdrowia,tego fizycznego,bo z psychiką raczej już się nic nie da zrobić...oby tylko gorzej nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

joanna12 (---.centertel.pl) --------------------> Edvard18 (---.centertel.pl)







same **** different toilet
















.





Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości (osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość wieloraka, rozdwojenie osobowości, rozdwojenie jaźni, ang. multiple personality, dissociative identity disorder, DID) – zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych.

Nie tylko wzorce zachowań różnych osobowości są zazwyczaj odmienne, każda osobowość ma odrębną tożsamość, wspomnienia[1], zdarza się, że nawet płeć, iloraz inteligencji, ciśnienie krwi, ostrość wzroku, preferencje seksualne, czy alergie[2]. Osobowości mogą też wykazywać cechy charakterystyczne dla osób w odmiennym wieku[3]. Badania czynności układu nerwowego mogą wykazać różnice w pracy mózgu poszczególnych osobowości u tej samej osoby.

Mechanizm powstawania nie jest dobrze poznany. Jako dysocjacja, osobowość mnoga wytwarza się po szczególnie bolesnych, traumatycznych przeżyciach i kryzysach, przebytych w dzieciństwie i powiązanych z tematyką śmierci oraz seksualności. Charakteryzuje się dezintegracją ego, integralność którego zapewnia możliwość pozytywnego włączania zdarzeń zewnętrznych i doświadczeń społecznych w obręb percepcji. Osoba niezdolna do zinternalizowania zdarzeń zewnętrznych może doświadczać poczucia emocjonalnego rozregulowania, w ekstremalnych przypadkach tak intensywnego, że prowadzącego do dysocjacji własnej osobowości (łac. dissociatio - rozdzielenie).

Brak jest danych na temat rozpowszechnienia osobowości wielorakiej. Zaburzenie jest diagnozowane rzadko, występuje w okresie młodzieńczym i dzieciństwie; częściej u kobiet niż u mężczyzn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Ładnie bardzo opisujesz swój problem psychiczny,czyli jednak wiesz co Ci dolega. Brawo,teraz tylko zacznij się leczyć. Życzę Ci na prawdę wszystkiego dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Edward18 zamienił się Joanna12 co za psychol.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

kolneńska PSYCHO-ciota.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

Jesteś z Kolna? To współczuję,ale żeby samą siebie (samego siebie ) nazywać tak brzydko...że aż wstyd cytować,współczuję. Zdrówka (FIZYCZNEGO) i paraliżu palców!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fahrenheit 9/11

:) jebie cię......ale nie ja, ja goowna nie tykam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org