piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bohater z Łomży

Wielki szacunek dla Patryka!
http://4lomza.pl/index.php?wiad=30737
Niewiele osób wie jak ważną rolę odgrywa Grupa Ratownicza w naszym mieście. Za swoją działalność powinni być w jakiś sposób nagrodzeni przez władze miejskie.


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

SUPER POSTAWA GODNA PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA :) TAK TRZYMAĆ GRATULACJE PATRYK !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

GRATULACJE dla Patryka,Rodziców i Ks.Radosława


Dla uratowanego mężczyzny zdrowia.


Wszystkim Błogosławionych Świąt

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Gratuluję charakteru i umiejetnosci.
Zdrowia zycze dla uratowanego.
:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Ja także gratuluję Patrykowi,chcę jednak wspomnieć o kobiecie,która reanimowała z Patrykiem mężczyznę.To lekarka -stażystka z Łomży.Z tego co wiem to Patryk wykonywał masaż ,a ona oddech usta-usta.
Oboje przyczynili się do uratowania tego Pana.
Wszystkim życzę Radosnych Świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Patryk SZACUN pozdrawiam

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Masakra to jak by nikt człowiekowi nie pomógł.Szacun dla tych co wymieniła panidomu+dla całej GRUPY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Dokładnie, każdy przeciętny przechodzień nawet by nie zareagował. Na szczęście są ludzie tacy jak właśnie osoby z GRN.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Tuż przed końcem świata starszy pan zaczyna życie od nowa ;-)
Dzięki temu młodemu człowiekowi! Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Dzięki takim akcjom, poszkodowany ma szanse uniknąć kalectwa lub śmierci.
Tu oprócz wyszkolenia ratowniczego trzeba zimnej krwi.
Oby każdy z nas w razie potrzeby spotkał takiego człowieka na swojej drodze.

A na koniec historia mojego kolegi, który po reanimacji kobiety z dużą nadwagą, która została potracona przez autobus (wlazła prosto pod koła autobusu) został przez nią oskarżony o połamanie żeber. Cały dzień stracony, przesłuchanie na policji (policjant okazał się szwagrem kobiety). Demonstracja akcji reanimacyjnej na fantomie. Prokurator który przyszedł zapytał się tylko "Pana to wezwaliście żeby mu pogratulować szybkiej reakcji, tak?" Sprawa oczywiście do kosza ale dzień z bani i taki trochę absmak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

A Więc gratulujemy i pani doktor !!:)WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Super!!! jestes WIELKI !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Właśnie tacy w Polsce są kibole-chuligani. Tola ma donalda...

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Tak dokładnie, a dziś finał akcji "KIBICE DZIECIOM", w której Patryk, jako kibic patriota też bierze udział :)


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Wlasnie co do''KIBICE DZIECIOM'' mam duzo ubran dla dziecka w wieku 0-2 latka do kogo trzeba sie zwrocic zeby te rzeczy wzial?Dodam,ze napewno nie dzis, chyba ze po 22.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Niestety dziś finał akcji. Jednak myślę że z DSM będziemy w pewien sposób w kontakcie jeszcze przez jakiś czas. Proponuję zgłosić się do sklepiku klubowego ŁKS na Starym Rynku w Hali Targowej, lub też do oddziału Grupy Ratowniczej w Centrum Katolickim. Oni na pewno będą wiedzieli co dalej z tym zrobić :)

tak wyglądał finał akcji rok temu:
http://videolomza.blox.pl/2012/12/Kibice-dzieciom-rok-temu.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Dziś (22.12) w siedzibie Grupy Ratowniczej w Centrum Katolickim można jeszcze przekazać rzeczy dla DSM do godz. 12.00.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Gratuluje odwagi i zdecydowania Panu Patrykowi.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży



taa...

Patryk to dobry człowiek skupiony na dobru drugiej osoby a nie na własnym egocentryzmie nie to co mój Ks. Proboszcz który robi to co mu się opłaci mając w dupie ludzi na których nic nie zyska.

Szanowni Państwo

Właściwy człowiek na właściwym miejscu we właściwym czasie może osiągnąć sukces który jest czasem jak wygrana w totolotka ale temu szczęści trzeba jednak pomóc.

Gdyby staruszek na którego już przyszła pora odejścia do Pana zszedł Patrykowi na rękach nie pisali byście o wielkiej Chwale Patry bo też ZAPEWNE NIE ROBIŁ ON TEGO DLA CHWAŁY I WASZEGO POCHLEBSTWA




Patryk TO ZROBIŁ Z ODRUCHU BEZ KALKULACJI - nie miał czasu pomyśleć CZY MU SIĘ OPŁACI I MYŚLAŁ CZY da radę zrobić to i wytrzymać i czy STARUSZEK PRZEŻYJE AŻ PRZYJADĄ PROFESJONALIŚCI.



Mój Proboszcz posłał by bezwiednie staruszka do piachu tak jak moje życie do posłał do nędzy czyniąc swoje parafialne umartwienia na modlitwie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bohater z Łomży

Autor: DFX (---.play-internet.pl)
Data: 21-12-12 15:34

Wielki szacunek dla Patryka!

taa...


Jeśli szacunek dla Patryka to co dla Ks. Popielskiego który postępuje przeciwnie do bohaterskiego Patryka.

Szanowni Państwo

Piszę to Bo boli

Ks. Kanonik mgr dr Proboszcz Popielski szukając w ludziach własnego zysku we własnym religijnym interesie kreuje się na Dostojnika Kościelnego a nie na dobrego człowieka z których autentyczny Kościół powinien prawdziwie a nie fałszywie
wzrastać ku przyszłości na sposób Ludzki i Boski - na obraz i podobieństwo Jezusa a nie na obraz i podobieństwo (Ks.) Kapłanów takich jak ks. Popielski którzy Jezusa - Boga we własnym interesie zabili - ...

... umartwili na modlitwie zabijając życie Boże w narodzie - w imię Boże tak samo jak Jezusa na Golgocie dającego świadectwo Prawdzie która nadal w Kościele przez ks. kapłanów jest niebezinteresownie ukrywana - pogrzebana pod ich religijną strażą jak Jezus.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org