piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pilnie potzrebuje

witam.jest moze ktos na tym forum kto pozyczy mi 400zl na miesiac.?szef przyleciał w kule i niewypłacił całej wypłaty.na sam dowód?ew,jakis zastaw!nie lombard.sprawa plna.% do ustalenia na priv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

Zróbcie bunt i wpier***cie szefowi. Wypłaci na bank, razem z odsetkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

PROVIDENT ci został

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

dzwon do mnie 604798971 szykuj cos w zastaw wartosci od 1500zł

daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

ja Tobie mogę pożyczyć:)
ŻYCZĘ TOBIE 400 ZŁ NA ŚWIĘTA I WEŹ SIĘ DO ROBOTY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

nierób se jaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

daj cos w zastaw nie tansze niz 1000 zl to ci pozycze

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

daj email dam ci szczegóły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

Czy nie lepiej, zamiast próbować wyłudzić jakąś kasę, sprzedać komputer??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

jantar wez ty się ku......wa uspokój z tym sprzedaniem komputera. masz kase to pomóż nie masz to nie w.......chodz na temat i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

@kazirota szczuta vel jancykowa
Od załatwiania tych spraw są banki i parabanki, a nie forum 4lomza. Poza tym żebranie (czytaj: próby wyłudzenia są zabronione. No i - skoro nie masz na chleb czy coś tam, to po cholerę ci kompter!? Sprzedaj go w czortu; masz pieniążki i sprawa z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

a za miesiąc skąd wiesz,że szef Ci wypłaci? jak ma Ci ktoś pożyczyć skoro Ty sama nie wiesz czy i kiedy będziesz mieć kasę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

Ażeby szef wypłacił, trzeba mieć szefa. Żeby mieć szefa, trzeba pracować. Czy trudno zrozumieć, że jest to po prostu bezczelna próba naciągnięcia kogoś? Banki, parabanki, rodzina, przyjaciele tego kogoś... Co, pognali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

jantar5555 bujaj sie frajerze z pustym łbem.juz znalazłam osobe ktora pożyczyła.moze mam ci dac nr buta szefa?co?prosba nieaktualna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

w odniesieniu do :

Autor: jancykowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-12-12 13:14
cytat

"witam.jest moze ktos na tym forum kto pozyczy mi 400zl..."

koniec cytatu



Idź do Caritasu



Ks. Kapłani w Boże narodzenie mają świąteczne promocje a i są na świeżo po obfitej Tacy.

Kiedyś proboszcz na jeden dzień pożyczył mi 500 zł nie było to przyjemne dla mnie i dla niego kiedy postawiłem go pod przysłowiową "żydowską ścianą płaczu" przysłowiowo przypierając Go religijną miłością bliźniego do jego "kościelnego - cmentarnego muru"

Proboszcz znał mnie jeszcze zanim został księdzem nie wiem czy tak jest w twoim przypadku ale spróbuj ...

... w Boże narodzenie nawet parafialne świnie - zwierzęta jak ludzie mówią ludzkim głosem czytam mają ludzkie odruchy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilnie potzrebuje

Jantar ty przeszczepie, jak ci ch..... stoi od rańca to idz sie odlej, cioto.





JANCYKOWA IDZ DO OWSIAKA, ALBO PALIKOTA. STADO ATEISTYCZNO-LEWACKICH ŚWIŃ NA PEWNO CI POMOŻE. JEDNYM WARUNKIEM BĘDZIE WYTARZANIE SIĘ W BŁOCIE I ZAŁOŻENIE KILKU NICKÓW NA 4LOMZA.











.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org